تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

اطلاعیه * نظرات و انتقادات شما درباره‌ی تالار سینما*

مدیر ارشد بازنشسته + نویسنده ادبی
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
May
3,702
9,687
193
رَهـایـی
سلام دوستان از اونجایی که خیلی وقت هست به دنبال درست کردن یه تاپیکی که بشه داخلش راجع به کمبود ها و یا حتی پیشنهادها و انتقاد های که از تالار و یا هرچیز دیگه ای که دارید، حرف بزنیم بودم. چون صدردصد اشتراک گذاری نظرات شما و البته پیشنهاد هاتون خیلی میتونه موثر واقع بشه. پس خوشحال میشم اگر انتقاد و یا پیشنهادی دارید در این تاپیک ذکر کنید.
ممنون از وقتتون
.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیریـت کل سایـت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل سایت
Aug
6,470
12,519
219
سلام
بنظر من یک سری از تاپیک ها که بعبارتی دنباله دار هستن پین بشن بهتره
مثلا همین تاپیک
یا دیالوگ
یا تاپیک فیلم های مورد علاقه شما
چون هرچی که بگذره و تعداد کاربر بیشتر بشه مسلما تعداد تاپیک ها افزایش پیدا میکنه و پیدا کردن اون ها سخت میشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jun
391
863
93
خونمون :|
وضعیت پروفایل
=|
سلام **
اول از همه بگم که از ایده منتقد فیلم و سریال خیلی خوشم اومد ** واقعا تکه. فقط کاش آموزش ها زودتر پیش بره برسیم به نقد **
بعد اینکه اگه توی قسمت مربوط به انیمه، تاپیکی مخصوص معرفی انیمه های سینمایی ایجاد بشه خیلی خوبه ** برای معرفی انیمه سریالی هم تاپیک کاملی نبود:unsure: بعد اینکه آره خلاصه که رو این قسمت میشه توجه بیشتری باشه؟ آخه خیلی خوبه **
و اینکه در کل بسی از این تالار و مدیریت خوبش خوشمان می آید ** موفق باشی♥

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
3,468
15,306
193
وضعیت پروفایل
همچنان تیرگی بال میگستراند~
سلامی چو هوای ابری به مدیر تالار :icon_tfno:
انقد خوب معرفی می‌کنی که ادم دلش میخواد هر چی معرفی کردی ببینهS1901. Gif چرا اینقد کم در مورد انیمه پست میزاری و اصلا توجه نمی‌شع بهش، پیگیری بشعGh56re

آخرین ویرایش توسط مدیر:
سلام؛
خب من یه پیشنهاد داشتم که به پاسِ رفاقت با مدیر تالار امیدوارم که بشـه T_T :laughting:
راستش یه چیزی شبیه به این رو، موزیک قفلی کاش میشد با محوریتِ پلی‌لیستِ فیلم ایجاد کرد. اینکه هر کس تاپیکِ اختصاصیِ خودش رو داشته باشه و در اون لیستِ فیلم‌هایی که دیده رو بنویسه. نظرش رو. یا صحنه‌های مورد علاقه‌ش رو. اگر از نقدِ سینما سر در میاره نقدش کنه و غیره.
خیلی کارِ گسترده و خفنیه اگر که بشه؛ چرا؟ چون که کلاً این جریان رو میشه راجع به فیلم موسیقی یا حتی کتاب‌هایی که خوندیم اجرا کرد. من آرشیوِ همه‌ی اینا رو دارم واسه خودم ولی به اشتراک گذاشتنشون خیلی هیجان‌انگیزتره :دی

خلاصه که، شدنی هست؟ :hee_hee:

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jun
10
9
3
سلام
متاسفانه با وجود ایده های خوب و جدید کادر مدیریت سینما خود تالارتون خیلی بهم ریخته هست؛
اول ازهمه اینکه دوتا تاپیک جامع اخبار سینما هست:
شایدبهتر بود مثل باقی بخش ها برای این هم بخش جدا ایجاد میکردید.
بیشتر تاپیک های معرفی بخش های مختلف تگ معرفی رو ندارن{مخصوصا بخش انیمیشن}؛ به عنوان مثال همین تاپیک که جدید هم هست تگ معرفی رو نداره:
11 انیمه سریالی دیدنی با موضوع جادو و جادوگری که باید تماشا کنید
برای بخش دیالوگ ها چندین تاپیک دیالوگ جامع هست و شخصی که میخواد ارسالی بزنه نمیدونه کجا باید بفرسته و وجه زیبایی هم به تالار نمیده
و همچنین فراخوانتون برای نقد؛ خیلی دوست داشتم شرکت کنم اما انگار کلا فراموش شده!
به طور خلاصه؛ تالار خوبی هست اما مسلما جای پیشرفت های بیشتری داره. موفق باشید?

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا