تازه چه خبر

خوش آمدید به انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان انجمن رمان نویسی | کافه نویسندگان

برای دسترسی به تمام امکانات انجمن و مشاهده تمامی رمان ها ثبت نام کنید

شهید علی جهانیاری

• شروع کننده موضوع silent lady
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 18,727
  • پاسخ ها 0

silent lady

مدیر بازنشسته + نویسنده رمان
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
امتیاز واکنش
110
وضعیت پروفایل
???? ?̈???? ????? ?????????
?بسم رب الشهدا والصدیقین?
نام شهید : علی
نام خانوادگی شهید : جهان یاری
نام پدر : احمد
تاریخ تولد : 1344/9/20
محل تولد : شهرستان های استان تهران - ورامین - ورامین
تاریخ شهادت : 1365/10/25
محل شهادت : شلمچه

شهید علی جهان‌یاری در عملیات کربلای ۵ شلمچه در تاریخ ۲۵ دی‌ماه ۱۳۶۵ به شهادت رسید و سه روز بعد به‌خاک سپرده شد.
سلام عزیزان . .. به نیت ظهور و سلامتی آقا امام زمان عج و احترام به مقام شهدا و بعد حاجت روایی دوستان تا هر روز که توفیق باشه به زیارت شهدا میریم .(من به شهدا اعتقاد کامل دارم و خودم حاجت ها گرفتم )
من به نیابت از طرف همه افرادی که در این زیارت شرکت میکنند .، چه لایک چه منشن شدن و.. ( هر دوستی که اسمشون نوشته باشه اینجا به هر طریقی)
در پایان تاپیک چهار مرتبه سوره فجر خودم میخونم و از طرف همه هدیه میشه به شهید عزیز.

دوستان شما میتونید فقط با فرستادن یک صلوات یا فاتحه یا دعا و سوره دلخواه در زیارت شهدا شریک باشید .. ( کاملا اختیاری )

باتشکر از حضور شما عزیزان
اجرتون با شهدا

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Allah

کاربر انجمن
کاربر انجمن
امتیاز واکنش
0
سلام شهید علی جهانیاری من مدت 11ماهه عقدکردم اوایل همسرم خیلی خوب بود اما بعدش الکی الکی بهم بدبین شدقضاوت کردتهمت زد والان 9ماهه ترکم کرده ومنودربلاتکلیفی گذاشته قلبم شکسته بی جون وبی بنیه ام توانی ندارم ازبس شب وروز کارم شده اشک ریختن وبه درگاه خدا التماس کردن، اخه مگه زندگی آدمها الکی ومسخره بازیه، تکلیف قلب ودل شکستم چی میشع تکلیف آبرو وحیثیتم چی میشه، چراهیچ تعهدومسئولیتی نداره درقبالم، چرااولش اونقد خواهان بود والان که واردزندگیم شده اسم روم گذاشته منصرف شده، زندگی لباسی نیست که هروقت دلش خواست تنش کنه وبعد دلشوبزنه ودربیارتش. برام دعاکنین شفاعتم روپیش خدا کنین حالم خیلی بده دلم مرگ میخواد، دیگه ازهمه آدمها قلبم شکسته اعتمادمو ازدست دادم این دنیا به امام حسین هم وفانکرد دعاکنین خدا دستمو بگیره حاجتموبده برام معجزه کنه

Who has read this thread (Total: 0) View details

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8