تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

بیوگرافی صادق محرمی| بازیکن تیم ملی

May
13,949
20,889
238
Shz
وضعیت پروفایل
خودت شاید نمی‌دانی چه کردی با دلم اما، دل یک ادم سرسخت را بردی خدا قوت!
صادق محرمی متولد 11 اسفند 1374 در تالش، بازیکن فوتبال است

تا مقطع دیپلم بیشتر درس نخوانده است، متولد روستای گیسوم است که حالا به سطح اول فوتبال ایران و لژیونری رسیده و هافبک راست بازی می کند

تنها یک برادر کوچک تر از خود دارد

بیوگرافی صادق محرمی بازیکن فوتبال

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,889
238
Shz
وضعیت پروفایل
از وقتی یادم میاد از دوران کودکی در محلمان فوتبال بازی می کردیم، البته گهگاهی هم والیبال می زدیم، اما اولین بار در 13 سالگی به مدرسه فوتبال باشگاه مهرآوران تالش رفتم

درخشش + ملوان و تیم ملی

سال سوم راهنمایی به تیم منتخب مدارس گیلان رفت و در بازی های کشوری درخشید سپس از طریق مربی تیم به نوجوانان ملوان در سال 88 معرفی شد و به این تیم رفت

او در سال اول به تیم ملی نوجوانان دعوت شد

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,889
238
Shz
وضعیت پروفایل

سربازی تا پرسپولیس

محرمی تا پایان فصل 94 در بزرگسالان ملوان انزلی 33 بازی کرد و دوران خدمت خود را نیز در این تیم به پایان رساند، سپس در تابستان 95 با قرارداد دو ساله به پرسپولیس پیوست

درخشش در پرسپولیس

در سال اول حضورش توانست دو ملی پوش هم پست خود یعنی حسین ماهینی و رامین رضاییان را پشت سرو بگذارد و به عنوان دفاع راست فیکس تیم باشد

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,889
238
Shz
وضعیت پروفایل

تیم ملی

محرمی 25 بازی در نوجوانان تیم ملی بازی کرد، سپس 6 بازی در جوانان بود و از سال 95 در تیم ملی امید بازی می کند و زیر 23 سال ملی هم بازی کرده است

لژیونری

این بازیکن خوش اخلاق در 24 اردیبهشت 1397 از پرسپولیس خداحافظی کرد و رسما با قرارداد 5 ساله به دینامو زاگرب کرواسی پیوست، او در اولین بازی رسمی برای این تیم یک گل به خودی زد که باعث توقف تیمش با نتیجه 1 – 1 شد

ازدواج

صادق محـرمی هنوز ازدواج نکرده و مجرد است

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,889
238
Shz
وضعیت پروفایل

افتخارات

محرمی در نخستین سال حضورش با پرسپولیس به مقام قهرمانی لیگ 96 – 95 رسید و در همان فصل به قهرمانی سوپر جام فوتبال هم دست یافت

صادق محرمی بازیکن دینامو زاگرب می باشد که در فصل 96-95 عملکرد فوق العاده ای از خود به نمایش گذاشت تا حدی که توانست در ترکیب پرسپولیس فیکس شود . بیوگرافی کامل “صادق محرمی” را می توانید در بخش بیوگرافی ورزشکاران سایت نمناک مشاهده کنید.

بیوگرافی و زندگینامه صادق محرمی

• نام :صادق
  • نام خانوادگی :محرمی گتگسری
  • تاریخ تولد :12 / 12 / 1374
  • محل تولد :هشتپر ، گیلان
  • شماره پیراهن :2
  • باشگاه کنونی :دیناموزاگرب
  • قد :1.76

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,889
238
Shz
وضعیت پروفایل
باشگاه های صادق محرمی
باشگاه های حرفه ای
سال ها باشگاه ها بازی گل
2014–2016 ملوان بندرانزلی (دوران سربازی) 33 (0)
2016_2018
2018_ پرسپولیس تهران
دینامو زاگرب کرواسی 39
24 (0)
(0)
تیم ملی
2018 بزرگسالان 6 (0)
پیوستن به دیناموزاگرب با وجود محرومیت پرسپولیس
صادق محرمی با وجود اینکه مهدی طارمی پرسپولیس را دچار محرومیت کرده بود و پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم بود اما از این تیم جدا شد و به تیم دینامو کرواسی پیوست.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,889
238
Shz
وضعیت پروفایل

عملکرد باشگاهی صادق محرمی

ملوان

صادق محرمی 33 بازی برای ملوان در دوران سربازی انجام داده است.

پرسپولیس

صادق محرمی در اولین تجربه حضورش در پرسپولیس توانست رقبای بزرگی همچون 2 ملی پوش در پست خود یعنی رضاییان و ماهینی را هم پشت سر بگذارد و به عنوان دفاع راست سرخپوشان در لیگ برتر بازی کند؛ برانکو با بازی دادن به محرمی اعتماد به نفس و تجربه لازم را به وی داد و نمایش قابل قبول صادق محرمی در پرسپولیس خود گویای مثبت بودن اعتماد برانکو به وی می باشد. صادق محرمی در اولین سالی که در پرسپولیس حضور داشت توانست به مقام قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران برسد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,889
238
Shz
وضعیت پروفایل

منتخب در یک هشتم آسیا

محمد انصاری، مدافع میانی ملی پوش پرسپولیس بازیکنی بود که توانست در جمع تیم منتخب آسیا در مرحله یک هشتم حضور یابد و همچون سری قبل بار دیگر در کنار حسین ماهینی و صادق محرمی قرار گیرد.

عکس صادق محرمی

رقابت با رامین رضاییان و حسین ماهینی

وی درباره جایگاه خودش در سمت راست تیم پرسپولیس بیان کرد:خداراشکر می کنم که در این چند بازی عملکرد خوبی داشتم و امیدوارم باز هم مثمر ثمر باشم و به تیم کمک کنم.
مدافع پرسپولیس درباره رقابت با سایر بازیکنان در پرسپولیس افزود:رقبای من ملی پوش و قدرتمند هستند. خداراشکر که شرایطی پیش آمد تا بتوانم بازی کنم و برای تیمم مثمرثمر باشم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,889
238
Shz
وضعیت پروفایل
- چی شد که فوتبالیست شدی ؟

از وقتی یادمه از 5 یا 6 سالگی میرفتیم فوتبال بازی میکردیم و در واقعه تنها تفریح مون این بود که بریم فوتبال بازی کنیم.و در دوران کودکی خیلی شیطنت میکردم که به مرور زمان که بزرگتر شدم از شیطنتم کمتر شد. همیشه هم برای بازی فوتبال من پیش قدم بودم و زمینو توپو جور میکردم .در واقعه یه جورایی سرپرست تیم من بودم.تو یار کشی هم همیشه دو تا یار ضعیف انتخاب میکردم که اونا هی نگن به ما پاس بده . وقتی هم که به مدرسه فوتبال میرفتم یکی از مشکلات اساسی مربیام با من این بود که توپ رو پاس نمیدادم و با اینکه هافک راست بودم در همه جای زمین حضور داشتم. تا اینکه کم کم تو مخم کردند که بقیه هم هستند و فوتبال یه بازی گروهیه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,889
238
Shz
وضعیت پروفایل
-اولین بار در کدوم باشگاه بازی کردید؟
در سن 13 سالگی در مهر آوران طالش .به گفته پدر یکی از دوستام که پسرشم همبازیم بود وارد مدرسه فوتبال شدیم که این مدرسه فوتبال علاوه آموزش فوتبال , آموزش تیم نوجوانان را به عهده داشت که برای مسابقات کشوری آماده میشدند. که من از 4 تا 5 ماه تمرین تو این مدرسه فوتبال بخاطر اینکه مربیم خیلی ازم راضی بود و همش ازم تعریف میکرد وارد تیم اصلی شدم .و بعد ما به امید اینکه قراره تو تیم کشوری بازی کنیم مدام تمرین میکردیم.ولی متاسفانه هیچ بازی نبود همش بازی دوستانه بود.

قبل از اینکه وارد بازی های باشگاهی فوتبال بشم خانوادم بخاطر درس نخوندم مخالف بازی کردن من بودند.که البته منو نمیتونستد تو خونه نگه دارن و مانع بازیم بشن چون من به هر طریقی ازخونه بیرون میرفتم.حتی گاهی از دستشون کتک میخوردم .ولی وقتی که عضو باشگاه شدم دیگه مسیر هموار شد. تو سال سوم راهنمایی تو منتخب مدارس گیلان رفتم تست دادم و اونجا رفتیم بازی های کشوری . که خیلی خوب بود و وقتی من رفتم اونجا ، اونا یکماه بود که تمرین میکردند و قرار بود فرداش برن اردو برای بازی ها که من رفتم و اون روز فیکس بازی کردم که بعد از اینکه مربی منتخب گیلان از مسافرت برگشت منو معرفی کرد به باشگاه نوجوانان ملوان .که از اونجا دیگه ملوان شدم و دقیقا یکسال و نیم بابام منو تو مسیر گیسومه تا باشگاه ملوان که تو انزلی بود هر روز منو میبرد سر تمرین و برمیگردوند .تا اینکه خانوادم بخاطر من اومدن انزلی و ساکن انزلی شدیم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا