تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

بیوگرافی آبتین بهبودی | Abtin کاربر انجمن | دوره ششم

• شروع کننده موضوع RIWAN
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 205
  • پاسخ ها 3
وضعیت
موضوع بسته شده است.
مدیر بازنشسته
کاربر انجمن
Jun
3,719
2,014
193
45992_48d6857e691ba5e5fb433c603bdd00e6.png
با سلام و خسته نباشید.
امروز با بیوگرافی آبتین بهبودی @Abtin کاربر خوش ذوق و مهربون انجمن اینجا هستیم!
امیدوارم که از این بیوگرافی لذ*ت ببرید.

آخرین ویرایش:
مدیر بازنشسته
کاربر انجمن
Jun
3,719
2,014
193
نام اصلی: آبتین
نام خانوادگی: بهبودی
نام مستعار: ندارم
زمینه فعالیت: فعالیت چندانی توی کافه نویسندگان ندارم فقط کاربر ساده
تاریخ تولد: ۱۳۸۲/۶/۱۵
محل تولد: تهران ولی اصالتاً ترک هستم
نام پدر: مجتبی
وضعیت تاهل: مجرد

وی فرزند اول خانواده است و دارای یک خواهر کوچک‌تر از خودش می‌باشد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
کاربر انجمن
Jun
3,719
2,014
193
•فعالیت هنری•

تو چه زمینه‌هایی فعالیت دارین؟ توی موسیقی فعالیت دارم.

میزان موفقیت توی اون فعالیت؟ ورزش و موسیقی و یادگیری زبان‌های مختلف خوبه اما باید بیشتر براشون وقت بذارم.

آیا از انتخاب اون فعالیت رضایت دارین؟ بله

هدفتون از کارهایی که دارین انجام میدین چیه؟ هدف چندانی ندارم، خب خودم دوست دارم فعالیت‌های مختلف رو تجربه کنم. به موسیقی و ورزش که علاقه دارم، زبان هم که برای آینده لازم دارم.

آیا برای فعالیت خودتون برنامه‌ای در نظر دارید؟ بله خب قطعا آدم برای هر کاری که انجام میده یه برنامه‌ای داره.

هدفتون برای ادامه زندگی چیه؟ بتونم بهترین زندگی رو برای خودم و خانوادم بسازم.

آرزو‌هاتون؟ دوست دارین در آینده چه شغلی داشته باشین؟ به نظرتون توی اون شغل موفق میشین؟ خب الان آرزوم و هدفم مهاجرته و اینکه بتونم بهترین ورژن خودم باشم، شغل مشخصی رو مد نظر ندارم فقط اینکه تو شاخه‌های پزشکی و پیراپزشکی باشه.
ولی دوست دارم مترجمی زبان هم بخونم و کتاب بنویسم. آره فکر میکنم بتونم از پسش بر بیام.

•نام و خانواده•

اسمتون رو دوست دارین؟ بله

چه کسی این اسم رو براتون انتخاب کرد؟ چرا؟ مادرم، گفتن چون اسم ایرانی بوده و معنی خوب داشته از کتاب اسم انتخاب کردن.

خانواده‌تون رو دوست دارین؟ بله

خانواده‌تون چند نفره است؟ ۴ نفر

خواهر یا برادر دارین؟ اسمشون؟ بله یک خواهر دارم به اسم مهرسا

رابطتون باهاشون چطوره؟ خوبه

دوستشون دارین؟ فرزند چندم خانواده هستین؟ بله چرا دوستش نداشته باشم، فرزند اول

پدربزرگ مادربزرگ‌هاتون زنده هستن یا فوت شدن؟ کدومشون زنده‌ان؟ دوستشون دارین؟ پدر بزرگ‌هام فوت شدن ولی مادربزرگ‌هام زنده هستن. بله من چاکر جفتشون هم هستم.

عمو دایی خاله عمه چندتا؟ ۴ تا عمو، ۱ عمه، ۱ دایی، خاله ندارم

اگه بشه خودتون خانواده‌ای که بذاره توش به دنیا بیاین رو انتخاب کنین خانواده خودتون رو انتخاب میکردین؟ بله حتما خانواده خودم رو انتخاب میکردم، خب چون به نظرم خدا برام بهترین خانواده رو انتخاب کرده و منم به انتخاب خدا شک ندارم.

دست پختتون چطوره؟ دست پختم خوبه

درس میخونید برای چی؟ درس میخونم برای اینکه به اهدافم برسم

•علایق•

چه غذایی رو دوست دارین؟ خیلی غذاها رو دوست دارم، قورمه سبزی، کباب، کوفته تبریزی و...

از چه غذایی بدتون میاد؟ مرغ، جیگر، سیرابی، کله پاچه

کدوم نو*شی*دنی رو دوست دارین و از کدوم بدتون میاد؟ شیرموز دوست دارم، از قهوه بدم میاد.

آهنگ مورد علاقه؟ آهنگ بی‌کلام a thousnd years رو خیلی دوست دارم. و آهنگ heart stereo و high hopes

خواننده مورد علاقه؟ ed sheeren و Brenden urie خواننده مورد علاقم هستن.

بازیگر مورد علاقه؟ راک (دواین جانسون)

فیلم مورد علاقه؟ سریع و خشن

اسم رفیقت؟ چند ساله دوستین؟ رفاقتتون چطوریه؟ امیرعلی، حدود ۶ ساله دوستیم، رفاقتمون عالیه.

به این جمله که مشکلات دنیا بازتابی از گناه هوایی این است که ما قبلاً مرتکب شدیم اعتقاد دارین؟ چرا؟ خیر اعتماد ندارم چون معتقدم که اگه خدا بخواد به خاطر گناهی که انجام دادیم ما رو تنبیه کنه مشکلی رو ایجاد نمیکنه که خانواده یا دوستانمون که دخلی توی اون گناه ندارن رو اذیت کنه.

به روح اعتقاد دارین؟ بله به روح اعتقاد دارم

جن چطور؟ بله

نماز میخونین؟ بله نماز میخونم
قرآن چطور؟ بله قرآن هم میخونم

اعتقادت نسبت به خدا چقدره؟ من به خدا اعتقاد دارم چون با تمام وجودم وجودش رو تو زندگیم حس می‌کنم و میدونم که همیشه هوامو داره.

آثارتون چیا هستن؟ نام ببرید هرچی دارین رو؟ آثاری که ندارم

کدوم کشور رو دوست دارین سفر کنین؟ چرا؟ کشوری که دوست دارم سفر کنم آمریکا، لاس وگاس، و لس آنجلس هستش چون دوست دارم بیشتر با فرهنگشون آشنا بشم و خب آمریکا کشور زیباییه و بازیگرا و خواننده‌های مورد علاقم اونجان.

اگه قرار باشه زبان یاد بگیرین کدوم زبان رو انتخاب میکردین؟ چرا؟ زبان انگلیسی رو که یاد گرفتم در کنار اون دارم فرانسوی و آلمانی رو هم یاد میگیرم. چون برای مهاجرت بهشون نیاز دارم و دوستانی از این کشورها دارم و برای ارتباطاتم هم نیاز دارم.

نظرتون راجب پدر و مادرتون؟ چه شخصیتی دارن؟ ایا نصیحت‌هاشون رو گوش میدی چون میدونی صلاحت رو میخوان یا نه؟ خب به نظرم واقعا پدر و مادر خوبی هستن. پدرم شخصیت آروم و کم حرفی داره ولی مادرم ارتباطات قوی داره و بسیار شوخ طبع و خنده رو هستش. خیر متاسفانه اکثر اوقات به نصیحت‌هاشون گوش نمیدم.

مصاحبه‌گر:
@صبــا

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
کاربر انجمن
Jun
3,719
2,014
193

برای داشتن بیوگرافی اختصاصی به تاپیک بالا مراجعه کنید?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا