تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

اطلاعیه [ نظرات و انتقادات تالار تدوین فیلم ]

• شروع کننده موضوع Ocean
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 523
  • پاسخ ها 6
Jul
5,222
2,232
238
بسم‌الله‌الحق

با سلام خدمت شما کاربران ارجمند انجمن کافه نویسندگان

شما در این تاپیک می‌توانید نظرات و انتقادات خود را در را*بطه با تیزر‌ها و یا تالار تدوین فیلم در همین تاپیک با ما به اشتراک بگذارید!

|مدیریت تالار تدوین فیلم|

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,153
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
سلام خسته نباشید کیفیت تیزرها عالی هستن فقط قالبی که اسم نویسنده و تدوینگر و اینا توس گفته میشه داخل تیزر به نظرم رنگ صورتی به طوریه براش.
به عنوان یه پیشنهاد اگه عوض بشه خیلی بهتر میشه جلوه بصری به نظرم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
نویسنده رسمی
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Jun
2,581
3,008
167
19
مشـهد
سلام خسته نباشید کیفیت تیزرها عالی هستن فقط قالبی که اسم نویسنده و تدوینگر و اینا توس گفته میشه داخل تیزر به نظرم رنگ صورتی به طوریه براش.
به عنوان یه پیشنهاد اگه عوض بشه خیلی بهتر میشه جلوه بصری به نظرم.
سلام، تشکر از پیشنهادِ خوب شما?
با توجه به ژانر هر تیزر، رنگ قالب‌ها تغییر می‌کنن... .
تیزر رمان شوهر آهو خانم رو مشاهده بفرمایید?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,153
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
سلام، تشکر از پیشنهادِ خوب شما?
با توجه به ژانر هر تیزر، رنگ قالب‌ها تغییر می‌کنن... .
تیزر رمان شوهر آهو خانم رو مشاهده بفرمایید?
آهان خیلی هم عالی ?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jun
459
1,137
118
ورامین
سلام راستیش من از قالبی که اسم نویسنده و..
اینا تو نوشته میشه زیاد خوشم نیومد.
اگه اول فیلم اسم کتاب و و نویسنده و تدوینکر و سایت انجمن دتخل یه عکس قرار بگیره و اسم اثار بزرگتر نوشته بشه و بقیه چیزها ریز ندشته بشن بهتره فکر کنم.
منظورم ندل این این سریال‌ها که اولشون اسم فیلمه و زیرش تهیه کننده و کارگردان رو ریز نوشتن و اسم اثار خوشخط و بزرگه

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jun
459
1,137
118
ورامین
در ضمن شما شرایط سختی برای درست کردن تیزر درست کردین خیلی از اثارها تگ ندارن و درخواست تگ ندادن. اگه میشه یکم شرایط رو اسون بگیرید

آخرین ویرایش توسط مدیر:
نویسنده رسمی
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Jun
2,581
3,008
167
19
مشـهد
در ضمن شما شرایط سختی برای درست کردن تیزر درست کردین خیلی از اثارها تگ ندارن و درخواست تگ ندادن. اگه میشه یکم شرایط رو اسون بگیرید
سلام عزیزدل، این شرایط رو همه‌ی انجمن‌ها دارا هستند همچنین ما نمی‌خواهیم که وقتِ دو تا تالار گرفته بشه برای کسی که اثرش تگ نگرفته و مجاز به تیزر نیستن وقتشون هدر داده بشه!
سلام راستیش من از قالبی که اسم نویسنده و..
اینا تو نوشته میشه زیاد خوشم نیومد.
اگه اول فیلم اسم کتاب و و نویسنده و تدوینکر و سایت انجمن دتخل یه عکس قرار بگیره و اسم اثار بزرگتر نوشته بشه و بقیه چیزها ریز ندشته بشن بهتره فکر کنم.
منظورم ندل این این سریال‌ها که اولشون اسم فیلمه و زیرش تهیه کننده و کارگردان رو ریز نوشتن و اسم اثار خوشخط و بزرگه
تشکر از پیشنهادتون، حتما روش فکر میشه?

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا