تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

روزنامه روزنامه بهار ۱۴۰۳ | شماره سوم

• شروع کننده موضوع ساعت دار
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 56
  • پاسخ ها 37
وضعیت
موضوع بسته شده است.
سرپرست بخش ادبیات + مدیر تالار نقد و کافه ژورنال
عضو کادر مدیریت
سرپرست بخش
مدیر رسـمی تالار
نویسنده رسمی
کاریکلماتوریست‌
شاعر انجمن
مدرس انجمن
سـر‌دبیر انجمن
تیم تگ
منتقد انجمن
مشاور انجمن
ژورنالیست انجمن
گوینده انجمن
مقام‌دار آزمایشی
برترین‌ مقام‌دار سال
Apr
1,669
7,327
148
14
وضعیت پروفایل
نمی‌تونی من رو نبینی
ن دیگه شما کلا بخاطر خندیدن به چهار تا چرت و پرت نوشته همه چیز رو گذاشتید کنار ، لقای هنرمندی اب و دوغ خیاری تون برای خودتون وقتی چهار تا بچه میشن هنرمند و بعد نزدیک ده سال کار نویسندگی بنده قلم ندارم بهتر نه من و نه خانواده ام توی این جمع نباشم ، برای خودتون انجمن تقسیمش کنید خانوم هنرمند ، مسائل خصوصی دیگران ی گفته جالب بعضی از عزیزان همدیگه رو شوهرم و عشقم صدا می کنن بهتره به اونها هم بپردازید
@SevdaMohammadi ما هم بریم سوژه نشیم ،
@ساعت دار حداقل اگر توی کافه ژورنالتون بخش مقاله دارید رسم و رسوم اقوام ایران رو معرفی کنید تا بچه های مردم به جای کراش روی آدم های بی محتوای توی سریال های آبگوشتی خارجی روی مرد های کشور خودشون کراش بزنن.

@Diako اقای مدیر مهم نیست که این افراد حرف های من رو توهین تلقی کنن یا نه ، اگر قانون مبنی بر بن هست پس بنده رو بن دائم کنید .

در ضمن یه نصیحت : به جای سوژه دزدی از روی نوشته های دیگران ، بهتره سوژه های خودمون رو بنویسم ، نکته بعدی بعضی از دوستان نویسنده های واقعی هستن ولی ما زورمون میاد که از ما بالاترن‌
منم هشت سال سابقه نویسندگی دارم:)) قابل توجهتون منتهی با چهارده سال سن شما دیرتر از من هم شروع کردید ظاهرا
و آثارم هم به اندازه کافی مورد تحسین منتقدین حرفه‌ای انجمن و استادان بزرگ‌تر نویسندگی بوده تایید شما رو لازم ندارم
مقاله‌های انجمنم درباره اتفاقات انجمنه
سوژه‌دزدی؟:)) شما اصلا میدونید روزنامه چی هست؟
آهان لابد شما هنرمندید که کل محتوای انجمن ادبی_هنری رو کردین ریز به ریز مسائل زندگی شخصیتون؟!
از فضولی حرف میزنید خودتون بعد به این گیر دادین که کی رو چه آدمی کرا*ش میزنه؟:))

ناظر رمان
ناظر رمان
Dec
88
598
83
21
خانم سودا
شما فرق یک کنش اجتماعی، جامعه ادبی و کنش فردی و زندگی فردی رو نمی‌تونید تشخیص بدید؟
مسأله عمومی بوده‌، کنش‌های غیرادبی و غیراخلاقی شما زشت نبوده و صرفا اینکه ما بازگوش کردیم زشت شده؟ شرم بر شما!
والا اگر بازگو شده بود این همه ناراحتی نداشت فضولی شده با بازگو شده فرق داره بانو

سرپرست بخش ادبیات + مدیر تالار نقد و کافه ژورنال
عضو کادر مدیریت
سرپرست بخش
مدیر رسـمی تالار
نویسنده رسمی
کاریکلماتوریست‌
شاعر انجمن
مدرس انجمن
سـر‌دبیر انجمن
تیم تگ
منتقد انجمن
مشاور انجمن
ژورنالیست انجمن
گوینده انجمن
مقام‌دار آزمایشی
برترین‌ مقام‌دار سال
Apr
1,669
7,327
148
14
وضعیت پروفایل
نمی‌تونی من رو نبینی
پس خودت هم معتقدی که هم فضولی هم زندگی دیگران را زیر و رو میکنی
بازهم دلیل نمیشه که شما بیای چرت و پرت بنویسی و تحویل بدی و دیگران هم بخندن
پس من یه خبر از نمایه شما مینویسم و مسخرتون میکنم امیدوارم براتون جالب بیاد
روزنامه‌نویسی و طنز همینه:)) شما درکشو نداری میتونی نخونی روزنامه طرفداران خودشو داره
باشه اگه ما هم زندگی خصوصی و مسائل خونمون رو تو انجمن مطرح کردیم اولین نفر مسخرمون کنید

▪️سردبیر روزنامه ربلز▪️
نویسنده
شاعر انجمن
مدرس انجمن
سـر‌دبیر انجمن
منتقد انجمن
ژورنالیست انجمن
برترین‌ مقام‌دار سال
Nov
879
7,041
118
« لـبِ شَط »
وضعیت پروفایل
[وضعیت خاصی ندارم.]
پس خودت هم معتقدی که هم فضولی هم زندگی دیگران را زیر و رو میکنی
بازهم دلیل نمیشه که شما بیای چرت و پرت بنویسی و تحویل بدی و دیگران هم بخندن
پس من یه خبر از نمایه شما مینویسم و مسخرتون میکنم امیدوارم براتون جالب بیاد
کسی شما رو مسخره نکرده
و تحفه‌ی نطنز هم نیستید
لطفا از دماغ فیل بیاید پایین!
به این حرکت میگن طنزپردازی اجتماعی
و حتا خود معاونت و مدیریت باهاش موافقت دارن
شما انسان بسیار غیر دمکراتیکی هستید
و تفاوت طنز با تمسخر رو هم نمی‌فهمید
نه تنها این، بلکه تفاوت ازار دادن افراد و بیان موضوعات داغ و مطرح انجمن رو هم نمی‌فهمید!
خواجه حافظ شیرازی هم از این اخبار نوشته شده باخبره، اگر ما به زبان طنز نوشتیم چون خواستیم در کنار سرگرمی کاربران، تلنگری بشه برای افرادی که انجمن رمان نویسی را با دکان مهر و محبت و ازدواج اشتباه گرفتند.

▪️سردبیر روزنامه ربلز▪️
نویسنده
شاعر انجمن
مدرس انجمن
سـر‌دبیر انجمن
منتقد انجمن
ژورنالیست انجمن
برترین‌ مقام‌دار سال
Nov
879
7,041
118
« لـبِ شَط »
وضعیت پروفایل
[وضعیت خاصی ندارم.]
والا اگر بازگو شده بود این همه ناراحتی نداشت فضولی شده با بازگو شده فرق داره بانو
ببینید
ما نه به مکالمات خصوصی شما کاری داشتیم
نه اجازه انتشار داشتیم
شما توی یک انجمن همگانی صحبت کردید!!
مثل این میمونه که بنده توی نمایه‌م به فردی فحش بدم و بعد ناراضی باشم که چرا حرف من رو پخش کردید یا من رو مورد خطاب قرار دادید! دوست من اینجا یک مکان اجتماعیه!

سرپرست بخش فرهنگی و هنری + طراح آزمایشی وبتون
عضو کادر مدیریت
سرپرست بخش
منتقد انجمن
ژورنالیست انجمن
مقام‌دار آزمایشی
Dec
1,623
2,430
133
دنیای نهنگ‌ها
این متن‌ها همه طنزن، بر اساس چهارچوب خاصی هم نوشته میشن که یکیش از قوانینشون اینه که به دور از توهینه! توهینی به هیچ شخصی نمیشه بلکه ما سعی می‌کنیم اخبار موجود که شامل پیامای نمایه و هرچیزی که به صورت عمومی وجود داشته رو به صورت طنز بیان کنیم و به اطلاع کاربرا برسونیم تا الان به غیر از شما خیلی افراد دیگه هم بودن... پس اگه توهینی باشه باید یکی از اون افراد هم نسبت به این موضوع اعلام نارضایتی می‌کردن. فقط شما سوژه‌ی ما نبودید که بگیم فقط روی شما پیام‌هاتون‌ تمرکز کردیم یا کنجکاوی...
این همه گارد گرفتن نسبت به یه همچین چیزی درست نیست‌.
شما می‌تونستید نارضایتیتونو بیان کنید و ماهم دیگه سوژه‌ای که مربوط به شما باشه انتخاب نمی‌کردیم، این همه بحث‌ هم احتیاج نبود.
بهتره دیگه این بحث رو ادامه ندیم.
از این به بعد ما خبری از شما منتشر نمی‌کنیم.

▪️سردبیر روزنامه ربلز▪️
نویسنده
شاعر انجمن
مدرس انجمن
سـر‌دبیر انجمن
منتقد انجمن
ژورنالیست انجمن
برترین‌ مقام‌دار سال
Nov
879
7,041
118
« لـبِ شَط »
وضعیت پروفایل
[وضعیت خاصی ندارم.]
روزنامه‌نویسی و طنز همینه:)) شما درکشو نداری میتونی نخونی روزنامه طرفداران خودشو داره
باشه اگه ما هم زندگی خصوصی و مسائل خونمون رو تو انجمن مطرح کردیم اولین نفر مسخرمون کنید
اگر اینطوری باشه که کنش‌های اجتماعی با کنش‌های فردی فرقی نداشته باشند
پس از فردا هرکسی توی این مملکت یه حرکتی زد باید بگیم به ما چه؟ زندگی خودشه!
بله زندگی خودتونه، اما حق الوده کردن جامعه‌ی ادبی رو ندارید! زندگیتون رو ببرید توی خونه‌تون!
و اگر شما واقعا باهم ازدواج کردید و پیوند مقدسی دارید‌، و انقدر هم رو دوست دارید که صبح تا شب توی نمایه‌تون ابراز محبت و علاقه کنید‌، چه ترسی از بازگو شدنش دارید؟@SevdaMohammadi
@شاهزاده قلمرو آبی

مدیرتالاراخبار+صداپیشه
عضو کادر مدیریت
مدیر رسـمی تالار
ناظر انجمن
مقام‌دار آزمایشی
تیم کتابخوان
برترین‌ مقام‌دار سال
Aug
1,375
2,156
133
جایگاه هشت آزادی
وضعیت پروفایل
من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ولی با خفت و خواری پی شبنم نمی گردم
خانم سودا
شما فرق یک کنش اجتماعی، جامعه ادبی و کنش فردی و زندگی فردی رو نمی‌تونید تشخیص بدید؟
مسأله عمومی بوده‌، کنش‌های غیرادبی و غیراخلاقی شما زشت نبوده و صرفا اینکه ما بازگوش کردیم زشت شده؟ شرم بر شما!
نه انگار شرم‌بر شما باید باشه نه خانوم سودا
شاید به نظر بعضی ها مسخره کردنشون مهم نباشه

ناظر رمان
ناظر رمان
Dec
88
598
83
21
ببینید
ما نه به مکالمات خصوصی شما کاری داشتیم
نه اجازه انتشار داشتیم
شما توی یک انجمن همگانی صحبت کردید!!
مثل این میمونه که بنده توی نمایه‌م به فردی فحش بدم و بعد ناراضی باشم که چرا حرف من رو پخش کردید یا من رو مورد خطاب قرار دادید! دوست من اینجا یک مکان اجتماعیه!
بانو شما حتی طرز بیانتون هم اشتباهه
دارید مسخره میکنید
تند هم صحبت می‌کنید
اشتباه کردید فحاشی هم میکنید؟
جالبه واقعاً

مدیرتالاراخبار+صداپیشه
عضو کادر مدیریت
مدیر رسـمی تالار
ناظر انجمن
مقام‌دار آزمایشی
تیم کتابخوان
برترین‌ مقام‌دار سال
Aug
1,375
2,156
133
جایگاه هشت آزادی
وضعیت پروفایل
من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ولی با خفت و خواری پی شبنم نمی گردم
این متن‌ها همه طنزن، بر اساس چهارچوب خاصی هم نوشته میشن که یکیش از قوانینشون اینه که به دور از توهینه! توهینی به هیچ شخصی نمیشه بلکه ما سعی می‌کنیم اخبار موجود که شامل پیامای نمایه و هرچیزی که به صورت عمومی وجود داشته رو به صورت طنز بیان کنیم و به اطلاع کاربرا برسونیم تا الان به غیر از شما خیلی افراد دیگه هم بودن... پس اگه توهینی باشه باید یکی از اون افراد هم نسبت به این موضوع اعلام نارضایتی می‌کردن. فقط شما سوژه‌ی ما نبودید که بگیم فقط روی شما پیام‌هاتون‌ تمرکز کردیم یا کنجکاوی...
این همه گارد گرفتن نسبت به یه همچین چیزی درست نیست‌.
شما می‌تونستید نارضایتیتونو بیان کنید و ماهم دیگه سوژه‌ای که مربوط به شما باشه انتخاب نمی‌کردیم، این همه بحث‌ هم احتیاج نبود.
بهتره دیگه این بحث رو ادامه ندیم.
از این به بعد ما خبری از شما منتشر نمی‌کنیم.
مشکلی نیست خانوم نرگس

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا