تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

اطلاعیه [افتتاحیه بخش اپیزود، دکلمه و پادکست نویسی]

• شروع کننده موضوع Lidiya
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 282
  • پاسخ ها 0
وضعیت
موضوع بسته شده است.
L

Lidiya

مهمان

" بِسمِ الله الرحمن الرَحیم "

سلام به دوستان عزیز کافه نویسندگان
خیلی متشکرم از همگی شما عزیزان که با اشتیاق در فعالیت ها و کارگاه هایی که تا الان داشتیم، همراهیم کردید و قوت قلب بودید برای ما...

در جریان هستید که یک ساب به بخش ادبیات افزوده شده و من لازم دونستم برای افتتاحیه و معرفی این بخش این تاپیک رو ایجاد کنم.

اینبار تیم ادبیات با تیم گویندگی یک همکاری قوی و مستحکم رو شروع کرده و این بخش تمامی نوشته ها در راستای یک فایل صوتی با کیفیت ارائه میشن ...
Screenshot_۲۰۲۰۱۲۲۹_۱۱۳۷۳۱.jpg

Screenshot_۲۰۲۰۱۲۲۹_۱۱۳۷۰۸.jpg

Screenshot_۲۰۲۰۱۲۲۹_۱۱۳۶۴۲.jpg

قطعا فایل های صوتی زیاد هستن اما به صورت تخصصی و حرفه ای به ویژه در زمینه ی اپیزود و پادکست کمیاب هستن.

یا به اصطلاح دیگر معمولا "آماتور" هستن.

در یکسری از کشور ها اپیزود و دکلمه و پادکست به خوبی جا نیفتاده اما ما امروز فعالیت جدی رو در کنار دیگر فعالیت ها در این زمینه شروع کردیم.

یک ساختار اختصاصی برای نقد این سه مورد فراهم کردیم.
کارگاه آموزشی فشرده کاملا آکادمیک که در این زمینه به تازگی استارت زدیم.
قطعا به دلنوشته و رمان و... محدود نیستیم و مدرن ترین هارو ارائه میدیم و هرروز آپ میشیم.

طبق تحقیقات در آمریکا افرادی که شنونده ی پادکست، اپیزود و غیره هستند سطح بالاتری دارند.
IMG_۲۰۲۰۱۲۲۹_۰۴۲۳۴۱.jpg

و طبق بررسی ?
IMG_۲۰۲۰۱۲۲۹_۰۴۲۳۱۸.png

و چی بهتر از اینکه انجمن کافه نویسندگان اسپانسر فایل های صوتی حرفه ای و با کیفیت شما عزیزان باشه؟
امیدوارم که در دنیای نویسندگی و ادبیات کشور، بتونیم در کنار یکدیگر گامی مهم و بزرگ برداریم ...

تشکر می کنم ا‌ز جناب نجفی @Hosein که همراهی کردن و امکانات رو برای اینکه به این ایده ام جامه عمل بپوشانم, فراهم کردن.
و همچنین تشکر می کنم از @Matin-ms بابت همکاری و تیم گویندگی فوق العادشون و @آیه جان که همراه من بودن.

امیدوارم بتونیم در کنار یکدیگر به اهداف والای خود دست پیدا کنیم.
آرزوی موفقیت دارم برای همه ی شما عزیزان...

°|مدیریت بخش ادبیات|°

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا