تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

همگانی ∞خیام خیابونا∞

• شروع کننده موضوع Noah
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 395
  • پاسخ ها 22
Jul
12,190
58,151
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...

IMG_20210927_090331_667.jpg

این می‌تونست عکس من و تو باشه اما تو دوستم نداشتی.

»خیام خیابونا«

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,151
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
‏ای کاش زمون تو همون دبیرستان باقی می‌موند و منم همون آدمی که بزرگترین دغدغش این بود کلاس رو چطوری بپیچونه بره جلوی دبیرستان دخترونه تک‌چرخ بزنه. نه این آدمی که الان بزرگترین دغدغش اینه که وقتی دبیرستانا باز شد چطوری کارو بپیچونه بره جلو دبیرستان دخترونه تک‌چرخ بزنه.

× خیام خیابونا ×

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,151
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
اگه الان بابام یه مقدار دیگه صداش رو موقع تبریک گفتن با تلفن ببره بالا، می‌تونه اولین صدایی باشه که موجودات فرازمینی از کره زمین دریافت میکنن.

》خیام خیابونا《

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,151
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
فارغ از هر جور تفاوت سلایق و فکری بیاید تو سال ۱۴۰۰ آدم باشید و وقتی شماره کارت‌تون رو می‌فرستید خودتون بین هر چهار رقم یه فاصله بذارید. ممنون.

»خیام خیابونا«

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,151
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
من: سلام.
بابام: عجب هوائیه. به نظرم الان خیلی چای می‌چسبه. کاش یکی بود میرفت تو آشپزخونه چای رو ردیف میکرد. حیفه تو این هوای خوب چای نخورد. از بدبختی، پاهامم خیلی درد می‌کنه وگرنه میرفتم چای می‌ریختم. هی روزگار نامرد، هی روزگار بی‌شرف. کاش جوون بودم الان میرفتم چای می‌ریختم. :/

»خیام خیابونا«

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,151
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...

‏می‌خوام برم جلوی آینه به موهام بگم: «لطفاً نریز. نمی‌دونم چی بگم فقط وسط این همه بدبختی که دارم دوست ندارم کچل بشم. حداقل صبر کن، وقتی اوضاع یه مقدار بهتر شد اون موقع بریز.»

× خیام خیابونا ×

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا