تازه چه خبر

خوش آمدید به انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان انجمن رمان نویسی | کافه نویسندگان

برای دسترسی به تمام امکانات انجمن و مشاهده تمامی رمان ها ثبت نام کنید

نقد کاربران نقد رمان عصیانگر قرن | نویسنده فاطمه السادات هاشمی نسب

• شروع کننده موضوع سادات.۸۲
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 35
  • پاسخ ها 2

سادات.۸۲

مدیر ارشد بخش کتاب
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد بخش
نویسنده افتخاری
مدرس انجمن
تیم تگ
برترین‌ مقام‌دار سال
امتیاز واکنش
9,072
وضعیت پروفایل
تخیل من جای پیچیده ای است، بگذارید آسوده در آن غرق شوم.
مجموعه رمان: عصیانگر قرن - جلد دوم
نویسنده: فاطمه سادات هاشمی نسب @سادات.82
ژانر : فانتزی، معمایی، عاشقانه

خلاصه:
تا به حال به لحظه ای رسیده اید که دیگر امیدی نباشد؟ برای من آن لحظه درست بالای صخره در نبرد بود. خود را فدا کردم تا جنگ تمام شود و دیدید که چگونه در یک افنجار ناپدید گشتم. پنج سال گذشته است و اکنون زمان بازگشت من به این سرزمین نفرین شده فرا رسیده است. جنگ در کمین انتظار می کشد، بیشتر از همیشه نزدیک است. صدای شیپور های نبرد را عاشقانه گوش کنید، نبردی حماسی که به یکباره عصیان را به اتمام خواهد رساند.

لینک رمان | برای مطالعه کلیک کنید.

Parnian

مدیر تالار کپیست+ناظر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر رسـمی تالار
ناظر رمان
ویراستار انجمن
کپیست انجمن
امتیاز واکنش
549
وضعیت پروفایل
💜💖💜
58932_2cd1f758b5974a1b1c7e9cda7c31847c_1icc.png

به نام خدا

نویسنده عزیز از شما بابت انتقاد‌پذیری و احترام به نظرات دنبال‌کنندگان رمانتون سپاس‌گذاریم.
خواهش‌مندیم پس از ایجاد تاپیک نقد کاربران مروری بر قوانین ساب نقد کاربران داشته باشید؛

قوانین ساب نقد کاربران

همچنین در صورت بروز هرگونه پرسش یا سوالی می‌توانید در تاپیک زیر مطرح کنید؛

تاپیک پرسش و پاسخ
نویسنده ارجمند شما نیز می‌توانید انتقادات، پیشنهادات و شکایات خود را در تاپیک زیر با ما به اشتراک بگذارید؛

تاپیک جامع انتقادات و پیشنهادات تالار نقد
یاحق
|تیم مدیریت تالار نقد|

امیر احمد

کاربر انجمن
کاربر انجمن
امتیاز واکنش
304
با سلام.
خب خواستید نظر و نقدم را در مورد جلد دوم داستان جذابتون ( عصیانگر قرن) بیان کنم.
خب از نظر من تا به این‌جای داستان نقد یا اشکال خاصی نیست، قلمتون طبق همیشه و مثل جلد قبل و بقیه آثارتون عالی هست و حتی بهتر از قبل هم شده.
چیزی که تو جلد دوم داستان برای من جالب بود استفاده از اساطیر ایرانی یعنی سیمرغ افسانه‌ای شاهنامه به عنوان یکی از شخصیت‌ها بود.( چون به جز تو کتاب‌های تاریخی که مختصر بهش اشاره شده جای دیگه‌ای از اون یاد نمیشه، این در حالیه که نویسندگان یا فیلم‌سازان خارجی هزار جور داستان در مورد اساطیر یونان و مصر و... نوشتن یا ساختن اما توی ایران به خاطر نداشتن امکانات و وجود برخی مشکلات هم‌چین اتفاقی نیافتاده، این‌که نویسنده در خیال‌پردازیش افزون بر اساطیر خارجی مثل زئوس و غیره لاقل به اساطیر ایرانی هم توجه کنه و اون رو از طریق یک داستان تخیلی به خواننده‌هاش نشون بده و معرفی کنه می‌تونه قدم مثبتی در حفظ اساطیر ایرانی و نوشته‌های شاهنامه باشه و شاید از طرفی ایران‌گرایی اون را هم نشون بده.) جدا از اون وارد کردن و استفاده از شخصیت و کاراکتر دیگه‌ داستان که مربوط به دنیای داستان دیگتون( کابوس افعی) بود کاملاً جالب و برای این بخش از داستان جذاب بود.( شاید جلد دوم این اثر را بتوان به نوعی ادامه بخشی از رمان کابوس افعی در نظر گرفت)
امیدوارم که روزی این اثر توسط خواننده خارجی هم خوانده و فیلم، بازی یا سریال جذابی ازش ساخته بشه.
بابت توانایی در نوشتن چنین اثر جذاب و جالبی تبریک می‌گم و بی‌صبرانه منتظر ادامه داستانتون هستم.
امیدوارم در این اثر و آثار دیگه‌ای که قراره با قدرت قوی خیال‌پردازیتون به وجود بیارید بیشتر از اساطیر ایرانی استفاده کنید( لاقل از رستم و سهراب و غیره هم سخن بگویید، البته تو این داستان که نمیشه رستم رو آورد لاقل تو اثر جدید جادوی کهن از این اساطیر هم یاد کنید)

چه کسی این موضوع را خوانده است (مجموع: 8) دیدن جزئیات

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8