تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

Jul
12,190
58,172
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
_ دوستِ من : @تِلـمـآ
_ قوت قلمِ شما /استعداد شما :
تو شاید اولین نویسنده آنلاینی بودی که ژانر روانشناختی داشت رمانت و من تا آخر همراه رمان بودم. چون از این ژانر خوشم نمی‌اومد ولی همراه رمان های تو کم کم نمه‌ نمه‌ خوشم اومده ازش.
استعداد نوشتنت و مدیریت زمانت فوق العاده است و الان دو تا زمانی که داره چاپ میشه گواهه.
_ اخلاق خوب :
خوش اخلاق و مهربونه + غرغرو.
_برخورد خوب:
خوش برخورد?
_ دلیلی که باعث میشه بیشتر ازت حس خوبی بگیرم اینه که :
هر وقت کمک خواستم هستی بدون منت
_ رفتاری که اون روز ازت دیدم باعث شد بیشتر ازت خوشم بیاد :
کار با انجمن ?
به قول خودت اولین دوستم تو انجمن بودی?
پ.ن: فراموشت نکرده بودم یکم زیادی خسته بودم:/ شرمندتم ?
_ از نظر ظاهری :
خوشگل ?
_ افتخار می کنم تورو دارم چون :
تو غرغروی جذاب منی ?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
نویسنده رسمی
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Mar
2,560
6,444
193
_ دوستِ من :
@آتـریـسـا
عا بنشین که حرف دارم... ببین اکثر نویسنده‌ها وقتی داستانی رو می‌نویسن، نسبت به شخصیت‌ها احساس پیدا میکنن و مثلا می‌گن عه حیفه اینجا ناکارش کنم یا افکاری شبیهش ولی تو همیشه اون چیزی که لازمه رو انجام میدی... حتی اگه کشتن کاراکتر باشه(لبخند شیطانی... پ‌ن: انجمن برادری نویسندگان دیوانه)
_ اخلاق خوب :
یکی از اخلاق‌‌های خوبت رک بودنه که خیلی می‌پسندمش، این خوبه که چیزی میشه یا حرفی داری مستقیم میای میگی و من برا درکش فسفر نمی‌سوزونم... این اخلاقه رو هیچوقت ترک نکن.
_برخورد خوب:
برخورد صمیمی و داوش گونه‌ای که داری باعث می‌شه آدم غریبی نکنه درعین حال این راحتیه کنترل شده هست و این خوبه
_ دلیلی که باعث میشه بیشتر ازت حس خوبی بگیرم اینه که :
_ رفتاری که اون روز ازت دیدم باعث شد بیشتر ازت خوشم بیاد :
نظریات شیطانی و بلا‌هایی که سر رمانامون میاریم و فقط خودمون می‌فهمیم ( ایح ایییح )
_ از نظر ظاهری :
من زیو‌ بیذُوی می‌خوام
_ افتخار می کنم تورو دارم چون :
دوست خوبی هست... و اینکه بمرتضی علی تو بگو داداش?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Mar
2,173
6,058
193
اُقیانوس
وضعیت پروفایل
[As free as the ocean...]
_ دوستِ من : (تگ کنید.) @ماه نــاز ..پیشی کوچولوی من?

_ قوت قلمِ شما /استعداد شما : دید باز و موضوعات نابی تو ذهنشه..اکثراهم تخیلی و فانتزی کار میکنه که این ژانر واقعا مناسب تو شخصیت قشنگته بیب❤

_ اخلاق خوب : عوو از کجا بگم؟؟ از شوخ طبعیت؟‌ از گوگولی بودنت؟ از پیشی بودنت؟ ازینکه خیلی نمکی برام؟؟ مشاوره دادنتو ندیدم اما تو با خنده حال منو خوب میکنی..یه گوله انرژی درونت جمع شدع ک منو به وجد میاره???

_برخورد خوب:متاسفانه پیشیم یکم بیتربیته..ولی من دوسش دارم، بخوش برخورد و صمیمی و یه دنیا انگیزست و این خیلی با ارزشه اونم تو این برهه از زمان!

_ دلیلی که باعث میشه بیشتر ازت حس خوبی بگیرم اینه که : همیشه پایه ای و جز شیطون ترین‌ پیشیامی??

_ رفتاری که اون روز ازت دیدم باعث شد بیشتر ازت خوشم بیاد : من کلا هر وقت هرچی از تو ببینم خوشم میاد پس مربوط به روز و زمان خاصی نیست?❤

_ از نظر ظاهری : کی اهمیت میده وقتی خودت، رفتار و خلقیاتت جزو قشنگ ترین جلوه ی هستیه؟

_ افتخار می کنم تورو دارم چون : پیشیمی بیب?❤

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Mar
2,173
6,058
193
اُقیانوس
وضعیت پروفایل
[As free as the ocean...]
_ دوستِ من : (تگ کنید.) @لِــیــدی گُـل

_ قوت قلمِ شما /استعداد شما : یکی از رماناتو با داستانک و دلنوشتت رو خوندم..قلم خوبی داری ولی استعدادت تو طنز نویسی و تراژدیه ظاهرا..محتوای متنی ک مینویسی مشخصه که مربوط به حسیه که تو اون روز داشتی و در کل استعداد نویسندگی داری و امیدوارم تو این کار به بالاترین مقام به نوبه ی خودت برسی

_ اخلاق خوب : خوش برخورد و ساده مثل کف دست..خیلی هم صمیمی و این باعث میشه باهات احساس راحتی کنن.

_برخورد خوب: همه برخوردات خوبن..یعنی نشد چیز بدی ببینم ازت❤

_ دلیلی که باعث میشه بیشتر ازت حس خوبی بگیرم اینه که : نسبت به همچی واکنش مثبت‌میدی و انگیزه خوبی برای اطرافیانتی

_ رفتاری که اون روز ازت دیدم باعث شد بیشتر ازت خوشم بیاد : من کلا از همه خوشم میاد..پس مربوط به زمان خاصی نیست❤?

_ از نظر ظاهری : خب من ندیدمت ولی قیافه درونت قشنگه پس ظاهر مهم نیست بیب

_ افتخار می کنم تورو دارم چون : قشنگ ترینی❤

آخرین ویرایش توسط مدیر:
نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
شاعر انجمن
مدیر بازنشسته
May
6,568
15,405
218
میان ستاره‌ای
_ دوستِ من : @تِلـمـآ
_ قوت قلمِ شما /استعداد شما : نیازی نیست راجب قوت قلمت و استعداد بالات تو رمان نویسی چیزی بگم، قلمت انقدر گیراست که نیازی به تعریف نداره مون.
_ اخلاق خوب : همیشه مهربون، احساسی و فوق‌العاده فداکار??
_برخورد خوب: همیشه برخودش خوبه با همه و کسی باهاش حس بد یا غریبی بعش دست نمیده?
_ دلیلی که باعث میشه بیشتر ازت حس خوبی بگیرم اینه که : مث خودم رفیق‌بازی و رقیق??
_ رفتاری که اون روز ازت دیدم باعث شد بیشتر ازت خوشم بیاد : اینکه صبوری و بعد اون روزا که شدیدا عصبانی بودم می‌خاستم تنها باشم تو منطقی رفتار کردی?
_ از نظر ظاهری : زیباست و نچرال و بیبی فیس پسندمه??
_ افتخار می کنم تورو دارم چون : بامعرفتی?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
شاعر انجمن
مدیر بازنشسته
May
6,568
15,405
218
میان ستاره‌ای
_ دوستِ من : @SHAHIN
_ قوت قلمِ شما /استعداد شما : رمانت رو که نمیدی بخونم ولی استعداد خاصی تو شعرطنز نویسی داری و این قوت قلمتو تحسین می‌کنم?
_ اخلاق خوب : اگه لجبازیتو نادیده بگیرم اخلاقای خوب زیاد داری ولی نمیگم پررو میشی??
_برخورد خوب: با همه برخوردش خوبه و نمیگم این خوبه چون فقط باید با من برخوردش خوب باشه??
_ دلیلی که باعث میشه بیشتر ازت حس خوبی بگیرم اینه که : بامعرفتی، شادی، منه نازمگولی رو زیاد دوس داری، پر از انرژی مثبتی، تودل‌برو هم هستی
_ رفتاری که اون روز ازت دیدم باعث شد بیشتر ازت خوشم بیاد : والا رفتارای زیادی دیدم که باعث شده بیشتر خوشم بیاد?
_ از نظر ظاهری : باطن زیبا قطعا در یک ظاهر زیباس، آدما همه زیبان بستگی داره چطور نگاه کنی
_ افتخار می کنم تورو دارم چون : رفیق قدیمی و فسیل خودمی

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
May
7,074
16,654
237
دوستِ من : @ʙʟᴜᴀ ᴄɪᴇʟʟᴏ
_ قوت قلمِ شما /استعداد شما :میخوام مثل خودت بنویسم اینقدر خوبی که در وصف نگنجی همشو، بی تربیت ?
_ اخلاق خوب :نمیدونم چرا الان چرا باید هیچی یادم نیاد اما تمام لجبازیات و کارای بدت قشنگ شلنگ تخته میندازه ، بگم؟
_برخورد خوب:هیچی تو دلت نیست مثل آب صاف و زلالی، و قشنگ، هرکی باهات یبار صحبت کنه غرق میشه(غلط میکنن) ?
_ دلیلی که باعث میشه بیشتر ازت حس خوبی بگیرم اینه که : حتی تو اوج دعوا و قهرمونم خندم میگیره وقتی که فکر میکنم هیچی ته دلت نیست و حس خوبم بهت بد نمیشه چون هرچیم بشه کنار همیم و این امتحان شده اس
_ رفتاری که اون روز ازت دیدم باعث شد بیشتر ازت خوشم بیاد : اگه از همه رفتارات خوشم بیاد چطور میشه؟ ?(بجز مودی بودنت)
_ از نظر ظاهری : غرب زده ی دماغ عملی دوستداشتنی?
_ افتخار می کنم تورو دارم چون : بهترین رفیقمی؟ همیشگی؟ برام آهنگ میفرستی؟ نمیدونم چی بگم که ضعیف نباشه توضیحاتم. بیا اینو بگوش تو?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
شاعر انجمن
مدیر بازنشسته
May
6,568
15,405
218
میان ستاره‌ای
_ دوستِ من : @hadis hpf
ایده‌های زیادی داری و استعدادت تو نویسندگی با توجه به علاقه ای که داری عالیه، تو یکی از بهترینای انجمنی و امیدوارم در سطح‌های بالاتر ببینمت بیب?
_ اخلاق خوب : شاید در نگاه اول مغرور به نظر برسی ولی تو بی‌نهایت مهربون و دوست داشتنی و خاکی هستی حدیث?
_برخورد خوب: برخوردش با همه خوبه
_ دلیلی که باعث میشه بیشتر ازت حس خوبی بگیرم اینه که : پرانرژی هستی و خستگی ناپذیر?
_ رفتاری که اون روز ازت دیدم باعث شد بیشتر ازت خوشم بیاد : کمال‌طلبیت و حس سرزندگیت به آدم منتقل میشه
_ از نظر ظاهری : زیبا بود زیباتر هم شده، دوسش دارم??
_ افتخار می کنم تورو دارم چون : رفیق خوب منی و یکی از ستونای انج

آخرین ویرایش توسط مدیر:
نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
مدیر بازنشسته
Jun
9,054
24,690
238
وضعیت پروفایل
مَن؛ نقآشِ بومِ کوچَک 🎨
_ دوستِ من : (تگ کنید.) @SHAHIN هلو داداش ?
_ قوت قلمِ شما /استعداد شما : یه چندبار دیدم متن طنز خیلی قشنگ نوشتی ک اون فراخوانو فرسادم...
_ اخلاق خوب : کلا اخلاقت خوبه نزدیک ب دوساله فکر کنم ک همو میشناسیم و فقط منو خندوندی حتا وقتایی ک دربارت حرف میزدن و من میخندیدم فقط بخاطر اخلاقت بود چون میدونستم هیچ کدومش امکان نداره راست باشه
_برخورد خوب: این سوال با بالاتری یکیه??‍♀️
_ دلیلی که باعث میشه بیشتر ازت حس خوبی بگیرم اینه که : کلا تو غیبتا پایه ای البته ما دوساله دوستیم و یه بار نشده جز غیبت حرف دیگ ای بزنیم? نصیحت نمیکنی این واقا خوبه
_ رفتاری که اون روز ازت دیدم باعث شد بیشتر ازت خوشم بیاد : والا اولین بار سر سوال برا مدیر شدن اومدم پیویت و سه روز سوال میپرسیدم ج میدادی?‍♀️?
_ از نظر ظاهری : ندیدمت ولی از اونجایی ک دوست منو و بلویی و داستان داریم ک همنشینی با خوشگلا و اینا دیگه...??
_ افتخار می کنم تورو دارم چون : تحت هیچ شرایطی منو قضاوت نمیکنی و همیشه هرچی بگم شنونده ای

آخرین ویرایش:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
May
7,074
16,654
237
دوستِ من : @تِلـمـآ
_ قوت قلمِ شما /استعداد شما : نخوندم اما خب دوستای من همشون نویسنده افتخارین و این حتما بی دلیل نیست منم جایزه کشوری دارم اما دلیل نمیشه شما بفهمین?استعدادتم گرگرو بودنته
_ اخلاق خوب : از سری اخلاق های خوبت میتونم به پایه بودنت اشاره کنم و اینکه مهربونی و همیشه چوب سادگیتو میخوری?
_برخورد خوب: اینجا دیگه باید از خودم تعریف کنم که چه ادم خوبی بودم و در برخورد اول چقدر کمکت دادم
_ دلیلی که باعث میشه بیشتر ازت حس خوبی بگیرم اینه که : ذاتت خوبه و اینو احساس میکنم که نمیتونی بد باشی، درضمن من به نصیحتام معروفم خودت گوش نمیدی دلیل نمیشه من نگم?
_ رفتاری که اون روز ازت دیدم باعث شد بیشتر ازت خوشم بیاد : اینکه پشت کسیو خالی نمیکنی، حتی کسی ک بهت بدی کنه و همیشه خوب میمونی
_ از نظر ظاهری :?تا قبل دیدن رفیقت فکر میکردم بیشتر از سنت میزنی
_ افتخار می کنم تورو دارم چون :چون رفیقی مثل منو داری.
با چوب خودت زدمت ?
ختم کلام?

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا