تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

✍بحث و گفتگوی کارگاه تابستانه‌ی دلنوشته‌نویسی✍

• شروع کننده موضوع نهنــگ
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 5,671
  • پاسخ ها 287
وضعیت
موضوع بسته شده است.
L

Lidiya

مهمان
مثل همیشه به فکر فرو رفتم.
دوباره نشستم لابه لای نبودن‌هایت... .
به خط‌های مجهول دستانم خیره شدم،
دستانی که در آن هوای شرجی کویر در میان دست‌های تو بود.
به خودم آمدم، آنقدر برای آن نبود خط‌های مجهول دستانت اشک ریخته بودم که حتی آب دریا هم به حرمت اشک‌هایم طمع مزه‌اش را عوض کرده بود.
اینک عطش دستانت را به همان آب‌های شیرین دریای بیکرانش سپردم.
دیگر فرصتی برای بازگشت تو نیست،
چرا که نیاز آمدنت را به بادهای ولگرد سپردم.

طمع مزه؟
منظورت چی هستش؟

آخرین ویرایش:
L

Lidiya

مهمان
میخواستم بگم اینقدر گریه کرده که آب دریا هم به حرمت اشک هاش شور شدن یه همچین چیزی میخواستم بگم
طمع که...
طعم منظورت بود درسته؟
طعم و مزه؟
طمع رو اشتباه نوشتی اونو ویرایش کن.
یه و هم بذار

آخرین ویرایش:
مدیر بازنشسته
کاربر انجمن
Jun
3,719
2,015
193
تمرین نهم

کوچک و بزرگ، با چشم‌هایی پر امید، با دل‌هایی پاک و زلال، چه صادقانه و زیبا روزگار می‌گذرانند... .
و در این همین حوالی ما انسان‌ها با چشم‌هایی ناامید و با دل‌هایی به سیاهی شب، چه نفرت‌بار هر ثانیه آرزوی مرگ داریم!
به راستی که این‌همه تفاوت میان ما از چه چیزی سرچشمه می‌گیرد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
کاربر انجمن
Jun
3,719
2,015
193
تمرین نهم

کوچک و بزرگ، با چشم‌هایی پر امید، با دل‌هایی پاک و زلال، چه صادقانه و زیبا روزگار می‌گذرانند... .
و در این همین حوالی ما انسان‌ها با چشم‌هایی ناامید و با دل‌هایی به سیاهی شب، چه نفرت‌بار هر ثانیه آرزوی مرگ داریم!
به راستی که این‌همه تفاوت میان ما از چه چیزی سرچشمه می‌گیرد.
سلام گیسو جون این اون تمرینی هست که گفتید یه خورده باید تغییرش بدم، ببخشید دیر شد در جریان هستید که گوشیم خر*اب شده دیروز رفتم یکی دیگه خریدم، تا بقیه‌ی برنامه‌ها رو حذف کنم و دوباره وارد سایت بشم طول کشید?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
L

Lidiya

مهمان
سلام گیسو جون این اون تمرینی هست که گفتید یه خورده باید تغییرش بدم، ببخشید دیر شد در جریان هستید که گوشیم خر*اب شده دیروز رفتم یکی دیگه خریدم، تا بقیه‌ی برنامه‌ها رو حذف کنم و دوباره وارد سایت بشم طول کشید?
سلام عزیزم.
گوشی جدید مبارکه.
جمله بندی هاتو قوی تر کن.
خوبه، خسته نباشید.

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا