تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

همگانی چرت و مزخرف ترین خوابت؟

کاربر انجمن
کاربر انجمن
نمیدونم قبل خواب چی خوردم که انقد اثراتش سنگین بوده....خواب دیدم مدل مدرسمون آزادی آمریکایی دادن بعد ما عین ندید پدیدا از خوشحالی لباسای گونی مانند مدرسه رو در آوردیم میسوزونیم....جالبیش اینه هممون زیرش مانتو مدرسه یه پیژامه های گله گشاد و گل گلی که تهش کش داره پامونه با لباسای صورتی که آستینش تا رو ناخونامونه..بعدم دیگه هیچی(زشته) S2109. Gif S2109. Gif

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jun
1,059
3,284
148
شیراز
وضعیت پروفایل
Engineers don't cry, they build bridges and cross them?
خواب دیدم که یه اژدها اومده خونه مادربزرگم دارم جیغ میزنموگریه میکنم که یکی نجاتم بده چون خیلی بزرگ بود بعد یکی از دوستام که ماشالاخیلی تپل هست بستنی به دست میشینه رواژدهاهه اونم میمیره⁦??‍♀️⁩⁦??‍♀️

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
68,177
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
خواب دیدم تو جنگلم با درختای بلند اون جنگلی که تو فیلم سرزمین باد ها بود پایین یه صخره نشسته بودم که یهو اون پسره شخصیت اصلی سرزمین باد بود اسمشو یادم نیست با جومونگ بالای صخره داشتن مبارزه میکردن بعد یهو شیپور خطر زدن یه پیرزنه که مث رمالا و جادوگرا لباس پوشیده بود و چند تا حیوون خشک شده بهش اویزون بود با یه پرش رفت بالا صخره و با یه ضربه دستش قلب جومونگو از سینش بیرون کشید و به خودش اویزون کرد داشت میومد سمتم که اون پسرع رفت باهاش بجنگه دست کرد قلب اونم دراورد افتاد و اویزون کرد.افتاددنبال من هی میدویدم اونم می اومد پیرزن 80 ، 90 ساله مث پلنگ داشت دنبالم می دوید که یهو رسیدم به خونه مامانبزرگم شروع کردم در زدم و داد و هوار که یکی این درو وا کنه ولی هیچکی نبود اون پیرزنم یه چند متر مونده بود بهم برسه که از خواب پریدم مزخرف ترین خوابی بود که تو عمرم دیدم

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jul
1,449
2,295
133
فک کنم ماله چن شب پیش بود این خوابم :/
ک خاب دیدم من یه پری دریایی ام ک ارزوی دوستامو داشتم براورده میکردم..
حتی چوب جادو دستم بود S2037. Gif Hmmm. Gif

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا