تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

متون و دلنوشته "نفس تنگی"

• شروع کننده موضوع رَعد؛
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 882
  • پاسخ ها 38
Feb
1,976
2,560
168
هر روز صبح با عصبانیت بیدار می‌شد و دلش می‌خواست بمیرد. با این‌همه کمی برنج آب می‌کرد و همان گوشه کنار، جلوی کابینت، چای و بيسکوئيتی می‌خورد و همزمان به گل‌های پشت پنجره آب می‌پاشید. چای که از گلویش پایین می‌رفت، قطره‌های آب که از روی برگ‌ها شُره می‌کرد، زندگی دوباره زیر دندان‌هایش مزه می‌کرد.
تا شب که به رختخواب برگردد، بارها دلش می‌خواست بمیرد و بارها با جنونی زایدالوصف، به زندگی چنگ می‌زد. نمی‌فهمید این شوق زیستن و میل به مردن از کجا می‌آید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Feb
1,976
2,560
168
روبه روم وایساده بود و می گفت دوبار خودکشی کرده، به حالش غبطه می خوردم، به این فکر می کردم که چی به یه آدم گذشته که دوبار از جونش گذشته، یعنی هیچی نبوده این وسط؟ هیچ امیدی، هیچ انگیزه‌ای؟ هیچکسو نداشت که با خودش بگه بخاطر فلانی زنده بمونم؟!
می دونی چی می گم؟ باید یه نفر باشه، یه نفر باشه که وقتی از جونت سیر شدی و نمی خوای باشی، بخاطر اون ادامه بدی.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Feb
1,976
2,560
168
یه وقتایی هم همیشه حالت بده.
وقتی ازت میپرسن خوبی؟ دیگه روت نمیشه بگی نه! میشینی میشماری میگی خب، اون بار گفتم نه، دیشبم گفتم نه، امروز باید بگم خوبم.

- انیس‌شریف

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Feb
1,976
2,560
168
وقتی همیشه اشتباهاتشو میبخشی، به خودت میگی:" دوست داشتن مهم تره.
اما یه روز میاد که یهو بی دلیل از اون آدم فرار میکنی، یهو بی دلیل دلت میخواد تنها باشی.
میشینی فکر میکنی که چرا؟!
انقد فکر میکنی که یادت میاد هیچوقت ، هیچکدوم از کاراشو نبخشیدی!
فقط با دوست داشتنت اون حس بدو سر پوشونی کردی!
به خودت میای میبینی، دیگه واقعا نمیتونی، دیگه تحمل نداری دوباره آسیب ببینی، پس ایندفعه بدون خدافظی میری.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Feb
1,976
2,560
168
نمیدونم کجا تو کدوم جاده خودمو جا گذاشتم که الان هر آیینه‌ای رو میگردم اونیو که میخوام نمیبینم،من تمومِ راه‌هارو برگشتم،تمومِ جاده‌ هایی که رفته بودم،سطر به سطر کتابایی که بزرگم کردن،سکانس سکانس فیلمایی که تکونم دادن،تو هیچکدوم نبودم!
هیچکس منو ندیده بود،هیچکس دنبالم نمیگشت!

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Feb
1,976
2,560
168
‏کاش میشد آدم هروقت از دست خودش خسته شد ،خودش و یه جا جا بزاره و برای همیشه بره دنبال یه زندگی جدید مثلا خودم و مینداختم گوشه ی خیابون و میرفتم یه شهرِ خیلی دور!

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Feb
1,976
2,560
168
پس زده شدن خیلی حس تلخیه.آدم هیچوقت فراموش نمیکنه،شاید بعد از اون آدمای زیادی بیان تو زندگیت،شاید خودش بعدا پشیمون بشه و سراغت بیاد اما هیچوقت نمیتونی فراموش کنی که یه زمانی یه نفرو خواستی و اون تو رو پس زد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا