تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

معرفی ** بهترین نمایش های تئاتر**

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Jun
1,906
11,206
168
مرگ برگشته
وضعیت پروفایل
Livin La Vida Broka
1605980301454.png

سلام *^
شاید اکثر مردم از تئاتر و نمایش های موزیکال خوششون نیاد( از جمله خودم) البته باید به این هم اشاره کنم که نمایش های خارق العاده ای وجود داره که همه میشناسنش و حتی از روش فیلم هم ساخته شده و یا کارتون این نمایش های جاودان کل صنعت تئاتر و نمایش رو عوض کردن و به ما نشون دادن که نمایش ها هم میتونن خیلی خوب و شاهکار باشند.
این نمایش ها میتونه باله و یا تئاتر باشه یا هرچیز دیگه ای اما مفهومش میتونه ماورایی این دنیا و زندگی باشه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Jun
1,906
11,206
168
مرگ برگشته
وضعیت پروفایل
Livin La Vida Broka
1605982780393.png

اولین برترین نمایشی که میخوام معرفی کنم نمایش دریاچه قو یا swan lake هست که یکی از محبوب ترین نمایش های که چندین فیلم و انیمیشن هم از روش اقتباس شده هست. داستان نمایش در را*بطه با شاهزاده ای هست که عاشق یک دختر میشود که فقط در طول شب به شکل انسان هست و در روزها به شکل قو درمیاد و این بخاطر طلسم یه جادوگر سمتگر هستش. شاهزاده وقتی که میخواد به دختر ابراز علاقه بکنه، جادوگر مانع میشه ودختر خودش رو به شکل دختر در میاره. بعد از این که اودت یا همون دختر این صحنه رو میبینه خیلی ناراحت میشه و خودش رو پرت میکنه توی آب و شاهزاده هم که عاشقش بوده همین کارو میکنه و بعدش باهم در بهشت میرقصند.
البته این خلاصه خیلی کوتاهی از کل ماجرا بود و خیلی تغییر پیدا کرده اما این نسخه اصلی داستان دریاچه قو هستش که توسط پیوتر ایلیچ چایکوفسکی یکی از آهنگ سازان بزرگ روسی اهنگ این اثر رو ساخته و واقعا جذاب هست. این نمایش یکی از معروف ترین باله های جهان هست. این اثر در سال 1868 نوشته و در سال بعد به اجرا در اومد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا