تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

فیلم قفلی **فیلم های قفلی |PAWRISSAW **

• شروع کننده موضوع Lidiya
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 263
  • پاسخ ها 5
L

Lidiya

مهمان
37603_5cbca1b93c520bc6b4ac2ff83f792847.png

داخل این تاپیک فیلم های قفلی و موردعلاقه @PAWRISSAW قرار میگیرد.
لطفا هیچ پیام غیرمربوطی داخل این تاپیک ارسال نکنید.

با تشکر

آخرین ویرایش:
L

Lidiya

مهمان
اما-استون-کروئلا.jpg

کروئلا!!!

کروئلا با ژانر جنایی و ماجراجویی
دختری که ضدقهرمان هست اما درنهایت قهرمان فیلم...
جرئت داشتن برای اینکه متفاوت باشی، بنظرم این فیلم بیانگر همین هست!
اما اگر کروئلا تقلید از یک شخصیت دیگر نبود و خودش شخصیت خلق می کرد با ظاهر جدید، اون موقع شاید جذاب تر می شد.

آخرین ویرایش:
L

Lidiya

مهمان
تپلی+و+من.jpg

فیلم تپلی و من!!!

اسم فیلم ممکنه کمی بچگانه بنظر برسه درحالی که محتوای فیلم اصلا کودکانه نیست!
فیلم راجع به مرد مجردی هست که اعتماد به نفس نداره و دختر مورد علاقه اش رو از دست میده.
یک شب متوجه یک پسر بچه ی تپل توی خونه میشه و متوجه میشه که اون بچه کودکی های خودش هست که به آینده اومده.
در واقع فیلم کاملا روانشناختی و با معنی هست، کودکی که میگه، واقعا من چهل سالم بشه به هیچکدوم از آرزو هام نرسیدم؟
در واقع مکالمات این مرد با این پسر بچه، مکالمات درونی هست، مکالماتی که یک فرد با خودش انجام میده.
تاثیرات گذشته و اتفاقات رو نشون میده و تماماً جنبه ی روانشناختی داره که من واقعا از این فیلم بینظیر لذ*ت بردم.
اگر به عمق معنا و مفهوم فیلم توجه کنید قطعاً به جذابیت فیلم پی می برید.

آخرین ویرایش:
L

Lidiya

مهمان
Stand-by-Me-Doraemon-2-2020-Trailer.jpg

با من بمان دورامون 2!!!

این انیمیشن فوق العاده احساسی اشک من رو به راحتی در آورد!
پسری که در گذشته و آینده سفر می کنه.
به دوران کودکی میره و با مادر بزرگی که از دست داده صحبت میکنه.
در واقع این انیمیشن هم روانشناختی هست.
پسری که اعتماد به نفس نداره دختری رو از ته دل دوست داره اما ترس اینکه برای اون دختر کافی نباشه و نتونه خوشبختش کنه باعث میشه روز عروسی در مراسم جشنش فرار کنه و این انیمیشن فوق العاده در کنار تمام احساسات و معنای مفهوم روانشناختی، ماجراجویی های جذابی رو در پی داره.
این انیمیشن به هرکسی در هر سنی پیشنهاد میشه، البته دستمال کاغذی در هنگام تماشا یادتون نره.
(البته پایان ِ انیمیشن خوش هستش)

آخرین ویرایش:
L

Lidiya

مهمان
277950_122.jpg

سریال قورباغه...

بی شک برای این سریال توضیحات و معرفی احتیاجی نیست چون اونقدر پر طرفدار و معروف هست که همه دیدن و یا حداقل باهاش آشنایی دارن.

این فیلم با موزیک متن خاص صحنه های فوق العاده، دیالوگ های جذاب.
استایل ها و طراحی لباس سخقیت ها همه و همه معرکه بود و چقدر ایده جذاب و جالب بود.
توهم زایی به اسم قورباغه.
البته که این توهم زا واقعا در کلمبیا وجود داره دقیقا با همین خصوصیات گفته شده در فیلم!!!
قورباغه یا "نفس شی*طان" در واقع اسکوپولامین (هیوسین) که تخریبی بیش از کو*ائین و هروئین داره، حافظه رو تخریب میکنه.
تا 24 ساعت شخص هیپنوتیزم میشه.
همانند دیگر توهم زاها ممکنه که تقاویر وحشتناک ببینه فرد.
این فیلم فوق العاده رو حنما ببینید.

آخرین ویرایش:
L

Lidiya

مهمان
mov_44083_762-b.jpg

سریال فوق العاده ی ترکیه ای
"اتاق قرمز"
فیلم راجع به تعدادی دکتر روانشناس هست و به زندگی مراجعان و احساسات اونها پرداخته میشه و حتی گاهی به خود دکتر ها پرداخته میشه که نشون بده در طی زندگی هر کسی ممکنه تحت تاثیر احساسات و اتفاقات و فرایند ها باشه...

خیلی این سریال رو دوست دارم خیلی!!

آخرین ویرایش:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا