تازه چه خبر

خوش آمدید به انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان انجمن رمان نویسی | کافه نویسندگان

برای دسترسی به تمام امکانات انجمن و مشاهده تمامی رمان ها ثبت نام کنید

تولد ‹ شانـا ›

• شروع کننده موضوع رَعد؛
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 527
  • پاسخ ها 28
وضعیت
موضوع بسته شده است.
امتیاز واکنش
2,563
[ به نام خالق شانا ]

شانا: نسیم، باد ملایم✨

الان که میخوام این تاپیکو بنویسم نمیدونم باید چی بگم و از کجا بگم و خب ساعت ۳ و نیم شبه و این بی تاثیر نیست...
درمورد چیزایی که میخواستم بنویسم و بگم چند روز فکر میکردم و بعدش با خودم گفتم داری کلمه کنار هم میچینی برای اون لحظه؟! مگه نه اینکه تو همچین موقعیت هایی باید هر حرفی که اون لحظه نوک زبونت میادو بگی؟ اینجوری قشنگ تر نیس؟ داری کلمه هارو کهنه میکنی برای اون لحظه؟
آره خلاصه...
حالا، امروز تولد شاناست. زادروز یه باد ملایم که موهای دخترک قصه‌ی منو هوایی خودش کرد و به خودش عادت داد... تولد مطی!
از این لحظه دیگه میخوام با خودت حرف بزنم. تو نه برای من مطهره بودی، نه ترمه، نه ترتر؛ تو مطی بودی، همیشه. مطی‌ای که کسی شده بود که من همیشه ازش پیش دوستای فضای واقعیتم بگم و اونا بهش حسودی کنن، مطی‌ای که شده بود پینِ دایرکتم، و مطی‌ای که شده بود رفیق.
خواستم ویس بگیرم دیدم نمیشه و اونقدر تایمش زیاد میشه که حوصله سر میبره. خواستم حداقل بین همه اینا یه تیکه متن شیک و مجلسی بنویسم بازم دیدم نمیشه. نمیشه چون باید عامیانه بگم که تو برام چه جایگاهی داری.
باورت میشه اگه بگم من قبل تو یه خشکِ عنق بودم؟ اینجوریه که باید بهت بگم تو نمیدونی ولی زندگیمو خیلی تغییر دادی، با وجودت.

یکمم از بچه ها ببین، اکیپ جذابمون??️

- آتریسا

1654795619187.jpg

1655418281807.jpg

- سوگل

تو در میان ریشه‌های غم‌، امید را در چشمانت به آرامی به حرکت در آوردی و با وجود سرمای دستانِ درختان که جسمت را احاطه کرده بودند؛ از قلب کاغذی ظریفت، مراقبت کردی!
کار سختی‌ست نور باید از لابه‌لای ابرها عبور کند تا به روحت که در سایه‌ای رشد می‌کند، آرامش را ببخشد. اما من می‌دانم تو روزی از تمام آن ابرها، بالاتر می‌روی و به همراه خورشید لبخندی گرما بخش، خواهی زد! تولدت مبارک زیبا:)

- صبا

یک دلبر به دنیا آمد تا نشان دهد دنیا هنوز زیبایی و قشنگی های خودش و داره
که اون دختر همدم برای رفقا و خانواده اش میشه
شاید براش سخت بگذره اما از لبخند زدن و لبخند روی ل*ب آوردن آسون نمی‌گذره
چون علاوه بر قلب پاکش دوست داره همه حتی برای چند ساعت از غم های زندگی فارغ بشن
مطهره ی جانم، اسمت هم همانند معنی که داره لایق توست انقدر که تمام و کمال بر دل می‌نشیند.

هم ماهی عزیز تولدت مبارک?

생일 축하 ?

می‌دونی که دوست خوب مایی?
آرزو هم یادت نره?✨

- محدثه‌

سوسوی ستارگان آسمان
در التهاب آمدن توست
آمدی و آسمان و زمین را
برایمان بهشت کردی
به میمنت جشن میلادت، امشب را به پرواز می روم
در این خانگی ترین آسمانِ بی انتها
آسمانی که نه برای من
نه برای تو
که تنها برای “ما” آبیست . . .
و در کنار قرص ماه آرزو می کردم که در جشن میلادت
تک ستاره آسمان چشمانت باشد.

تولدت مبارک سم ترین رفیق دنیا?

- عسل

- مهکامه

اینکه از تو بخوام بگم خیلی سخته. یه مطی میگم و پشتش کلی واژه تو ذهنم ردیف میشن، آخه واژه در وصف تو خیلی زیاده.
همیشه با خودم میگم تو چجوری تونستی از این فاصله اینقدر با قلب و روحم عجین شی که هر چیزی که میشه بخوام به تو بگم و حتی اگه ساعت ها بعدش هم آنلاین نباشی نخوام که به بقیه درموردش بگم و صحبت کنم. چجوری تونستی اینقدر باشی که تو رو به همه ترجیح بدم.
خواستم بگم ببخشید بابت وقتایی که توعه برونگرا رو با درونگرا بودنم اذیت میکنم و ۲۰ تا پیام و شوقتو با دو سه تا پیام جواب میدم..<:
و در آخر، تولدت مبارک مطیِ من:)❤️
یه روز بیخیال تابستون و مشهد میشیم و بلاخره میفتیم تو حلق هم:)

آخرین ویرایش:

Diako

معاونـت کل سایـت
عضو کادر مدیریت
معاونت کل سایت
امتیاز واکنش
59,558
وضعیت پروفایل
چو خدا بُوَد پناهت ، چه خطر بُوَد زِ راهت
تولدتون مبارک ،
ارزوی سلامتی و تندرستی و دلی خوش و لبی همیشه خندون برای شما ?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
امتیاز واکنش
14,941
وضعیت پروفایل
هیچ حالے را بقایی نیست" بےصبری نکن'
22f2b347a97c374506d61b8ac8a5c726.jpg

توووولدتتتتت مبااااااارکمون بااااشه کریم قلب ها??
0b5c485c9891f7dea9a0cc18bf3a2491.jpg
امیدوارم امسالم سم تر از سال های قبل باشی و بهترین ها برات رقم بخوره و به تک تک رویاهات برسی مهربونم(_:

خیلی خوشحالم بابت داشتنت خیلی... جوری که الان هنگم چجوری از حسم بگم ولی اینو بدون رفیقِ جان منی دیگه ??

آخرین ویرایش توسط مدیر:

KAFKA

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
امتیاز واکنش
1,550
وضعیت پروفایل
رها شو.
بعضی از آدما
خاطرشون یه جور عجیبی
دوست داشتنیه
گرم دلنشین و به یادموندنی...
دقیقا مثل یه آهنگ قدیمی كه
وقتی به آخر می‌رسه
دوباره میزنی عقب تا از
اول گوش کنی..!
مثل تو یه رفیق، خواهر، کسی که کلمات واسه توصیفش عاجزن?
تولدت مبارک سم گپ مفی مرسی به دنیا اومدی تا سم خونمون نیوفته?

آخرین ویرایش توسط مدیر:

مـطی

نویسنده رسمی
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
امتیاز واکنش
3,015
[ به نام خالق شانا ]

شانا: نسیم، باد ملایم✨

الان که میخوام این تاپیکو بنویسم نمیدونم باید چی بگم و از کجا بگم و خب ساعت ۳ و نیم شبه و این بی تاثیر نیست...
درمورد چیزایی که میخواستم بنویسم و بگم چند روز فکر میکردم و بعدش با خودم گفتم داری کلمه کنار هم میچینی برای اون لحظه؟! مگه نه اینکه تو همچین موقعیت هایی باید هر حرفی که اون لحظه نوک زبونت میادو بگی؟ اینجوری قشنگ تر نیس؟ داری کلمه هارو کهنه میکنی برای اون لحظه؟
آره خلاصه...
حالا، امروز تولد شاناست. زادروز یه باد ملایم که موهای دخترک قصه‌ی منو هوایی خودش کرد و به خودش عادت داد... تولد مطی!
از این لحظه دیگه میخوام با خودت حرف بزنم. تو نه برای من مطهره بودی، نه ترمه، نه ترتر؛ تو مطی بودی، همیشه. مطی‌ای که کسی شده بود که من همیشه ازش پیش دوستای فضای واقعیتم بگم و اونا بهش حسودی کنن، مطی‌ای که شده بود پینِ دایرکتم، و مطی‌ای که شده بود رفیق.
خواستم ویس بگیرم دیدم نمیشه و اونقدر تایمش زیاد میشه که حوصله سر میبره. خواستم حداقل بین همه اینا یه تیکه متن شیک و مجلسی بنویسم بازم دیدم نمیشه. نمیشه چون باید عامیانه بگم که تو برام چه جایگاهی داری.
باورت میشه اگه بگم من قبل تو یه خشکِ عنق بودم؟ اینجوریه که باید بهت بگم تو نمیدونی ولی زندگیمو خیلی تغییر دادی، با وجودت.

یکمم از بچه ها ببین، اکیپ جذابمون??️

- آتریسا

مشاهده پیوست 113450

مشاهده پیوست 113451
- سوگل

تو در میان ریشه‌های غم‌، امید را در چشمانت به آرامی به حرکت در آوردی و با وجود سرمای دستانِ درختان که جسمت را احاطه کرده بودند؛ از قلب کاغذی ظریفت، مراقبت کردی!
کار سختی‌ست نور باید از لابه‌لای ابرها عبور کند تا به روحت که در سایه‌ای رشد می‌کند، آرامش را ببخشد. اما من می‌دانم تو روزی از تمام آن ابرها، بالاتر می‌روی و به همراه خورشید لبخندی گرما بخش، خواهی زد! تولدت مبارک زیبا:)

- صبا

یک دلبر به دنیا آمد تا نشان دهد دنیا هنوز زیبایی و قشنگی های خودش و داره
که اون دختر همدم برای رفقا و خانواده اش میشه
شاید براش سخت بگذره اما از لبخند زدن و لبخند روی ل*ب آوردن آسون نمی‌گذره
چون علاوه بر قلب پاکش دوست داره همه حتی برای چند ساعت از غم های زندگی فارغ بشن
مطهره ی جانم، اسمت هم همانند معنی که داره لایق توست انقدر که تمام و کمال بر دل می‌نشیند.

هم ماهی عزیز تولدت مبارک?

생일 축하 ?

می‌دونی که دوست خوب مایی?
آرزو هم یادت نره?✨

- محدثه‌

سوسوی ستارگان آسمان
در التهاب آمدن توست
آمدی و آسمان و زمین را
برایمان بهشت کردی
به میمنت جشن میلادت، امشب را به پرواز می روم
در این خانگی ترین آسمانِ بی انتها
آسمانی که نه برای من
نه برای تو
که تنها برای “ما” آبیست . . .
و در کنار قرص ماه آرزو می کردم که در جشن میلادت
تک ستاره آسمان چشمانت باشد.

تولدت مبارک سم ترین رفیق دنیا?

- عسل

- مهکامه

اینکه از تو بخوام بگم خیلی سخته. یه مطی میگم و پشتش کلی واژه تو ذهنم ردیف میشن، آخه واژه در وصف تو خیلی زیاده.
همیشه با خودم میگم تو چجوری تونستی از این فاصله اینقدر با قلب و روحم عجین شی که هر چیزی که میشه بخوام به تو بگم و حتی اگه ساعت ها بعدش هم آنلاین نباشی نخوام که به بقیه درموردش بگم و صحبت کنم. چجوری تونستی اینقدر باشی که تو رو به همه ترجیح بدم.
خواستم بگم ببخشید بابت وقتایی که توعه برونگرا رو با درونگرا بودنم اذیت میکنم و ۲۰ تا پیام و شوقتو با دو سه تا پیام جواب میدم..<:
و در آخر، تولدت مبارک مطیِ من:)❤️
یه روز بیخیال تابستون و مشهد میشیم و بلاخره میفتیم تو حلق هم:)
وای خدای ممننننننننن ??
اشکامممم داره میریزههههه :‌))))
چجوری انقدر خوبین اخه، توقعشو نداشتم واقعا :‌)))))
ولی باید الان واقعاِ واقعا باید تشکر کنم ازتون، از اینکه هستین، از اینکه باعث شدین حتی برای یه دقیقه هم بتونم لبخند رو ل*بِ بقیه بیارم و خودم احساس شادی وصف ناپذیری پیدا کنم؛
دلم نمیخواد غمگین و هندی‌طور کنم فضارو :‌)
ولی شما همیشه‌یِ همیشه تویِ مرکزِ قلب من یه خونه نقلی دارین، خونه‌ای که توش صفا و صمیمت موج میزنه و من همیشه برای رهایی از دردام و مشکلاتم هجوم میارم به سمت اونجا و ادمایی که شما باشین؛
و کلامِ اخر:
درسته کاخ سفیدو حسینیه نکردیم، ولی انجمنو سم میکنیم :‌)
@Hosein باشه نجف؟ ?

آخرین ویرایش توسط مدیر:

مـطی

نویسنده رسمی
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
امتیاز واکنش
3,015
آخرین ویرایش توسط مدیر:

مـطی

نویسنده رسمی
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
امتیاز واکنش
3,015
مشاهده پیوست 113457
توووولدتتتتت مبااااااارکمون بااااشه کریم قلب ها??
مشاهده پیوست 113458امیدوارم امسالم سم تر از سال های قبل باشی و بهترین ها برات رقم بخوره و به تک تک رویاهات برسی مهربونم(_:

خیلی خوشحالم بابت داشتنت خیلی... جوری که الان هنگم چجوری از حسم بگم ولی اینو بدون رفیقِ جان منی دیگه ??
همنشینِ قشنگگگگ مننننن زننننن منننننننن :‌)))))
بدون تو من هیچم اخههه نکبتتت :‌))
من فدای تو که ??
پ.ن: اگه وسط اشک شوق بزنمت دردت نمیگیره؟ ?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Who has read this thread (Total: 0) View details

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8