تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

معرفی معرفی فیلم های علمی تخیلی جذاب

• شروع کننده موضوع مآه نآز
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 162
  • پاسخ ها 0
سرپرست بازنشسته
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Apr
1,611
2,024
168
سلام سلام!
امید وارم حالتون عالی باشه، خب اومدم چهارتا فیلم عالی بهتون معرفی کنم که تو این عیام کرونایی به جای بخور و بخواب یکم فیلم ببینید، این دسته از فیلم هایی که می خوام بهتون معرفی کنم ژانر: اکشن ، تخیلی هستن با بازی بازیگرای عالیه هالیوود و کارکردانه های نمونه.(این فیلم ها ماله هالیووده و ایشالله توی پارت بعد فیلم های عالی وطنی رو بهتون معرفی می کنم)

اولین فیلم که می خوام بهتون معرفی کنم فیلمFreakyهستش با ژانر تخیلی..
فیلمی با موضوع مبادله بدن یا جسم دو انسان با جنسیت‌های متفاوت چنان مفهومی دلپذیر و به راحتی قابل بحث است که واقعاً جای تعجب دارد که چرا کسی قبلاً آن را در ژانر ترسناک آزمایش نکرده است. فیلم Freaky ساخته فیلمساز کریستوفر لندون است که در سال‌های اخیر از او دو فیلم روز مرگت مبارگ یک و دو را دیده‌ایم. داستان این فیلم مربوط به یک دختر دبیرستانی و یک قاتل سریالی می‌شود که بدن‌های آنها با یکدیگر عوض شده‌اند!

حالا شخصیت اصلی داستان که همین دختر دبیرستانی است، متوجه شده که برای پس گرفتن بدنش تنها ۲۴ ساعت فرصت دارد؛ در غیر این صورت باید تا آخر عمر با بدن یک قاتل زنجیره‌ای معروف به قصاب زندگی کند. بازیگران اصلی این فیلم کاترین نیوتون و وینس وان هستند که به‌ترتیب در نقش‌های «میلی کسلر» و «قصاب» (یعنی همان دو نفری که بدن‌شان را عوض کرده‌اند) بازی می‌کنند

دومین فیلمی که می خوام بهتون معرفی کنم هنوز اکران نشده اما صلاح دیدم که بهتون معرفیش کنم که وقتی اومد فرصت و از دست ندید و سریع این فیام و ببینید..فیلمSpace Movie با بازیه فوق العاده «تام کروز»
خود نام تام کروز یک ایده جذاب در طول تاریخ سینماست، چه رسد به حضور تام کروز در فضای خارج از جوِ کره زمین برای خلق یک اثر سینمایی فضایی در خود فضا. در اوایل سال جاری میلادی اعلام شد که تام کروز در حال همکاری با ایلان ماسک و ناسا برای فیلمبرداری یک فیلم جدید در فضا است. قرار است کروز به همراه کارگردان داگ لیمان (لبه فردا) برای فیلمبرداری این فیلم در ایستگاه فضایی بین المللی در اکتبر 2021 به فضا بروند و بودجه آن در حدود 200 میلیون دلار گزارش شده است. فیلمنامه هنوز توسط لیمان در حال نگارش است آنهم با کمک Christopher McQuarrie به عنوان مشاور داستان.

این اولین فیلم سینمایی داستانی خواهد بود که در خارج از جو زمین یا به اصطلاح فضا فیلمبرداری می‌شود و ارتباطی هم به مجموعه مأموریت غیرممکن نخواهد داشت؛ فیلمی که هنوز اطلاعی از شرکت تولیدکننده‌ی آن نداریم، ولی در این حد می‌دانیم که قرار است با کمک ناسا و همین‌طور شرکت اسپیس ایکس (SpaceX) ساخته شود؛ شرکتی که میلیاردر معروف ایلان ماسک بنیان‌گذار آن بوده است. با وجود تام کروز و تاکتیک‌های جسورانه‌اش در بدلکاری و حضور داگ لیمان به عنوان کارگردانی کار بلد، باید انتظار یک اثر جالب و نبوغانه را از این فیلم فضایی داشته باشیم.

سومین فیلمی که می خوام بهتون معرفی کنم Fatmanهستش با بازیه «مل گیبسون» ژانر این فیلم: تخیلی هست
Fatman
با اینکه در سال‌های اخیر همیشه پیرامون شخص مل گیبسون حاشیه و حرف زیاد بوده، اما او هر وقت به صورت جدی پُشت یا جلوی دوربین قرار گرفته توانسته دل مخاطبان و حتی منتقدان را به دست آورد. حالا این بازیگر در پروژه جدیدش Fatman به عنوان ستاره اصلی نقش مردی چاق را به عنوان نسخه غیر متعارف سانتا کلاوس بازی کرده، که خود را هدف حمله قاتلی می‌داند که فقط به عنوان مرد لاغر (والتون گوگینز) شناخته می‌شود.

در واقع یک پسر بچه دوازده ساله وقتی شب کریسمس در جوراب هدایا خود با یک توده زغال سنگ روبرو می‌شود، یک ضارب غیر معمولی و خاص را برای کُشتن بابانوئل استخدام می‌کند. به طور حتم طرح فیلم گواه یک ایده نبوغانه است. حال باید دید این اثر کمدی اکشن در اجرا به چه چیزی تبدیل خواهد شد. اما با وجود گیبسون و گوگینز به همراه نقشه‌ای خرابکارانه توسط یک بچه نوجوان، به احتمال قوی از این اثر یک فیلم کریسمسی سرگرم کننده بیرون خواهد آمد.

اخرین فیلمی که می خوام بهتون معرفی کنم فیلمthe Giver) (بخشنده)هست با بازیه بی نظیر «بِرِنتون توایتس» در نقش جوناس بازیگر نقش اول فیلم که پیشنهاد خودمه و واقعا این فیلم عالیه ژانر عاشقانه ,علمی تخیلی هست که در مورد آینده اس و اتفاق های دردناکی که ممکنه برای آینده گان بیوفته و در واقع می خواد نشون بده که وجود عشق چقدر مهمه. لازم به ذکر است که این فیلم برکرفته از رمان (بخشنده) به نویسندگی خانم(لوئیس لوری)
خلاصه این فیلم:
در جامعه ای که به نظر می رسد عاری از هرگونه جنگ و غم و نزاع و پلیدی باشد، تمام اتفاقات گذشته بر روی ذهن یک شخص ثبت می گردد که به این افراد بخشنده می گویند. اما پسر جوانی که بخشنده جدید می باشد، زمانی که از وقایع تاریک جامعه پیرامونش مطلع می گردد مشکلاتی به وجود می آورد که ( پاشو برو ببین تا بفهمی این اقا پسر چیکارا می کنه?)

خب دوستان امید وارم که مطالب براتون مفید باشه و ازش لذ*ت ببرید این موضوع پارت های دیگه ای هم داره توی ژانر های مختلف دیگه که به زودی توی سایت قرار می دم تا شما عزیزان ازش استفاده کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا