تازه چه خبر

خوش آمدید به انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان انجمن رمان نویسی | کافه نویسندگان

برای دسترسی به تمام امکانات انجمن و مشاهده تمامی رمان ها ثبت نام کنید

دیالوگ های ماندگار جوکر

crocodile

کاربر انجمن
کاربر انجمن
امتیاز واکنش
2,282
جوکر یک شخصیت خیالی ابرشرور در کتاب‌های کمیک آمریکایی منتشر شده توسط دی‌سی کامیکس است. این شخصیت دیالوگ های بسیار ماندگاری را از خود به جا گذاشته که در عین سادگی بسیار با مفهموم هستند.
gs2-yzbdQE9te0tdm1hrRPXr-10rAZmQOXBSzhIJTAuz1UOrU-2xhxbN47U0YiPbTq2pn_Aij7m6f8KEu9VeyxVLHTqHt9Z5xL4FWeIa-Co0evvlAqqbJiKCK0LC2X54fbym_L6F9Ra1zAbqVrjWm7y_EUDhK5L0SJWHCbpKjWihsStb2sWNTYzMgWCKf3jFyywzhJ3CSsIfagZNtqJHLbgiGT-g8Q

آخرین ویرایش توسط مدیر:

crocodile

کاربر انجمن
کاربر انجمن
امتیاز واکنش
2,282
آرتور فلک (جوکر) : بدترین قسمت ابتلا به یک بیماری روانی این است که مردم توقع دارند طوری رفتار کنید انگار که این بیماری را ندارید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

crocodile

کاربر انجمن
کاربر انجمن
امتیاز واکنش
2,282
آرتور فلک : من قبلا فکر می کردم زندگی من یک تراژدیه اما حالا می فهمم که همش یک کمدی بوده!

آرتور فلک : مادرم همیشه به من می گفت لبخند بزنم و چهره ی شادی داشته باشم. او به من گفته که باید یک هدف داشته باشم و آن هم این است که باعث خنده و شادی مردم شوم.

آرتور فلک : امیدوارم که مرگ من بیشتر از زندگی من باعث افزایش احساسات در بین مردم شود.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

crocodile

کاربر انجمن
کاربر انجمن
امتیاز واکنش
2,282
341849_687.jpg
پ
چرا باید به خاطر رفتار خشنم عذر خواهی کنم.
مگه اونایی که منو به اینجا رسوندن ازم عذرخواهی کردن

آخرین ویرایش توسط مدیر:

بـلوبـری

نویسنده رسمی
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
امتیاز واکنش
2,233
"یه همسر زیبا داشتم که بخاطر بدهی نزول خوارها صورتش و خط خطی کردند ولی ما پولی برای عمل جراحی نداشتیم. اون تحملش و نداشت. می خواستم دوباره لبخندش و ببینم، می خواستم کاری کنم تا بدونه من اهمیتی به این زخم ها نمی دم، برای همین به تیغ گذاشتم توی دهنم و این کار و با خودم کردم. می دونی چی شد؟ تحمل صورتم رو نداشت، من و ترک کرد. حالا جنبه خنده دار دنیا رو می بینم و دیگه همیشه لبخند می زنم."

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8