تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

[نظرات، انتقادات، پیشنهادات کارگاه های ادبی]

• شروع کننده موضوع Lidiya
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 297
  • پاسخ ها 6
L

Lidiya

مهمان
با سلام عرض ادب و احترام به همراهان گرامی کافه نویسندگان.

ما با هدف پرورش نویسندگان مجرب و هدایت جوانان علاقمند به نویسندگی و ارتقای سطح ادبیات جامعه در این انجمن فعالیت می کنیم و در کنار تمامی امکانات کارگاه های ادبی متنوعی برگزار کرده ایم.
با گفتن نظرات از ما حمایت و با گفتن انتقادات در ارتقای سطح کارگاه ها سهیم باشید.
تاکید می کنم که به پیشنهادات و نیاز های شما رسیدگی و پیگیری خواهد شد، پس در همین تاپیک نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

در صورت گفتن نظر (نام دوره و کارگاهی که شرکت کرده بودید را ذکر کنید.)

با تشکر از کاربران خوش ذوق و اهل قلم که همیشه همراه ما بوند.

°||سرپرست بخش هنر و ادب||°

آخرین ویرایش:
Sep
5,845
14,915
218
21
همین حوالی
وضعیت پروفایل
هیچ حالے را بقایی نیست" بےصبری نکن'
سلام خسته نباشید
یه کلام ختم کلام همه کارگاها عالین حرف ندارن???
و خعیلی خعیلی خسته نباشید تقدیم مدرس گلم??

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jun
2,734
1,982
133
قلب نوژان
وضعیت پروفایل
سکوت...!
سلامم!
من توی دوتا کارگاه دلنوشته و داستانک نویسی شرکت کردم..!
به نظرم هم مدرس و هم مطالبی که برامون قرار میدادن خیلی بهمون برای شروع نوشتن کمک کننده بود... به نظرم همینطور پر قدرت ادامه بدید :thumbup:

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,151
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
با سلام و خسته نباشید?
من شاگرد ثابت همه کارگاه های انجمن بودم و هستم و همه رو شرکت کردم. آموزش‌ها اصولی و با برنامه بودند و از این نظر راضی بودم. انشالله با همین قدرت پیشرفت انجمن ادامه پیدا کنه.

با تشکر از مدرس و کاربران سایت

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
کاربر انجمن
Mar
2,354
1,963
148
.
با سلام و عرض ادب خدمت شما کاربران گرامی انجمن کافه نویسندگان.?✨
من در برخی از کارگاه‌های این انجمن شرکت کردم و از آموزش‌های مدرس عزیزم، گیسو جان واقعا راضی‌ام!
آموزش‌ها‌ واقعا عالی بودن!
من خودم به شخصه قلم افتضاحی داشتم و دلنوشته، داستان، شعر و... های بی‌مفهوم و چرت و پرتی می‌نوشتم و بد‌ترین‌ آثار من رو که می‌تونید توی سایت اصلی انجمن مشاهده کنید "دلنوشته دختری از جنس خاک" هست؛ اما با کمک اموزش‌های خانوم معلم عزیزم طوری روی آثارم‌ کار کردم که تگ ویژه و... گرفتن و حالا بهترین ا‌ثرم که در انجمن درحال تایپه "دلنوشته ماه تعشق" هست که می‌تونید مطالعه‌اش کنید و پیشرفتم رو ببینید ‌.
واقعا از گیسو‌جان ممنونم⚘?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
کاربر انجمن
Jun
3,719
2,014
193
سلام و خسته نباشید

من توی کارگاه دلنوشته نویسی شرکت کردم و واقعا هم از این کارگاه هم از مدرس عزیز، گیسو جون راضی هستم تدریسشون و آموزش گیسو جون حرف نداره???

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا