تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

بیوگرافی میلاد محمد| بازیکن تیم ملی

May
13,949
20,887
238
Shz
وضعیت پروفایل
خودت شاید نمی‌دانی چه کردی با دلم اما، دل یک ادم سرسخت را بردی خدا قوت!
“میلاد محمدی” مدافع چپ تیم ملی ایران می باشد که در لیگ روسیه فعالیت میکند و برادر دوقلویش هم مهرداد نام دارد که در باشگاه سپاهان توپ می زند.

زندگینامه کامل میلاد محمدی

• نام کامل:میلاد محمدی کشمرزی
  • تاریخ تولد:1 مهر 1372
  • محل تولد:تهران
  • باشگاه کنونی:احمد گروزنی
  • قد:1/74

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,887
238
Shz
وضعیت پروفایل

زندگی شخصی میلاد محمدی

میلاد محمدی متولد 1 مهر 1372 در تهران یک بازیکن فوتبال اهل ایران است که برای احمد گروزنی در لیگ برتر فوتبال روسیه و در پست مدافع کناری و وینگر بازی می کند. او قبل از عضویت در باشگاه گروزنی عضو تیم راه آهن تهران بود برادر دوقلوی او، مهرداد عضو تیم سپاهان است. میلاد محمدی در بهمن ماه 1394، به تیم احمد گروزنی روسیه پیوست.

برادر دوقلو

میلاد و مهرداد دو برادر دوقلو هستند، میلاد 5 دقیقه زودتر بدنیا آمده و هر دو فوتبالیست اند، دو برادر بزرگ بنام میثم و محسن و یک خواهر نیز دارند. مهرداد و میلاد محمدی دوقلوهای خبرساز سال های اخیر فوتبال ایران بوده اند که از تیم راه آهن مسیر آنها جدا شد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,887
238
Shz
وضعیت پروفایل
حضور میلاد محمدی برادر دو قلوی مهرداد محمدی در تمرینات تیم فوتبال سپاهان

میلاد در نیم فصل از راه آهن که در پایان فصل سقوط کرد، جدا شد و راهی فوتبال روسیه شد و مهرداد نیز در پایان فصل به تیم سپاهان پیوست که با عبدالله ویسی تغییرات زیادی را تجربه می کرد.

در ادامه مسیر رشد این دو بازیکن متفاوت بود؛ مهرداد اگرچه در سپاهان همیشه مهره ای مورد توجه بوده است ولی به هیچ وجه نتوانسته موفقیت های دوقلویش را که حالا به مهره ی ثابت کی روش هم تبدیل شده تجربه کند. میلاد که همواره را*بطه بسیار خوبی با برادر خود دارد، از هر موقعیتی برای حضور در بازی ها و تمرینات سپاهان استفاده می کند تا به برادر خود روحیه دهد و امروز علاوه بر حضور در تمرین طلایی پوشان به صورت انفرادی به تمرین هم پرداخت.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,887
238
Shz
وضعیت پروفایل

خانواده ورزشی میلاد محمدی

بچه پایین شهر هستیم و به این موضوع هم افتخار می کنیم، دو برادر دیگرمان میثم و محسن پرورش اندام کار می کنند و هر دو مشوق ما برای ورزش به شمار می روند.

میلاد محمدی در جام جهانی 2018

درخشش و سرعت فوق العاده او باعث شد کیروش به او میدان بازی دهد و حالا در لیست نهایی تیم ملی برای بازی های جام جهانی 2018 می باشد.

مدلینگ

نشریه بولا اسپورت مالزی در گزارشی از پتانسیل چهره جذاب میلاد محمدی برای مدلینگ خبر داد، اما خود میلاد می گوید اصلا به این فکر نکردم روزی مدل شوم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,887
238
Shz
وضعیت پروفایل

عملکرد باشگاهی میلاد محمدی

میلاد محمدی از سن 14 سالگی و بازی در تیم محلی جاوید فلاح، در منطقه فلاح تهران فوتبال را به صورت جدی شروع کرد و پس از آن در سال 1386 به تیم جوانان پرسپولیس پیوست و به مدت یک سال در این تیم بازی کرد و پس از آن به تیم داماش تهران رفت و به مدت چهار سال در این تیم بود. میلاد محمدی به خاطر خدمت سربازی به تیم نیروی زمینی تهران پیوست تا خدمت خود را در این تیم سپری کند.

محمدی پس از پایان خدمت خود فوتبال خود را به صورت حرفه ای آغاز کرد و با قراردادی دو ساله در سال 1393 به تیم راه آهن پیوست و زیر نظر فرهاد کاظمی توانست بازی های خوبی از خود به نمایش بگذارد و مورد توجه قرار گرفت. او پس از پایان قرارداد خود به تیم احمد گروزنی روسیه پیوست و در این تیم توانست روند رو به رشد ورزشی خود را ادامه دهد به طوری که توسط کارلوس کیروش به تیم ملی دعوت شد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,887
238
Shz
وضعیت پروفایل

بیوگرافی میلاد محمدی

او جزء معدود بازیکنان خط دفاعی ایران است که توانسته است به لیگ های خارجی راه پیدا کند و لژیونر شود. محمدی در تیم ملی و باشگاهی اش فیکس است و چشم به جام جهانی 2018 دوخته تا پس از آن به تیمی بزرگتر برود.

عملکرد ملی میلاد محمدی

میلاد در سال 2015 به تیم ملی امید و تیم ملی ایران دعوت شد و از آن به بعد در تیم ملی فیکس بوده است و جزء بازیکنان مورد علاقه کارلوس کیروش می باشد.

میلاد محمدی

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,887
238
Shz
وضعیت پروفایل

الگوی فوتبالی میلاد محمدی

میلاد محمدی الگوی فوتبالی خود را در ایران مجتبی محرمی میداند. هر چند او بازی های محرمی را ندیده است اما می گوید فیلم بازی های او را زیاد تماشا کرده است. میلاد با مجتبی محرمی هم محله ای نیز هستند. او در خارج از کشور طرفدار یوردی آلبا مدافع چپ بارسلونا است و یکی از طرفداران تیم بارسلونا به حساب می آید!

اطلاعات باشگاهی میلاد محمدی

باشگاه کنونی احمد گروزنی

شمارهٔ پیراهن 13

باشگاه های جوانان

2007–2008 پرسپولیس تهران

2008–2012 داماش تهران

2012–2014 نیروی زمینی تهران

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,887
238
Shz
وضعیت پروفایل

باشگاه های حرفه ای

سال ها باشگاه ها بازی† (گل)†

2014–2016 راه آهن 44 (0)

2016– احمد گروزنی 39 (2)

تیم ملی‡

2015–2016 امید ایران 15 (3)

2015– ایران 14 (0)

فوتبالیست میلاد محمدی

گفتگو با میلاد و مهرداد محمدی

اگر اشتباه نکنیم میلاد و مهرداد محمدی را باید اولین دوقلوهای فوتبال ایران نامید. دو برادر جوان، چپ پا و فوتبالیست که در راه آهن توپ می زنند و متولد 7/7/1372 هستند. میلاد 5 دقیقه بزرگ تر از مهرداد است و سابقه بازی در تیم ملی امید و بزرگسالان ایران را دارد. البته این هفته ها مهرداد محمدی درخشید و با دو گلی که برابر صبای قم به ثمر رساند نه تنها اسباب برتری راه آهن را فراهم ساخت بلکه با 4 گل زده به صدر جدول گلزنان رسید... بر همین اساس مهرداد محمدی به عنوان مرد هفته چهارم لیگ برتر انتخاب شد که مثل همیشه همراه برادر دوقلویش میلاد به تحریریه خبرورزشی آمد. شما می توانید مصاحبه اختصاصی ما با دوقلوهای دوست داشتنی راه آهن را در زیر بخوانید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,887
238
Shz
وضعیت پروفایل
تا به حال شده که در مدرسه به جای هم امتحان بدهید؟
مهرداد:نه، البته در فوتبال پایه ها جای هم بازی می کردیم که یک مرتبه پدر همین علیرضا فغانی فهمید و...

در چه تیمی بازی می کردید؟

میلاد:تیم جاوید فلاح بود. هر دو 14 یا 15 ساله بودیم اما دیر به تیم ملحق شدیم و اسم یکی از ما رد شده بود. به همین خاطر مربی آن تیم آقای مهدی نصرتی که اولین مربی ما هم بود هر دو تا را بازی می داد تا دلمان نشکند! (با صدای بلند می خندند!)

پس بچه میدان فلاح تهران هستید؟

مهرداد:بله؛ بچه پایین شهر هستیم و به این موضوع هم افتخار می کنیم

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,887
238
Shz
وضعیت پروفایل
شنیدیم خانواده ای ورزشی دارید.

میلاد:برادران بزرگترم میثم و محسن که 26 ساله و 25 ساله هستند پرورش اندام کار می کنند. هر دو هم مشوق اصلی ما به شمار می روند و جا دارد خیلی از آنها و همین طور پدر و مادرم تشکر کنم. (ناگهان مهرداد می گوید) راستی از خواهر عزیزمان هم ممنون هستم که خیلی هوای ما را دارد.

در بازی های راه آهن همواره شما دو نفر را با هم اشتباه می گیرند. مشکلی ندارید؟

مهرداد:اتفاقاً دو، سه بار عادل فردوسی پور من و میلاد را اشتباه گرفت. در بازی با پیکان من 2 تا پنالتی گرفتم اما در برنامه 90 گفته شد میلاد گرفته است و بارها این اتفاقات در زندگی هم می افتد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا