تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

گفتمان گفت و گوی رمان | دریای خمود

• شروع کننده موضوع TELMA
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 278
  • پاسخ ها 4
نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
مدیر بازنشسته
Jun
9,052
24,616
238
وضعیت پروفایل
مَن؛ نقآشِ بومِ کوچَک 🎨
سلام و خسته نباشید خدمت نویسنده عزیز انجمن.
زین پس در این تاپیک می‌توانید، خاطرات خود دررابطه با رمان را با ما به اشتراک بگذارید و کاربران عزیز می‌توانید نظرات خود را درباره رمان بنویسید?
لطفاً قبل از ارسال پست، قوانین ساب را مطالعه فرمایید.
قوانین: https://forum.cafewriters.xyz/threads/18274/
لینک رمان: https://forum.cafewriters.xyz/threads/20021/
نویسنده: @TELMA

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته + نویسنده رمان
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Jul
1,776
110
148
وضعیت پروفایل
???? ?̈???? ????? ?????????
سلام و خسته نباشید?
جلد رمان کاملا همخونی داره با داستان، دختری که در یک تالاب در حال غرق شدنه، کاملا با شخصیت آلا اجین شده، از نظر من تالاب نقش همون زندگیه سخت و مشقت بار آلا رو بازی می‌کنه و تمام وجود این دختر رو فرا گرفته، راه گریزی نیست، جز بی‌صدا شکستن و بی‌حرکت ماندن، سوختن و ساختن.
فضا سازی به حدی عالی بود که کاملا حس کردم در اون فضا حضور دارم، توصیفات درمورد لباس‌ها و شخصیت‌ها کاملا به دلم نشست و تونستم خیلی راحت تصورشون بکنم.
اما، تا قبل از دو پارت آخر روزمرگی که این دختر داشت کمی مخاطب رو زده می‌کرد، روند داستان یکنواخت شده بود و هیچ هیجانی نداشت، سوختن خونه بهترین گزینه برای اوج گرفتن داستان خواهد بود. در کل عالی و درجه یک??
قلمتون مانا

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,153
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
سلام به نویسنده قشنگم ^^

خب خب من برگشتم به چرخه خوانش ??

فاطیما من خمود رو خوندم...
و خب تنها چیزی که میتونم بگم اینه خسته نباشی! جدی خسته نباشی! ایده عالی کشمکش عالی و چیزی که بیشترین توجه منو به خودش جلب کرد فضاسازی های هوشمندانه خمود بود. شاید کسی که رمان های قبلت رو نخونده باشه نفهمه ولی منی که از اولین رمانت همراه و خواننده‌ات بودم به جرئت میتونم بگم خمود در مقایسه با لبخندی برای خنده و حتی دلبر دل مرده از نظر کیفیت چارچوب و پی رنگ و فضاسازی چند هیچ جلوئه.
پس هیچ وقت بخاطر نبود خواننده از نوشتش دست برندار چون به قول یه مهربونی به خواننده هات (من-____-) خیا*نت میشه.

خسته نباشی خوش قلم من ^^
#ناظر اسبق قشنگت :_)

آخرین ویرایش توسط مدیر:
نویسنده رسمی
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Jun
2,581
3,008
167
19
مشـهد
خب سلام:‌)
توی رمان چیزی که منو جذب می‌کنه اسم و ایده جدیده؛ خمود هم تمامِ این ویزگیها رو داشت و به جرئت می‌تونم بگم یکی از بهترین رمان‌هایی بود که خوندم و ارزش خوندن داشت!
شخصیت‌ پردازی و دیالوگ‌ها؛ اصلا خیلی خوب بود:_) کاملا عواطف مادرانه‌ی آلا رو حس می‌کردم با تمامِ وجودم :‌)
دل نگرانی‌هاش، لالایی‌هاش و..‌. . به تصویر کشیدن همه این موارد کار هر نویسنده‌ای نیست:‌)
ولی خب تو تونستی این‌ها رو به خواننده القا کنی :‌)
خسته نباشیدِ زیاد =)
+ اشک مثلا

آخرین ویرایش توسط مدیر:
نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
مدیر بازنشسته
Jun
9,052
24,616
238
وضعیت پروفایل
مَن؛ نقآشِ بومِ کوچَک 🎨
خب سلام:‌)
توی رمان چیزی که منو جذب می‌کنه اسم و ایده جدیده؛ خمود هم تمامِ این ویزگیها رو داشت و به جرئت می‌تونم بگم یکی از بهترین رمان‌هایی بود که خوندم و ارزش خوندن داشت!
شخصیت‌ پردازی و دیالوگ‌ها؛ اصلا خیلی خوب بود:_) کاملا عواطف مادرانه‌ی آلا رو حس می‌کردم با تمامِ وجودم :‌)
دل نگرانی‌هاش، لالایی‌هاش و..‌. . به تصویر کشیدن همه این موارد کار هر نویسنده‌ای نیست:‌)
ولی خب تو تونستی این‌ها رو به خواننده القا کنی :‌)
خسته نباشیدِ زیاد =)
+ اشک مثلا
و به چه زوری مجبورت کردم بیای نظر بدی?
مرسی که خوندی و خوشحالم که دوسش داشتی♥️ امیدوارم در ادامه هم ازش استقبال کنی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا