تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

اخبار اختصاصی کافه ؛ برای آریانا

صداپیشه
مقام‌دار آزمایشی
تیم کتابخوان
مدیر بازنشسته
برترین‌ مقام‌دار سال
Aug
1,377
2,177
133
جایگاه هشت آزادی
وضعیت پروفایل
من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ولی با خفت و خواری پی شبنم نمی گردم
سلام به تو ای دختر زیبای مهتاب شاید اگر جای دیگری این اتفاق رخ می داد ، الان در بوق و کرنا می کردیم و جار می‌زدیم که ای داد و ای هوار در فلان کشور دختری ورزشکار سوخت و جان داد ، آریانا عزیز واقعا باید چه گفت ، آیا رواست در کشوری که نگین خاورمیانه است کپسول گاز در خانه ای باشد ، آن هم در کجا در لرستان پر افتخار ، نمی خواهم سیاسی صحبت کنم این فقط یک دلنوشته است ، بگذار به زبان محلی بگویم

داغوم سی لحظه ای که تمام جونت تش گره ، نونوم تو او لحظه چی من فکرت بی ، سی مدالل کشوری و جهانی و المپیک فکر ایکردی که ز دست ایره یا فکر ایکردی چطو خومه نجات بدوم ، اریانا دده عزیزم ردی و یه ملت من خو نه وریسادن کاش امیرحسین و علی لندی یکی مث شون پیدا می ابی تا تونه نجات بده ولی خو انگار خدای آسمون نی خواس ، انگار جات بین ای آدمل نبی ، انگار تو باید فرشته می ابیدی ، ته س بت بگوم ، ردی و یه شهر تو غمت نهادی ، دونوم وقتی سیت کسی گریه ای کنه همه ایگن ، پ مهسا و نیکا چی ، مو ایگوم مهسا و نیکا اینا جا خوسون مو ددم ، هم زونومه از دست دادوم. سیم از دست دادن ی هم زونون خیلی تهله.

آریانا دده عزیزوم روحت شاد و یادت من قلب مردم لرستان زنده بی
19043556_147.jpg

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا