تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

دلنوشته دلنوشته رز قرمز | ^MS.ZAND^ کاربر انجمن کافه نویسندگان

• شروع کننده موضوع FAREWELL
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 273
  • پاسخ ها 11
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
May
1,267
1,701
168
shadow moon
وضعیت پروفایل
walking Dead
107365_232e5cbaa75cb56a5803e032890be669.png
به نامش.
نام: رز قرمز
نام دل نگار:آسا
ژانر: عاشقانه-تراژدی
مقدمه:
چه‌قدر می‌گذرد؟ از زمانی که تو میخندیدی اما من چال گونه هایت را نمیدیدم! از زمانی که تو نصف قلبم را اِشغال کرده بودی اما من به فکر نیمه ی دگر قلبم بودم. از زمانی که تو گریه می‌کردی اما من در برابر اشک‌های بی دریغ تو کور شده بودم؛

آخرین ویرایش:
مدیر ارشد بازنشسته + نویسنده ادبی
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
May
3,702
9,682
193
رَهـایـی
89520_b5a234a17e42ed7d32b6c920afa1b105.png
نویسندگان گرامی صمیمانه از انتخاب "انجمن کافه نویسندگان" برای ارائه آثار ارزشمندتان متشکریم!

پیش از شروع تایپ آثار ادبی خود، قوانین و نحوه ی تایپ آثار ادبی در"انجمن کافه نویسندگان" با دقت مطالعه کنید.

قوانین تایپ دلنوشته در انجمن کافه نویسندگان

شما می‌توانید پس از 10 پست درخواست جلد بدهید.

درخواست جلد برای دلنوشته

همچنین شما می‌توانید پس از گذشت ۶ پست درخواست کاور تبلیغاتی دهید.

درخواست کاور تبلیغاتی

پس از گذشت حداقل ۱۵ پست از دل‌نوشته، می‌توانید در تاپیک زیر درخواست نقد دل‌نوشته بدهید. توجه داشته باشید که دل‌نوشته‌های تگ‌دار نقد نخواهند شد و در صورت تمایل به درخواست نقد، قبل از درخواست تگ این کار را انجام بدهید.

درخواست نقد

پس از 15 پست میتوانید برای تعیین سطح اثر ادبی خود درخواست تگ بدهید.

درخواست تگ برای دلنوشته

همچنین پس از ارسال ۲۰ پست پایان اثر ادبی خود را اعلام کنید تا رسیدگی های لازم نیز انجام شود...

اعلام اتمام آثار ادبی

اگر بنا به هر دلیلی قصد ادامه دادن اثر ادبی خود را ندارید می توانید درخواست انتقال به متروکه بدهید تا منتقل شود...

درخواست انتقال به متروکه
58705_ad05f9f7e9b0261da9d2dad1014c7c49.gif

کادر مدیریت ادبیات انجمن کافه نویسندگان

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
May
1,267
1,701
168
shadow moon
وضعیت پروفایل
walking Dead
مقصر داستان زندگی، تنها من بودم و من..زمانی که قلبش را شکستم و به تکه های نقش بسته روی زمین خنده بر ل*ب زدم، به فکر حال آسمان نبودم! به فکر رز قرمز قلبش که تکه تکه شد نبودم!

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
May
1,267
1,701
168
shadow moon
وضعیت پروفایل
walking Dead
او رفت، اما تنهایی مرا همراه خودش برد و ستاره ای براق را به من هدیه کرد! ستاره‌ای که من روزها را به انتظار شب و تماشای چشمک های شیطون آن سر میکنم؛

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
May
1,267
1,701
168
shadow moon
وضعیت پروفایل
walking Dead
او رفت اما من تکه های قلبش را دور نمی‌اندازم بلکه پله ای میکنم تا بتوانم شب ها دستانم را دراز کنم و صورت سفیدش که در کنج ستاره ای محو شده را نوازش کنم. تا بتوانم پا روی آن پله بگذارم و به رز قرمز قلبش آب‌پاشی کنم؛

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
May
1,267
1,701
168
shadow moon
وضعیت پروفایل
walking Dead
تو مانند رز قرمزی بودی که در قلب من سعی در خوشبو بودن داشت اما قلب من عطر دیگری را برگزید؛ حالا هم همان قلب بدجوری هوای بوی تو را کرده است ای رز قرمز من!

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
May
1,267
1,701
168
shadow moon
وضعیت پروفایل
walking Dead
کسی را که بارها و بارها با سری به زیر، گل هایی که زیر قدم های استوار من مچاله می‌شدند را مشاهده میکرد. آنقدر رز های قرمزش را مانند غرورش خرد کردم، که خودش هم مانند ان رز اندک اندک پژمرده شد و به کمک تکه های قلبش به آسمانی که از گوشه ی پرده های کنار رفته ی اتاقم پیدا بود، پیوست.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
May
1,267
1,701
168
shadow moon
وضعیت پروفایل
walking Dead
او روزهایش را با یکی دیگر شب میکرد. او زمانش را با منی از جنس ربات سر میکرد این ربات دلسنگ آنقدر بی رحمی کرد که مع*شوقه ی قصه ی ما پر پر شد و به صحراهایی دور دست پیوست. آری! شاید به آن بالا رفته است که من راحت‌تر تماشایش کنم؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا