تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

معرفی کتاب برای کودکان زیر 5 سال

کاربر انجمن
کاربر انجمن
May
153
171
43
۹-کتاب مامان می‌خوام ورزش کنم!
کتاب مناسب کودک 5 ساله

مطالعات جدبد نشان می‌دهند که ورزش کردنِ کودکان روی ساختار مغزی آن‌ها تاثیرگذار بوده و موجب افزایش هوش آن‌ها می‌شود!!

همچنین مهارت‌های تعادل و هماهنگی عضلات در زندگی روزمره برای هر انسانی مهم است!

اگر به عنوان والدین می‌خواهید کتابی برای کودک خود تهیه کنید که علاوه بر سرگرمی بودن و داشتن اشعاری زیبا، حرکات ورزشی یوگا را به فرزندتان یاد بدهد، من این کتاب مناسب کودک ۵ ساله را به شما پیشنهاد می‌کنم.

2279737111913223.jpg

images

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
May
153
171
43
۱۰-کتاب فرانکلین دروغ می‌گوید!
کتاب داستان برای کودکان 5 ساله

چکیده‌ای از کتاب:

<<دوستانِ فرانکلین کارهای مختلفی بلدند؛

شاهین می‌تواند پرواز کند و در آسمان اوج بگیرد! خرس می‌تواند از درخت بالا رود!

بنابراین فرانکلین هم دوست دارد همانند دوستانش کارهای منحصربه‌فردی انجام دهد که دیگران را شگفت‌زده ‌کند.

او برای اینکه مانند دوستانش منحصر‌به‌فرد جلوه کند؛ دروغ می‌گوید، اما الان پشیمان است…>>

فرانکلین لاک‌پشت کوچولویی است که در هر کدام از داستان‌هایش اتفاقاتی می‌افتد که نوع روبه رو شدنش با این چالش‌ها، نه تنها می‌تواند برای کودکان آموزنده باشد، بلکه هر مشکلی که فرانکلین با آن‌ها روبه‌رو می‌شود جز چالش‌های روزمره کودکانمان است.

بنابراین یکی از توصیه‌های من برای کتاب داستان کودکان ۵ ساله کتاب‌های فرانکلین است، زیرا در قالب داستان‌های شاد و سرگرم‌کننده، مهارت‌های زندگی را به کودکان آموزش می‌دهد!

می‌توانید برای تهیه هر یک از کتاب‌های فرانکلین از لینک زیر اقدام کنید:

چگونه عادت کتاب‌خوانی را در کودک خود تقویت کنیم؟!

کتاب‌خوانی یکی از بهترین فعالیت‌هایی است که می‌توانید کودکان را به آن تشویق کنید!

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
May
153
171
43
می‌پرسید چرا؟! الان خدمتتان عرض می‌کنم:

کتاب خواندن خلاقیت کودکتان را افزایش می‌دهد!
کودکان کتاب‌خوان، در مدرسه موفق‌تر از بقیه‌اند!
دایره لغات کودک افزایش پیدا می‌کند!
او را تشنه دانستن می‌کند!
زمانی که برای او کتاب می‌خوانید، ارتباط عاطفی قوی‌ای بین شما و او برقرار می‌شود!
ارتباط اجتماعی‌اش تقویت می‌شود!
و خیلی از فواید دیگر…

روش‌های مختلفی برای عادت به کتاب‌خوانی در کودکان وجود دارد:
کودکان عاشق تقلید کردن از والدین و افراد نزدیک خود هستند، در قدم اول برای اینکه کودکان به فردی کتاب‌خوان تبدیل شوند، باید شما را فردی کتاب‌خوان ببیند!
هرروز در زمانی مشخص به طور مثال قبل از خواب برای کودک خود کتاب بخوانید تا این کار همانند غذا خو*ردن، مسواک زدن و … برای او تبدیل به عادت شود.
لحظه کتاب‌خوانی سعی کنید که با صدا‌ها و لحن‌های مختلف برای او کتاب بخوانید تا داستان را برایش جذاب‌تر کنید.

اگر بتوانید مکان مناسب و آرامی را برای کتاب‌خوانی با او در نظر بگیرید بهتر خواهد بود.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
May
153
171
43
این امکان را به کودک بدهید تا کتاب‌هایی که خودش انتخاب می‌کند را برایش بخوانید.
می‌توانید بعد از چند صفحه خواندن کتاب، به او یک جایزه کوچک بدهید.
عکس‌های کتاب را به او نشان بدهید و کتاب‌خوانی را به امری سرگرم کننده تبدیل کنید.
گاهی از کتاب‌های الکترونیکی استفاده کنید زیرا این کتاب‌ها اغلب دارای تصاویر زیبا و صداهای جذابی هستند.

انتخاب بهترین کتاب برای کودک ۵ ساله از میان هزاران عنوان کتاب، کار آسانی نیست؛ اما سر زدن به بخش پربازدیدترین کتاب‌های حوزه کودک، می‌تواند کار انتخاب را برایتان راحت‌تر کند.

108575_378.jpg

ba1045.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا