تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

بیوگرافی صادق محرمی| بازیکن تیم ملی

May
13,949
20,889
238
Shz
وضعیت پروفایل
خودت شاید نمی‌دانی چه کردی با دلم اما، دل یک ادم سرسخت را بردی خدا قوت!

صادق محرمی در بازی با الهلال

مدافع راست جوان پرسپولیس همانند دیدارهای قبلی این تیم توانست با آماری فوق العاده در دفاع و حمله به یکی از ستاره های سرخپوشان تبدیل شود. صادق محرمی در همان دقایق ابتدایی بازی با حرکت تکنیکی خود مدافع چپ الهلال را مجبور به خطا و گرفتن کارت زرد کرد تا رامون دیاز در ابتدای نیمه دوم برای مصونیت تیمش از خطر 10 نفره شدن اقدام به تعویض محمد جحفلی شود.

برای یک مدافع راست سه خطای حریف روی او مسلما یک آمار مناسب خواهد بود و شماره 17 سرخپوشان با 83 بار توپ را در این دیدار در اختیار گرفت تا دومین بازیکن برتر در این زمینه شود. 6 تکل موفق و ایجاد دو موقعیت و 42 پاس با بیش از 85 درصد موفقیت آمار خیره کننده او را در این بازی شکل داده است

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,889
238
Shz
وضعیت پروفایل

استرس محرمی در بازی با الوحده

محرمی در پاسخ به این سوال که آیا وقتی نتیجه بازی 2 - 2 شد از شکست نترسیدید، خاطرنشان کرد:نترسیدیم ولی استرس گرفته بودیم و می خواستیم نتیجه را جبران کنیم که همینطور هم شد و بازی را در آوردیم.

وی در پایان در مورد حضورش در پرسپولیس گفت:یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم و در همین تیم می مانم. کجا بروم بهتر از پرسپولیس.

sadegh moharrami

افتخارات صادق محرمی

پرسپولیس

• قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران 96–1395
  • قهرمانی در سوپر جام فوتبال ایران 1396
  • قهرمانی در لیگ برتر 97 - 96

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,889
238
Shz
وضعیت پروفایل
sadeghmoharami-photokade-3.jpg

1631051062135.jpeg

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا