تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

اطلاعیه | انتقادات و پیشنهادات کاربران تالار سرگرمی |

• شروع کننده موضوع Diako
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 948
  • پاسخ ها 12
مدیر بازنشسته
کاربر انجمن
سلام منم یه پیشنهاد دارم برای مسابقه حدس کلمه..
به این صورت که یکی از اعضا یک کلمه بیشتر از 5حرف میگه و بقیه ی اعضا باید با حروفی اون کلمه حروف جدیدی رو بیان کنن.. برای اینکه تقلب در کار نباشه اعضا جواب‌ها شون رو به صورت خصوصی به مدیر بخش ارسال میکنن.. و امتیاز دهی میشه.
مثلا اگر با 5حرف 5حرف جدید گفتن 20امنیاز اگر 4حرف بود 10 و اگر 3حرف بود 5 و باقیش که کلمات راحت تر هستش 1امتیاز یعنی حروف 2تا باشن :)
در آخرم برای جذاب تر شدنش یک امتیازی برای اعضا در نظر گرفته بشه و به امتیازاتشون اضافه بشه :giggle: باتشکر
آها یادم رفت فرد برنده شده کلمه بعدی رو انتخاب میکنه ولی خودش نمیتونه تو مسابقه شرکت کنه

فک میکنم جالب باشه..

اگر موافق بودید تاپیک رو بزنیم 977.gif

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
May
1,197
6,572
148
هَوایـَـتـ
وضعیت پروفایل
[پَـهلوے راسـتِ دنیـا، بــه زیر پـارگـے بـه جـامـانده از سـهـل انـگاریهـــاے خیـــاط تشــَـک]
سلام منم یه پیشنهاد دارم برای مسابقه حدس کلمه..
به این صورت که یکی از اعضا یک کلمه بیشتر از 5حرف میگه و بقیه ی اعضا باید با حروفی اون کلمه حروف جدیدی رو بیان کنن.. برای اینکه تقلب در کار نباشه اعضا جواب‌ها شون رو به صورت خصوصی به مدیر بخش ارسال میکنن.. و امتیاز دهی میشه.
مثلا اگر با 5حرف 5حرف جدید گفتن 20امنیاز اگر 4حرف بود 10 و اگر 3حرف بود 5 و باقیش که کلمات راحت تر هستش 1امتیاز یعنی حروف 2تا باشن :)
در آخرم برای جذ***اب تر شدنش یک امتیازی برای اعضا در نظر گرفته بشه و به امتیازاتشون اضافه بشه :giggle: باتشکر
آها یادم رفت فرد برنده شده کلمه بعدی رو انتخاب میکنه ولی خودش نمیتونه تو مسابقه شرکت کنه

فک میکنم جالب باشه..

اگر موافق بودید تاپیک رو بزنیم 977.gif
با هم صحبت میکنیم تا هرج و مرج پیش نیاد و مسابقه شما هم اجرا شه:giggle:

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,174
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
یه پیشنهاد دارم نمی‌دونم چالش میشه یا چیز دیگه
کاربران اعلام آمادگی بکنن و هر هفته یک نفرشان مهمونی بده با عکس و آهنگی که خودش می‌زاره بعد از بین چند تاپیک هر کدوم بیشترین پسند و بازدید رو داشتن انتخاب بشه و یه چیزی بهش داده بشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا