تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

بیوگرافی امیر عابدزاده| دروازه‌بان تیم ملی

May
13,949
20,887
238
Shz
وضعیت پروفایل
خودت شاید نمی‌دانی چه کردی با دلم اما، دل یک ادم سرسخت را بردی خدا قوت!

مهاجرت به انگلستان و آمریکا

امیر بعد از اینکه کلاس پنجم را تمام شد به انگلیس رفت و تحصیل و فوتبال را ادامه داد و پس از آن به آمریکا رفت و در تیم لس انجس بلوز توپ زد.

او حالا کاملا به زبان انگلیسی و پرتغالی مسلط است.

به پدرم افتخار میکنم

یک چالش در زندگی ام وجود دارد که باعث افتخار پدرم باشم.جدا از اینکه پدرم یک گلر فوق العاده در ایران بوده دوست دارم همیشه زحمات او را جبران کنم. او از کودکی به من تکنیک های گلری را یاد داده و من همیشه دوست دارم محبت های خانواده ام را جبران کنم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,887
238
Shz
وضعیت پروفایل
تیم ماریتیمو
وقتی وارد تیم شدم روزنامه ها نوشتند من پسر گلر اسطوره ای ایران هستم که به ماریتیمو پیوستم اما با این وجود هیچکس نمی دانست پدر من در ایران فوتبالیست ملی و بزرگی بود. قشنگ یادم است بعد از یک سال مربی گلرهای تیم ما از من پرسید این تکنیک را چه کسی یادت داده که به او گفتم پدرم این کار را انجام داده است. او از من پرسید که مگر پدرت دروازه بان بوده که من توضیح دادم احمدرضا عابدزاده چه کسی است.

amir-abedzadeh-harfetaze-com-11.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,887
238
Shz
وضعیت پروفایل
رویای امیر عابدزاده

حضور در جام جهانی و بازی کردن برای ایران، رویای امیر عابدزاده است. او در این را*بطه گفت:” من می‌خواهم خانواده ام را خوشحال کنم و همیشه هدفی در ذهنم دارم. فعلا می‌خواهم تمرکزم را بر روی باشگاهم قرار دهم، مطمئنم که اگر خوب کار کنم، اتفاقات خوبی در آینده برایم رخ خواهد داد.”

تیم های ورزشی امیر عابدزاده

دوران نوجوانی:
پرسپولیس ۲۰۰۷ – ۲۰۰۶
برنتفورد ۲۰۰۸
دینامو دوریگو ۲۰۰۹ – ۲۰۰۸
تاتنهام ۲۰۰۹
لندن تایگرز ۲۰۱۰ – ۲۰۰۹
ایرانیان لندن ۲۰۱۰
فوتبال بزرگسالان:
لس آنجلس بلوز ۲۰۱۱ – ۲۰۱۰
لس آنجلس بلوز ۲۳ سال ( قرضی) ۲۰۱۱
پرسپولیس ۲۰۱۴ – ۲۰۱۲