تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

✍️بحث و گفتگو کارگاه تابستانه داستانک نویسی ✍️

وضعیت
موضوع بسته شده است.
گوینده آزمایشی
مقام‌دار آزمایشی
کاربر انجمن
May
303
425
93
سلام صدف جان، تشکر، همچنین.

می تونم بگم که بهترین تمرینت بود، عالی پر مفهوم، نگارش اوکی بود از هر نظر.
دیالوگ نداشت اما کاملا داستانک بود، حادثه و پیرنگ داشت، مفهوم رو عالی رسوند و من واقعا دوسش داشتم.
خشته نباشی، قرارش بده داخل دفتر تمرین ??
چشم??

آخرین ویرایش توسط مدیر:
گوینده آزمایشی
مقام‌دار آزمایشی
کاربر انجمن
May
303
425
93
سلام صدف جان، تشکر، همچنین.

می تونم بگم که بهترین تمرینت بود، عالی پر مفهوم، نگارش اوکی بود از هر نظر.
دیالوگ نداشت اما کاملا داستانک بود، حادثه و پیرنگ داشت، مفهوم رو عالی رسوند و من واقعا دوسش داشتم.
خشته نباشی، قرارش بده داخل دفتر تمرین ??
یعنی من میتونم‌ ادامه بدم ؟ یه مسابقه بود یه دیالوگ فرستادم یه فقط رای آورد خیلی تو ذوقم خورد ناراحت شدم ....از نظرتون استعدادشو دارم؟?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
L

Lidiya

مهمان
یعنی من میتونم‌ ادامه بدم ؟ یه مسابقه بود یه دیالوگ فرستادم یه فقط رای آورد خیلی تو ذوقم خورد ناراحت شدم ....از نظرتون استعدادشو دارم؟?

آره چرا نتونید، تازه شما نویسندگی رو داری شروع می کنی و خب اینکه یکبار تایید نشدید نشانه این نیست که استعداد ندارید یا اونقدر ها خوب عمل نمیکنید، یکم بگذره با گذشت زمان و تلاش بیشتر قطعا موفق می شید و غیر این اتفاق بیفته غیر ممکنه، پس خیالتون راحت باشه، قلم خوبی دارید احتیاج به کسب تجربه و تمرین هست، خیلی از بچه های اینجا هم ابتدا اصلا نمیتونستن بنویسن حتی اما بعدش خیلی قلمشون قوی شد.
پس نگران نباشید و تلاشتون رو بیشتر کنید موفق باشید.

آخرین ویرایش:
Sep
5,845
14,914
218
21
همین حوالی
وضعیت پروفایل
هیچ حالے را بقایی نیست" بےصبری نکن'
آره چرا نتونید، تازه شما نویسندگی رو داری شروع می کنی و خب اینکه یکبار تایید نشدید نشانه این نیست که استعداد ندارید یا اونقدر ها خوب عمل نمیکنید، یکم بگذره با گذشت زمان و تلاش بیشتر قطعا موفق می شید و غیر این اتفاق بیفته غیر ممکنه، پس خیالتون راحت باشه، قلم خوبی دارید احتیاج به کسب تجربه و تمرین هست، خیلی از بچه های اینجا هم ابتدا اصلا نمیتونستن بنویسن حتی اما بعدش خیلی قلمشون قوی شد.
مث منکه از صفر شروع کردم و هنوزم تموم سعیمو میکنم قلمم رو قوی کنم???

آخرین ویرایش توسط مدیر:
L

Lidiya

مهمان

{رنگ‌های به خواب رفته}

کلافه و بی‌حس دستی به میان موهای بلندش کشید.
دلش اندکی خواب می‌خواست.
خوابی همراه با آرامش، توام با رویایی شیرین.
دیگر صدای خوش موسیقی هم روحش را جلا و فکرش را آرام نمی‌کرد.
ثانیه‌ها می‌گذرد و ماه کوچک‌تر می‌شود و خورشید نور می‌افشاند، ولی دنیای او دیگر رنگی نداشت.
مقابل پنجره‌ی باز اتاقش می‌ایستد و باد ظالمانه در لا به لای موهایش می‌پیچد و آن را به پریشانیه افکارش می‌کند.
ناخواسته زمزمه می‌کند:
_ اگر از انسان آرزو و خواب گرفته شود، او بیچاره‌ترین موجود در زمین می‌شود.
او خوابی داشت؟ آرزو؟ آرزوهایش چه شد؟
چشمانش را می‌بندد و قدم اول را بر می‌دارد، آرزو... .
قدم دوم نور را به چشمانش می‌تاباند.
زمزمه می‌کند:
_ خواب... .
نگاهی به فاصله‌ی رفتن و بودن می‌کند.
بغض در گلو می‌نشیند و می‌گوید:
_ چرا رنگ‌هارو نمیبینم؟ چرا رنگی نیست؟
مردد به عقب می‌رود.
سرش را به اطراف می‌چرخاند، در جستجوی سهشی برای نفس کشیدن بود.
برای زنده ماندن!
هیچ سهش رنگی را مابین احساسات سیاه و سفیدش نیافت.
مصمم برمیگردد، نفس در سی*نه‌اش حبس می‌شود.
زیرلب شروع به شمردن می‌کند:
_ یک
دو
سه!
سقوط از سقف زندگی.
افکار پریشانش آرام گرفتند و خون سرخ خاطراتش، رنگی برای افکت سیاه‌ و سفید زندگی‌اش شد.​

عالی بود دختر
جمله بندی های زیبا، وسعت دایره لغاتت بیشتر شده و یکی از نقاط قوت این تمرین همین بود.
خیلی خوب داره میشه قلمت.
توصیف و سبک نگارش رو خیلی دوست داشتم، سعی کن توی این شبک بنویسی خیلی خوب اجراش کردی ایده رو .
دوسش داشتم واقعا.
خسته نباشید میگم بهت.

آخرین ویرایش:
گوینده آزمایشی
مقام‌دار آزمایشی
کاربر انجمن
May
303
425
93
???....فقط یه سوال دیگه تاپیکی که گفتین بزنین این داستانک‌هایی که برای تمرین ارسال کردیم رو توی تاپیک اینجاد شده بذاریم بعد از ادامش شروع کنیم ؟یا این برای تمرین بود مجددا جدید باید بنویسیم برای تاپیک؟؟?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا