به انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان خوش آمدید!

در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید.

همگانی ➸⊙یه سوال از نفر بعد بپرس➸⊙

• شروع کننده موضوع TELMA
  • تاریخ شروع
من از گذشته ام فرار نمیکنم. با ترسم روبرو میشم. چون گذشته ای که ازش فرار میکنم ی روز میاد و بد تر از قبلمنو میترسونه! این گذشته میتونه ی رابطه خراب شده یا عشق شکست خورده یا ...

اگه احساسی داشتی که هیچ کس درکش نمیکرد چیکارش میکردی؟
اتفاقی که همیشه برام افتاده و کاری که همیشه می‌کنم...
فقط سعی میکنم واسه خودم نگهش دارم اینجوری به نظرم با ارزش تر هم هست...

اگر یه روز با ترست مواجه بشی چطور باز به زندگی برمیگردی؟

فردا یکشنبهس , خیلی دوس داشتم فوتبال فینال اتحادیه انگلیس رو ببینم, واقعا از تمام وجود دوس دارم فوتبال رو ببینم, ولی جایی قول دادم و باید برم جایی --____--

وقتی یکی براتون هیچ احترام و حرمتی نمیزاره , ولی دلتون براش تنگ میشه چیکار میکنید؟

طبیعتا ادم احمق کسیه که میره سراغ کسی که براش احترامی قائل نیست، ادمی که برای خودش احترام قائل باشه سراغ همچین کسی نمیره.

سبک مورد علاقه موسیقیت؟

طبیعتا ادم احمق کسیه که میره سراغ کسی که براش احترامی قائل نیست، ادمی که برای خودش احترام قائل باشه سراغ همچین کسی نمیره.

سبک مورد علاقه موسیقیت؟
همچی
اصلا فرقی نداره چی باشه مهم اینه اهنگ باشه

چند سالته

خانومِ علاف هستم

یکی از فانتزی های ذهنیت راجب خودت در آینده رو بنویس
مثلا؛ بنویس x(اسم خودت) ی طراح موفق هست که موتورسوار حرفه ایه و ... هر فانتزی و فکر و تصمیمی که برای° x کوچولوی درونت° در آینده داری دیگه

خانومِ علاف هستم

یکی از فانتزی های ذهنیت راجب خودت در آینده رو بنویس
مثلا؛ بنویس x(اسم خودت) ی طراح موفق هست که موتورسوار حرفه ایه و ... هر فانتزی و فکر و تصمیمی که برای° x کوچولوی درونت° در آینده داری دیگه
سایه زندست

همین

اگر 7 8 سال پیش بود مینوشتم شایان گلر یک ایران, ولی الا هیچ : )

چی باعث میشه از کسی دل بکنی برا همیشه؟

اگر 7 8 سال پیش بود مینوشتم شایان گلر یک ایران, ولی الا هیچ : )

چی باعث میشه از کسی دل بکنی برا همیشه؟
شاید اگه کسی دلمو بشکنه ؛ ولی بستگی به فردم داره

چی باعث میشه بخوای گریه کنی؟

واقعیت هر چیزی احساسی باید باعثش بشه ولی اخرین بار که گریه کردم یادم نمیاد ؛ بدنم فراموش کرده و غده ها خشک شدن :) فقط بغض میشهو بغض میشهو بغض

همی سوال

واقعیت هر چیزی احساسی باید باعثش بشه ولی اخرین بار که گریه کردم یادم نمیاد ؛ بدنم فراموش کرده و غده ها خشک شدن :) فقط بغض میشهو بغض میشهو بغض

همی سوال
هیچی و همچی:/

مامانتو بیشتر دوست داری یا باباتو:/

چه کسی این موضوع را خوانده است (مجموع: 6) دیدن جزئیات

عقب
بالا