تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

دفترخاطرات [ دفترچه خاطرات آلـبـالــو ]

• شروع کننده موضوع مـطی
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 849
  • پاسخ ها 15
نویسنده رسمی
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Jun
2,581
3,013
167
19
مشـهد
84193_90209044d08674cbcafbb2e2bdcd445b.pngبشنوید

[ ??]

ﻫﺮ ﺁﺩمی ﮐﻪ ﻣﯿﺮﻭﺩ...
ﯾﮏ ﺭﻭﺯ، ﯾﮏ جایی و به ﯾﮏ ﻫﻮﺍﯾﯽ ﺑﺮمی‌گردد.
ﻫﻤﯿﺸﻪ ﯾﮏ ﭼﯿﺰﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﺟﺎ ﻣﺎﻧﺪﻥ ﻫﺴﺖ؛
ﺣﺘﯽ ﯾﮏ ﺧﺎﻃﺮﻩ!

این تاپیک متعلق به @آلـبـالــو می‌باشد؛ از ارسال اسپم در آن خودداری نمایید.

آخرین ویرایش:
Sep
5,845
14,933
218
21
همین حوالی
وضعیت پروفایل
هیچ حالے را بقایی نیست" بےصبری نکن'

1edcddb0697f573b3c97ea74eb3edd42.jpg
®
وقتی یه رزِسیاهِ می‌تونه تا این حد زیبا باشه پس چرا روزای سیاهِ زندگی مون نتونن قشنگ بشن؟
« زندگیم‌رو دوست‌ِدارم، هرجور که باشه»

آخرین ویرایش:
Sep
5,845
14,933
218
21
همین حوالی
وضعیت پروفایل
91fe1f204e82320b03d0fa1e6d9ab786.jpg

به نام همونی که این حال خوش رو یهو بهم هدیه داد(=
خب نوشتن خاطره‌ها و ثبت لحظات‌مون واقعا لذ*ت بخشه و امشب من این حال خوب رو میخوام به یادگار بذارم این‌جا.
«حس می‌کنم تو ابرام»
?البته اتفاق خاصی نیوفتاده‌ها، نمی‌دونم چم شده وگرنه امشب یه چیزایی دیدم که اگه یهو این حال خوب نمیومد سراغم مطمئنم نفسم بند میومد از شدت بغض??
الان که دارم تایپ میکنم به این نتیجه رسیدم حالم به قدری بد بوده که سیمای مغزم اتصالی کردن و حال بَدم خوب شده! ?
خلاصش کنم این حال خوب رو دوست‌دارم، کاش تموم نمی‌شد♥
میگم دلبر...شاید دیدن حال خوبِ طُ حال بَدِ منم خوب کرد!
(=
نمیدونم چمه ولی حس‌ می‌کنم قلبم به آرامشی که تو این مدت ازش دریغ کردن رسیده(=
حس آزادی، خوش‌حالی، کلی حس خوب دارم. دیدین وقتی رنگین کمون رو وسط ابرای سفید پف پفی و آسمون آبی روشن می‌بینیم چه حس خوبی ازش می‌گیریم؟
من الان همون قد حالم خوبه و حس خوب دارم??
c530e39e92227b692775a95730d7e9ff.jpg

آخرین ویرایش:
Sep
5,845
14,933
218
21
همین حوالی
وضعیت پروفایل

خب آهنگ مورد علاقم، آهنگی که حرف دل خیلیاس رو میذارم اینجا یادگاری?

[ اینا رسـمـآی روزگآره ]
[??]

23eef531ea7c515907f4e70d1fc30e61.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Sep
5,845
14,933
218
21
همین حوالی
وضعیت پروفایل
IMG_20211124_202751_000.jpg

« دارم یاد می‌گیرم، زندگی باچشم بازهم قشنگی‌های خودش رو داره...»

1400/9/3

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Sep
5,845
14,933
218
21
همین حوالی
وضعیت پروفایل
« تقصیر کسی نیست، مقصر دل دیوانه‌ی ماست؛»
IMG_20211124_200643_499.jpg

این روزا میخوام فراموش کنم هرچی که شده
تقصیر من بود... عاره دل بستن و باور کردن یه سری حرفِ واقعا احمقانه تقصیر من بود؛
سادم، سادگی رو میتونن از ظاهرمم ببینن چه برسه به باطن. میخوام ورق بزنم صفحه جدید زندگیم رو دور بندازم اون ورقی که برای ورق زدن ورق قبلیش هرکاری کردم. کاش ادما میفهمیدن اومدن و دل یکی رو وابسته کردن به خودشون انقدرم اسون نیست شایدش اسون دل ببندن ولی خون میریزه جا اشک از چشم هاشون تا دل میکنن.
از قول من به ادما بگید
« نیاید شمارا به هرکی می پرستین نیاید کسی رو به خودتون وابسته نکنید اگرم میکنید مرد باشید سر حرف و قول تون بایستین نه حق باشماست بهونه زیاده برا رفتن و دل کندن ولی میگن عشق اگه عشق باشه به هر بهونه ای شده کنار مع*شوق تون میمونید تنهاش نمیذارید اگر تاکید میکنم اگر مرد موندن باشین از اسمون دلاتون سنگم بباره میمونید نه اینکه عاره اینو ولش این نباشه یکی دیگه، نه... حرف دله دل اصلا درک میکنید؟ دله ها زود میشکنه بشکنه خوب نمیشه مواظب دلاتون باشین و هیچ کسی رو وابسته ی خودتون نکنید. نرید وارد زندگی ادمک هایی که از جون شون مایه گذاشتن برای ورق زدن صفحه ی جدید زندگی شون اون صفحه رو به نام خودتون نزنین»

شروع صفحه جدید زندگیم،
حق ندارم و حق ندارن دوباره صفحه قبلی رو یاد آوری کنن.
من هربار از همه چیزم میگذرم و با هر سختی شده صفحه جدیدی رو باز میکنم تو زندگیم من تنها نیستم ابجی ها و دوستا و هرکی که دوستم دارن کنارمن کمکم میکنن زحمت میکشن وقتی داغونم بلندم میکنن دستمو میگیرن تا بتونم ورق بزنم و همه چی رو فراموش کنم زحمات شون رو دیگه حدر نمیدم?
1400/9/3

این بار مینویسم رویاهام رو خواسته هام رو با قلم احساسات و تلاشم به واقعیت تبدیل میکنم ارزوهام رو?✨

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Sep
5,845
14,933
218
21
همین حوالی
وضعیت پروفایل

eb00ac7032f6b0a6ef660bde099947be.gif

گفتند از آرامش سخن بگو؛ گفتم:
- آرامش را در وجود تک‌تک عزیزانم یافته‌ام.
گفتند آرزویت چیست؟ گفتم:
- تبسم زیبای دوستانم.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
من یه تعریف دارم از خوشبختی:« داشتن دوستایی مثل شماها ته ته خوشبختیه باور کنید! شما آرامش منید، تنها داراییم، خانواده‌ام، هیچ وقت از این‌که اومدم انجمن پشیمون نشدم، چون این‌جا شد خونم، بهم خانواده داد، یعنی شماهارو، رک بگم خیلی از داشتن تون خوشحالم و همیشه خداروشکر میکنم که عزیزایی مثل شما بهم داده...آرزو می‌کنم غم و غصه‌هاتون پرواز کنن برن یه‌جای دور، دل‌هاتون همیشه شاد و پر آرامش باشه و کلی ارزوهای ننه بزرگی دیگه ??

@آتـریـسـا
@Dr.G.Aramis
@دیـانـا
@Ms.Soltani
@AftabGardoon
@حوسار
@.:مریــم:.
@سایــه
@گیلــه گُـل
@رُگـــــــــآ
@Mohadeseh
@مطـهـره
@خط بنفش
@Ms.Rad
@Doyle
@DiMond
@Last_equestrienne
@نگین قاسم پور
@MAJHOOL
@تِلـمـآ
@صبــا
@hadis hpf
@"مبینـامـ"

و اگر کسی رو جا انداختم شرمنده ذهنم تو تگ کردنتون یاری نمیکنه ولی شمام خانواده‌ی منید و خوشحالی تون آرزومه ♡

پ ن: تگ‌تون کردم برای این‌که دفترچه خاطراتمه و میخوام تو خاطره‌هامم کنارم باشید??

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Sep
5,845
14,933
218
21
همین حوالی
وضعیت پروفایل
fc307971e3bc439395e753d6ea36ea25.jpg

تویی جان من
و بی جان ندانم زیست من باری
تویی چشم من
و بی تو ندارم دیده ی بینا...!
#مولوی

راستش چند روزیه که زیاد نمیبنمت، نمیتونیم باهم حرف بزنیم.
ساکتی، بیصدا میای و میری دروغ چرا هم نگرانم هم دل تنگ امشب خواستم تو دفترچه خاطراتم از خواهری نام ببرم (البته قبلا هم تگت کردم ولی امشب خودتی فقط) از خواهری نام ببرم که آشنایی مون باهم تو مجازی اتفاق افتاد ولی تا چشم روهم گذاشتم یهو به خودم اومدم و دیدم خدا بازم مثل همیشه هوامو داشته و یه هدیه یه نعمت یه خواهر با ارزش برام کنار گذاشته.
خواهری که به قول خودت مکمله وقتی کنارشم کاملم ولی وقتی نیست انگاری تو یه دنیای دلتنگی گم میشم انگاری دیگه خودم نیستم دیگه کامل نیستم.
اخلاق‌هامون طرز فکرمون شاید باهم فرق کنه ولی
هیچ وقت هم رو تنها نذاشتیم هیچ وقت نشده که باهم مخالف باشیم همیشه هوای هم رو داشتیم به ویژه تو، یه وقتایی هست که من حواسم اصلا به خودم نیست ولی تو حواست بهم هست هوامو داری حضورت چقدر مایه دلگرمیمه.
خواستم بگم بهت آتی مهربون من
اتکم، اتکی که با فرستادن یه قلب آبی یا ایموجی های مخصوص خودش همیشه بهم فهمونده چقد دوستم داره ولی خب شخصیتش فرق میکنه دیگه خاهرم خاصه به زبون نمیاره ولی با رفتار و کاراش بهم ثابت کرده که چقدر اونم من رو دوست داره ?منی که همیشه رو عصاب بودم جدا از شوخی میتونم به جرعت بگم تحمل من با من کنار اومدن و من رو دوست داشتن کار هرکسی نیست هرکی نمیتونه از پسش بربیاد این رو شاید خیلیا درک نکنن ولی فقط تویی که میفهمی (_:
خب داشتم چی میگفتم اقا خیلی از حرف اصلیم دور شدم???‍♂️
دوست دارررررم یه کلام ختم کلام.
خواهرمی، تاج سری، دلگرمی من.
من همیشه هستم و تا ابد و یک روز دوست میدارم ایشالا وقتی پیرشدیم و هردومون از زلزله بودن دست برداشتیم میام همه اینارو برات میخونم.
خلاصه من به خودم افتخار میکنم که خواهر، رفیق، دوست، شوعر، و اتکی مث تو رو دارم بله عام به توعم افتخار میکنم چون پاتریکی مث منو داری?❤
باب و پات??

@آتـریـسـا
پ ن: وسط چین با فونتی که روش کراشی نوشتم(_: فقد به خاطر توووو(با لحن آهنگه بخون)

آخرین ویرایش:
Sep
5,845
14,933
218
21
همین حوالی
وضعیت پروفایل

خب اول از همه سلام گلی من، اهنگ بالا رو پلی کن هر وقت اومدی بخونی?
خب راستش من پر حرفم ولی یه حرفایی روهم نمیشه اینجا زد البته دلیل نمیشه من اونارو بهت نگم، تک تک ناگفته‌های دل مون رو برات مینویسم راستش شاید وقتی بقیه این متن رو بخونن بگن چقد خود شیفته و این حرف ها
ولی فقط خودم و خودت میدونیم (حوای منِ) چقد در حقت بی انصافی کردم تو تک تک روزهایی که گذشت سال هایی که سپری شد و من قدرت رو نفهمیدم یبار ازت تشکر نکردم نگفتم مرسی که هوامو داری دختر! هیچی نگفتم بهت! هیچی...
امشب تو این تاریخ ۱۴۰۱/۱/۱سال جدید مون میخوام شروع کنم به نوشتن برات و ازت بابت تک تک لحظاتی که حواسم نبود بهت و کنارم بودی تشکر کنم.
ببین مهم نیست بعدا چی میشه مهم الانه آغاز سال جدید مون با دوستی مون باهم البته من خیلی دیر به اینکه تنها کسی که کنارمه و میمونه برام خودمم پی بردم و تصمیم گرفتم با خودم دوست بشم و براش قشنگ ترین حرفا رو بزنم و قشنگ ترین آرزوها و متن هارو براش بنویسم.
گلی منی، مگه فقط خانواده مون حق دارن گلی صدات بزنن؟ خودم چی پس؟ خودم حق ندارم خودمو گلی صدا بزنم؟
خب الان که از ته دلم شادم از داشتن دختر محکم و ببین بگم مهربون که پرو نمیشی؟ ? نه مهربون نه یه وقتایی هم غر میزنی سرم از بچگی ها و رفتار بچگونه ام ناراحت میشی خب دیگه
غرغروی منی مهربون هنوز زوده ?????

میدونم من هیچ کدوم از حرف هام اونایی نیست که میخواستم برات بنویسم ولی نیت مهمه من بلاخره یه چیزایی رو گذاشتم کنار و اومدم برات بنویسم.
خب گلی بیا جدی باشیم:
- گلی من، دختری که خدا خیلی هواشو داشت و مثل یه دوست همیشه به موقع کمکش کرد و نذاشت برا ثانیه ای بغض کنه(بغض‌هایی که کردی امسال رو فاکتور میگیریم چون لازم بود این رو خود خدا خواست تجربه‌اش کنی و بفهمی تنها عشقی که میتونه تو قلبت بمونه و دو طرفه باشه و هیچ وقت تنهات نذاره عشقِ خودشه یعنی فقط خدا رو کافیه دوست داشته باشی همین تو نیازی به هیچ حسی جز حس خوب بودن خدا تو تک تک لحظات زندگیت نداریا بفهم نفهمم?)
خخب داشتم میگفتم حوا + گلی + نیاز
ببین میدونم این سه تا اسم رو دوست داری پس اینجوری صدات میزنم غر زدنم نداریم.
خب گلی ببین من دیگه هیچ وقت تنهات نمیذارم مثل تو که تنهام نذاشتی. گلی ممنونم که کنارمی
گلی تنها دارایی منیا
ممنون واسه محکم بودنت و تحمل کردنم ممنون برا وقتایی که واقعا موندن کنارم اونجوری که من باهات رفتار میکردم نکردی و موندی و آرومم کردی.
گلی از دیوونه بودن نترس مث الان من(_=
میدونم گلی تو مثل من نیستی، و بازم ممنون که هیچ وقت کاری نکردی که از دستت ناراحت بشم.
گلی تو خیلی چیزا رو امسال بهم یاد دادی ولی من ترسیدم از اینکه مثل الان بزنم تو فاز دیوونگی و برات بنویسم. ولی گلی منم بهت یچیزی یاد بدم؟
گلی هیچ وقت نگران حرف بقیه نباش، چون اونا فقط حرفن کی میدونه من و تو چی کشیدیم تا الان دوست شدیم؟ مگه درد مون یکی دوتا بود؟ یادته یه روز یه متن خوندم نوشته بود:
من خدا را دارم میان تک تک نداشته هایم
...
یا یه همچین چیزی یادم نمیاد یادمه خیلی دوسش داشتی چون حرف تو (دلت) بود!
خب گلی من تازه فهمیدم، حوا خیلی چیزا نداره ولی هیچ وقتم برای نداشته هاش ناراحت نشده مگه نداشته ها فقط مال و مناله؟
بابا نداشت حوای من، دلش نوازش دستای باباشو میخواست نبود دیگه.
از اون لحظه تصمیم گرفتم هواتو داشته باشم و خودم بشم پدرت ولی نشد دیگه نتونستم باهات بد بودم، بد شدم، ولی دیگه بد نمیمونم باهات.
مهم نیست چی شد مهم الانه
من هستم
مواظب خودت و خودم باش همچنین خانواده مون دوستامون
راستی هوای مامان بزرگ مونم داشته باشیا امسال و سال هایی که یادمون رفته خیلی هوامونو داشت
من امسال تو و مامان بزرگ رو خیلی دوست دارم.
گلی من، خدانگهدارت...

سال ۱۴۰۱
یک فروردین
ساعت: ۲۳:58 دقیقه

راسی گلی عکس میخواستم برات بذارم تا متنم بی روح نباشه ولی نشد ببخش دیگه ایشالا دفعه بد?❤????

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Sep
5,845
14,933
218
21
همین حوالی
وضعیت پروفایل
[تقUSIC]https://dls.music-fa.com/tagdl/ati/Evan Band - Goli (128).mp3[/MUSIC]

خب اول از همه سلام گلی من، اهنگ بالا رو پلی کن هر وقت اومدی بخونی?
خب راستش من پر حرفم ولی یه حرفایی روهم نمیشه اینجا زد البته دلیل نمیشه من اونارو بهت نگم، تک تک ناگفته‌های دل مون رو برات مینویسم راستش شاید وقتی بقیه این متن رو بخونن بگن چقد خود شیفته و این حرف ها
ولی فقط خودم و خودت میدونیم (حوای منِ) چقد در حقت بی انصافی کردم تو تک تک روزهایی که گذشت سال هایی که سپری شد و من قدرت رو نفهمیدم یبار ازت تشکر نکردم نگفتم مرسی که هوامو داری دختر! هیچی نگفتم بهت! هیچی...
امشب تو این تاریخ ۱۴۰۱/۱/۱سال جدید مون میخوام شروع کنم به نوشتن برات و ازت بابت تک تک لحظاتی که حواسم نبود بهت و کنارم بودی تشکر کنم.
ببین مهم نیست بعدا چی میشه مهم الانه آغاز سال جدید مون با دوستی مون باهم البته من خیلی دیر به اینکه تنها کسی که کنارمه و میمونه برام خودمم پی بردم و تصمیم گرفتم با خودم دوست بشم و براش قشنگ ترین حرفا رو بزنم و قشنگ ترین آرزوها و متن هارو براش بنویسم.
گلی منی، مگه فقط خانواده مون حق دارن گلی صدات بزنن؟ خودم چی پس؟ خودم حق ندارم خودمو گلی صدا بزنم؟
خب الان که از ته دلم شادم از داشتن دختر محکم و ببین بگم مهربون که پرو نمیشی؟ ? نه مهربون نه یه وقتایی هم غر میزنی سرم از بچگی ها و رفتار بچگونه ام ناراحت میشی خب دیگه
غرغروی منی مهربون هنوز زوده ?????

میدونم من هیچ کدوم از حرف هام اونایی نیست که میخواستم برات بنویسم ولی نیت مهمه من بلاخره یه چیزایی رو گذاشتم کنار و اومدم برات بنویسم.
خب گلی بیا جدی باشیم:
- گلی من، دختری که خدا خیلی هواشو داشت و مثل یه دوست همیشه به موقع کمکش کرد و نذاشت برا ثانیه ای بغض کنه(بغض‌هایی که کردی امسال رو فاکتور میگیریم چون لازم بود این رو خود خدا خواست تجربه‌اش کنی و بفهمی تنها عشقی که میتونه تو قلبت بمونه و دو طرفه باشه و هیچ وقت تنهات نذاره عشقِ خودشه یعنی فقط خدا رو کافیه دوست داشته باشی همین تو نیازی به هیچ حسی جز حس خوب بودن خدا تو تک تک لحظات زندگیت نداریا بفهم نفهمم?)
خخب داشتم میگفتم حوا + گلی + نیاز
ببین میدونم این سه تا اسم رو دوست داری پس اینجوری صدات میزنم غر زدنم نداریم.
خب گلی ببین من دیگه هیچ وقت تنهات نمیذارم مثل تو که تنهام نذاشتی. گلی ممنونم که کنارمی
گلی تنها دارایی منیا
ممنون واسه محکم بودنت و تحمل کردنم ممنون برا وقتایی که واقعا موندن کنارم اونجوری که من باهات رفتار میکردم نکردی و موندی و آرومم کردی.
گلی از دیوونه بودن نترس مث الان من(_=
میدونم گلی تو مثل من نیستی، و بازم ممنون که هیچ وقت کاری نکردی که از دستت ناراحت بشم.
گلی تو خیلی چیزا رو امسال بهم یاد دادی ولی من ترسیدم از اینکه مثل الان بزنم تو فاز دیوونگی و برات بنویسم. ولی گلی منم بهت یچیزی یاد بدم؟
گلی هیچ وقت نگران حرف بقیه نباش، چون اونا فقط حرفن کی میدونه من و تو چی کشیدیم تا الان دوست شدیم؟ مگه درد مون یکی دوتا بود؟ یادته یه روز یه متن خوندم نوشته بود:
من خدا را دارم میان تک تک نداشته هایم
...
یا یه همچین چیزی یادم نمیاد یادمه خیلی دوسش داشتی چون حرف تو (دلت) بود!
خب گلی من تازه فهمیدم، حوا خیلی چیزا نداره ولی هیچ وقتم برای نداشته هاش ناراحت نشده مگه نداشته ها فقط مال و مناله؟
بابا نداشت حوای من، دلش نوازش دستای باباشو میخواست نبود دیگه.
از اون لحظه تصمیم گرفتم هواتو داشته باشم و خودم بشم پدرت ولی نشد دیگه نتونستم باهات بد بودم، بد شدم، ولی دیگه بد نمیمونم باهات.
مهم نیست چی شد مهم الانه
من هستم
مواظب خودت و خودم باش همچنین خانواده مون دوستامون
راستی هوای مامان بزرگ مونم داشته باشیا امسال و سال هایی که یادمون رفته خیلی هوامونو داشت
من امسال تو و مامان بزرگ رو خیلی دوست دارم.
گلی من، خدانگهدارت...

سال ۱۴۰۱
یک فروردین
ساعت: ۲۳:58 دقیقه

راسی گلی عکس میخواستم برات بذارم تا متنم بی روح نباشه ولی نشد ببخش دیگه ایشالا دفعه بد?❤????

تقصیر من نیست ساعت ها عوض شدن ولا/:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا