تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

نقد کاربران نقد رمان مگانور | سارا عسکریان

• شروع کننده موضوع ایــان
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 389
  • پاسخ ها 6
نویسنده رسمی
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Mar
1,941
5,527
168
Namkanda
1618070374220.png

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Feb
2,692
17,022
168
Shiraz
وضعیت پروفایل
به کی بگم که چشمات، تو غصه زندونم کرد...؟!
سارا جان، عزیزم رمانت خیلی قشنگه?
ولی یه اشکال کوچولو داره. زبان رمان تو محاوره‌ایه ولی گاهی اوقات مثل پارت اول نوشتی "شکم‌ام" در حالی که به دلیل محاوره‌ای بودن رمان، باید می‌نوشتی "شکم‌م".
البته مطمئن نیستم" شکمم" یا شکم‌م" ولی خب باید این نکته رعایت بشه. در ضمن یه چند تا غلط املائی هم داشتی مثل این جمله "لبخند خبیسی زدم و دندون های نیش بلندم نمایان شد."
"خبیث" درسته که نوشته بودی" خبیس". در کل محتوای رمان دلنشین و زیبا بود?
موفق باشی جانا?

۱۴۰۰/۱/۲۱
☆تیم کتابخوانی انجمن کافه نویسندگان☆

آخرین ویرایش:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Apr
940
910
103
وضعیت پروفایل
Nothing
با سلام ?
من وقتی رمان مگانور رو شروع به خوندن کردم از موضوعش خوشم اومد اینکه ما انسانها غرق در دنیایی فراتر از زمین بشیم جالب میشه .
کلیت ماجرا بسیار زیباست و میتونم بگم مثل فیلم مالفیسنت جذابه که با همچین موجوداتی انسان رو به رو میشه و مخاطب رو به شک میندازه که آیا واقعا همچین موجوداتی هستن !!
فقط در بعضی جاها مثل پارت اول رمان مشکلات گفتاری و نوشتاری هست که بهتره اصلاح بشه ، پس دقت داشته باش رو تایپ و نوشتن کلمات و جملاتت عزیزم .
درکل دوست داشتم رمانتو و منو غرق در دو دنیا کرد .
خسته نباشید بهت میگم سارای عزیز و امیدوارم تا اخرش موفق باشی .?⚘

[ زهرا شبان عضو تیم کتاب خوانی انجمن نویسندگان ]

۲۳ / ۰۱ / ۱۴۰۰

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته + نویسنده ادبی انجمن
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Mar
3,244
9,325
193
اقیانوس بلاهت
وضعیت پروفایل
ما مثل دمینو بهم ضربه میزنیم تو به من من به اون اون به اون!
سلام سارا جان رمان خوبی بود.پارت‌های رمان طولانی و هیجان بر‌انگیز بود.
اما پارت اول مگانور ایراد داشت. خودت بخون متو‌جه منظورم میشی.
برای مثال
(دلم می‌خواست تمام نقاط خونه رو وارسی کنم.)
منظورت اینجا بررسی بوده.
ژانر رمانت‌خوب‌ بود و کامل در این محوریت حرکت کردی.
شخصیت رمان‌هایت خوب بود به خصوص شخصیت اصلی
اگر کمی وقت بگذاری و رمانت را به عنوان خواننده بخوانی متوجه ضعف خود می‌شوی بعضی اوقات جمله‌هایت مفهوم خاصی نداشت اما نوشتی.
?با پشتکار رمانت را ادامه بده؛موفق باشی ?
Ailar
عضو تیم کتابخوانی

آخرین ویرایش توسط مدیر:
نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
مدیر بازنشسته
Jun
9,056
24,693
238
وضعیت پروفایل
مَن؛ نقآشِ بومِ کوچَک 🎨
سلام عزیزم خسته نباشی❤
درباره اسم رمانت بگم که جالبه اسم قشنگیه ولی خب اسم یکی از شخصیت‌ها هست ک معمولا نمیزارن: (
ژانر رو شاید اگر اول تخیلی مینوشتی بهتر بود چون وقتی میگی نوادگان شی*طان و... اول تخیلی ب ذهن خواننده میاد
خلاصه میتونست طولانی تر و مبهم تر و جذاب تر باشه
سیر رمان خوب بود و فضا سازی خوب‌تر❤
اگه این چند ایراد رو تصحیح کنی عالی میشه? موفق باشی?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Aug
40
478
83
22
شهر دلتنگیام
نقد و بررسی رمان مگانور

"با سلام خدمت نویسنده عزیزم"

رمانی که در حال نوشتنش هستی، ایده‌ی بسیار جالبی داره؛ هم تخیلی هم هیجان انگیز! اشکالات رمان و متن نوشته‌ات رو دوستانم گفتند و بنظر من پس از پایان رمان هم می‌تونی اون‌ها ر‌و برطرف کنی به هرحال دوست دارم با آرامش پیش بری. اطلاعات خوبی داری و کاملا با مهارت خاص نویسندگی او‌ن‌ها رو داخل متن جای دادی. موضوع تحسین برانگیزی دارد؛ سوای تخیلی بودنش، تونستی داستان رو با ایجاد زمینه‌های هیجانی، به جلو ببری و این یکی از نکات مثبتی بود که متوجهش شدم. دقیق نمی‌دونم چندمین رمانی هست که می‌نویسی ولی مطمئنم نویسنده‌ی خیلی خوبی می‌شی! از مکالمات و فضای کمدی داستان لذ*ت بردم و در عقیده‌ی من اینکه خودت رو هرچندبار تو چالش بیندازی، از من یه من بهتر و ریسک پذیرتر می‌سازه و الان نویسندگان تو مرحله‌ی نوشتن مدام با چالش های بزرگتری روبه رو می‌شوند؛ و این چالش‌هاست که تو رو نویسنده می‌کنه! با امید و سربلندی به نوشتن ادامه بده؛ در آخر زیبا بود، زیبا هست، زیباتر خواهد شد! برات آرزوی موفقیت دارم، سارای عزیزم!!!♡
۱۴۰۰/۱/۲۴
فاطمه مقدسی
@Sara_a005
♧تیم کتابخوانی انجمن کافه نویسندگان♧

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Nov
79
562
83
سلام نویسنده خلاق امیدوارم که حال دلت عالی باشه ، موضوع جذاب و هیجان انگیزه اما به نظرم یه کوچولو سریع پیش میری یواش پیش برو و به نکاتی که بچه ها گفتن و به نظرم مهمه عمل کن
1400/1/30
فرشته باباخانی
تیم کتابخوانی انجمن کافه نویسندگان

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا