تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

اطلاعیه ♧| تاپیک جامع بیان و رفع مشکلات کامپیوتری |♧

• شروع کننده موضوع مَـهـوا
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 222
  • پاسخ ها 2
وضعیت
موضوع بسته شده است.
Sep
5,845
14,916
218
21
همین حوالی
وضعیت پروفایل
هیچ حالے را بقایی نیست" بےصبری نکن'
به نام خدا

اگر اشکال، مورد یا مسئله ای توی استفاده از کامپیوتر / لپ تاپتون دارید،
بیان کنید.
سعی می کنیم تا حد توان پاسخگو باشیم. ✔
از ارسال اسپم خودداری کنید ?

| کادر مدیریت تالار |

آخرین ویرایش:
Feb
2,692
17,019
168
Shiraz
وضعیت پروفایل
به کی بگم که چشمات، تو غصه زندونم کرد...؟!
سلام وقتتون بخیر? نمی‌دونم این رو این‌جا باید بپرسم یا تالار دیگه‌ای از بخش رسانه??‍♀️
داخل واتساپ به راحتی میشه کاری کرد که آخرین بازدید و اون لحظه‌ای که فرد آنلاینه رو نشون نده!
ولی من هر کاری کردم داخل تلگرام نتونستم همچین کاری کنم. یعنی زمان آخرین بازدید رو به صورت به تازگی، یک هفته پیش، یک ماه پیش و... نشون می‌ده و وقتی که آنلاینی، می‌زنه آنلاین! گزینه‌ای وجود نداره که مثل واتساپ آخرین بازدید و آنلاین بودن رو اصلا نشون نده؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Feb
596
1,157
83
وضعیت پروفایل
بیا بدونِ هَم نَتونیم زِندگی کُنیم؛ خُب؟
سلام وقتتون بخیر? نمی‌دونم این رو این‌جا باید بپرسم یا تالار دیگه‌ای از بخش رسانه??‍♀️
داخل واتساپ به راحتی میشه کاری کرد که آخرین بازدید و اون لحظه‌ای که فرد آنلاینه رو نشون نده!
ولی من هر کاری کردم داخل تلگرام نتونستم همچین کاری کنم. یعنی زمان آخرین بازدید رو به صورت به تازگی، یک هفته پیش، یک ماه پیش و... نشون می‌ده و وقتی که آنلاینی، می‌زنه آنلاین! گزینه‌ای وجود نداره که مثل واتساپ آخرین بازدید و آنلاین بودن رو اصلا نشون نده؟
سلام.
خب اول بگم که چطور مخفیش کنید؛

این مسیر رو باید برید اگر تلگرامتون انگلیسیه:
Settings > Privacy and Security > Last seen

اگر فارسیه هم:
منو > تنظیمات > امنیت و خصوصی سازی > آخرین بازدید

زمانی که روی آخرین بازدید بزنید، چند تا گزینه میاد. بنا بر تصمیمی که گرفتید می تونید خصوصی سازی رو انجام بدید.
بابت آخرین بازدیدی که گفتید؛ خب شما خودتون توجه هم بکنید زیر اسم همه ی کاربرای تلگرام لست سین ریسنتلی رو می نویسه. یعنی هیچکس نمی تونه کاری کنه که این عبارت «آخرین بازدید به تازگی» رو به کل برداره.
همون واتساپی هم که مثال زدی، وقتی توی صفحه ی چت دوستت آنلاین می شی، حتی اگه بازدیدت رو مخفی کرده باشی زیر اسمت می نویسه online تا زمانی که از صفحه ی چت دوستت خارج بشی. برای تلگرام هم دقیقا همین قابلیت وجود داره. شما وقتی توی صفحه ی چت دوستت آنلاین می شی، برای دوستت وضعیت شما رو آنلاین می زنه. این حالت اولشه.
حالا حالت دوم تلگرام اینه که شما با دوستت، علاوه بر صفحه ی چت (یا همون پیویتون) یه گروه مشترک هم داری. وقتی داری توی اون گروه چت می کنی، برای رفیقت وضعیت شما رو آنلاین نمایش می ده.
حالا اگر تلگرامتون از نوع این تلگرام های غیر اصلی هم باشه که حالت روح و این چیزا هم هست؛ ولی در کل این روند آخرین بازدید تلگرام هست که نمی شه کار خاصی براش کرد:
آخرین بازدید به تازگی
آخرین بازدید سه روز قبل
آخرین بازدید یک هفته قبل
آخرین بازدید یک ماه قبل
آخرین بازدید خیلی وقت پیش

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا