تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

بیوگرافی محمدرضا اخباری| دروازده‌بان تیم ملی

May
13,949
20,887
238
Shz
وضعیت پروفایل
خودت شاید نمی‌دانی چه کردی با دلم اما، دل یک ادم سرسخت را بردی خدا قوت!

بیوگرافی محمدرضا اخباری

محمدرضا اخباری متولد ۲۶ بهمن ماه سال ۱۳۷۱ در شهر زیبای اصفهان می باشد.

وی در حال حاضر دروازه بان سایپا بوده و سابقه بازی در باشگاه های تراکتورسازی تبریز و سپاهان اصفهان را در کارنامه ورزشی خود دارد.

اخباری به‌ همراه تیم ملی فوتبال امید ایران در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون بازی کرده‌است.

وی همچنین دروازه‌بان تیم ملی المپیک ایران در انتخابی المپیک ۲۰۱۶ بود که در نهایت با شکست مقابل ژاپن، حذف و از راهیابی به المپیک بازماندند؛ و در سال ۲۰۱۶به تیم ملی فوتبال ایران دعوت شد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,887
238
Shz
وضعیت پروفایل
پدرش همدانی اصل و عضو هیئت علمی دانشگاه در رشته شیمی و مادرش اهل مسجد سلیمان و او نیز دبیر شیمی است و تنها یک برادر بنام مرتضی دارد

ماجرای شروع فوتبال

فوتبالش را با برادرش مرتضی در سال 1383 وقتی 11 ساله بود با مدرسه فوتبال در تابستان زیر نظر حسین عبدی شروع کرد، بعد از یک دوره سه ماهه آقای عبدی از او و برادرش برای بازی در نونهالان سایپا دعوت کرد

mreza-akhbari-photokade-3.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,887
238
Shz
وضعیت پروفایل

پرورش در سایپا تا سربازی

از سال 83 که وارد نونهالان سایپا شد و در همه رده های سنی این باشگاه بازی کرد و به تیم اصلی رسید اما در سال 92 بعد از اینکه مشمول خدمت سربازی شد به تیم تراکتورسازی پیوست

در این تیم به شدت درخشید و به موفقیت چشمگیری دست یافت

بازگشت به سایپا و تراکتور

بعد از 2 سال بعنوان بازیکن سرباز در تبریز که به شدت محبوب شده بود به تیم سایپا بازگشت اما روند موفقیت اش افول کرد و دوباره در زمستان 97 به تیم تراکتورسازی بازگشت و بصورت سفید 4 سال با تراکتور قرارداد بست

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,887
238
Shz
وضعیت پروفایل

ازدواج و همسرش

ازدواج کرده است
او می گوید صبحانه نون و پنیر که همسرش با عشق می دهد خوشمزه ترین غذایی می باشد که می خورد، این زوج مهرماه 97 صاحب یک فرزند دختر شدند

ورود به تیم ملی

محمدرضا از سال 93 وارد تیم ملی امید شد و در بازیهای اینچئون و المپیک 2016 نیز حضور داشت، او در سال 94 به تیم بزرگسالان نیز دعوت شد

لقب کارآگاه گجت

در یکی از بازی ها و سیوم تماشایی که داشت باعث شد لقب کاراگاه گجت رو محمد حسین میثاقی مجری تلویزیون به او بدهد و پخش کلیپی با همین نام در برنامه نود او را با گجت مشهور کرد

او در تراکتور به نام قارتال (عقاب) نیز معروف است

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا