تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

دیالوگ های ماندگار جوکر

کاربر انجمن
کاربر انجمن
Apr
861
2,282
103
19
Cemetery
جوکر یک شخصیت خیالی ابرشرور در کتاب‌های کمیک آمریکایی منتشر شده توسط دی‌سی کامیکس است. این شخصیت دیالوگ های بسیار ماندگاری را از خود به جا گذاشته که در عین سادگی بسیار با مفهموم هستند.
gs2-yzbdQE9te0tdm1hrRPXr-10rAZmQOXBSzhIJTAuz1UOrU-2xhxbN47U0YiPbTq2pn_Aij7m6f8KEu9VeyxVLHTqHt9Z5xL4FWeIa-Co0evvlAqqbJiKCK0LC2X54fbym_L6F9Ra1zAbqVrjWm7y_EUDhK5L0SJWHCbpKjWihsStb2sWNTYzMgWCKf3jFyywzhJ3CSsIfagZNtqJHLbgiGT-g8Q

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Apr
861
2,282
103
19
Cemetery
آرتور فلک (جوکر) : بدترین قسمت ابتلا به یک بیماری روانی این است که مردم توقع دارند طوری رفتار کنید انگار که این بیماری را ندارید

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Apr
861
2,282
103
19
Cemetery
آرتور فلک : من قبلا فکر می کردم زندگی من یک تراژدیه اما حالا می فهمم که همش یک کمدی بوده!

آرتور فلک : مادرم همیشه به من می گفت لبخند بزنم و چهره ی شادی داشته باشم. او به من گفته که باید یک هدف داشته باشم و آن هم این است که باعث خنده و شادی مردم شوم.

آرتور فلک : امیدوارم که مرگ من بیشتر از زندگی من باعث افزایش احساسات در بین مردم شود.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Apr
861
2,282
103
19
Cemetery
341849_687.jpg
پ
چرا باید به خاطر رفتار خشنم عذر خواهی کنم.
مگه اونایی که منو به اینجا رسوندن ازم عذرخواهی کردن

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا