تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Nov
2,887
4,997
149
وضعیت پروفایل
آۿــآې مـڔڈمـ ډڹــێا، بــشڼۊيـڋ پــڗؤإك مــڕآ!! ڨلب مڕا دڒ ڄڛـم ۿأێڜ زڼډآنې ڪۯډ ۉ بڔڊ،ڀښ بىٵۈريد ڨڵب مڔٳ...
از زمانی که نسبت به سرنوشتم صبور و حتی بی‌تفاوت شده بودم، زندگانی هم با من سازش بیشتری نشان می‌داد. انسان با همه کشش و کوشش‌ها، به چیزهایی که بیشتر در پی آن‌هاست، کمتر می‌رسد.

? گرترود
✍️هرمان_هسه

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Nov
2,887
4,997
149
وضعیت پروفایل
آۿــآې مـڔڈمـ ډڹــێا، بــشڼۊيـڋ پــڗؤإك مــڕآ!! ڨلب مڕا دڒ ڄڛـم ۿأێڜ زڼډآنې ڪۯډ ۉ بڔڊ،ڀښ بىٵۈريد ڨڵب مڔٳ...
بهار پیش از آن که حادثه ای در طبیعت باشد،
حادثه ای است در قلب آدمی و پیش از آن که در طبیعت محسوس باشد در حسی انسانی وقوع می‌یابد... .

? یک عاشقانه آرام
✍? نادر_ابراهیمی

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Feb
37
1
53

افلاطون گفته زیبایی یعنی شکوه حقیقت.

فکر نمی کنم این حرف،
معنایی غیر از این داشته باشد
که حقیقت و زیبایی از یک جنس هستند...

‏?چهره مرد هنرمند در جوانی
??جیمز_جویس

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Nov
2,887
4,997
149
وضعیت پروفایل
هیچ کس لیاقت اشک‌های تو را ندارد
و کسی هم که چنین ارزشی دارد باعث اشک ریختن تو نمی‌شود.

? ساعت_شوم
✍? گابریل گارسیا مارکز

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Nov
2,887
4,997
149
وضعیت پروفایل
فاصله‌ها هیچ‌وقت دوست داشتن را کمرنگ نمی‌کند بلکه دلتنگی را بیشتر می‌کند ...

?شوهر آهو خانم
✍? علی محمد ا فغانی

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Nov
2,887
4,997
149
وضعیت پروفایل
«پسر گفت: گاهی احساس گم‌گشتگی‌ دارم.
موش کور گفت: من هم اینطوری‌ام؛ ولی ما دوستت داریم، و دوست داشتن برایت خانه و سر پناه می‌سازد.»

✍️چارلی_مکسی
? پسرک، موش کور، روباه و اسب

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Nov
2,887
4,997
149
وضعیت پروفایل
آرزو می‌کنم که آسمان سعادتت همیشه نورانی باشد و لبخند شیرینت همیشه روشن و مصفا باشد و تو را برای آن دقیقه شادی و سعادتی که به دلی تنها و قدرشناس بخشیدی دعا می‌کنم.

? شب‌های روشن
✍️فئودور_داستایفسکی

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Nov
2,887
4,997
149
وضعیت پروفایل
‍ وقتی مردی خود را در میانِ غوغا و هیاهوی خویش و در معرض جزر و مدّ امواج زندگی و پستی و بلندی‌های آن می‌بیند، گاه حضور موجوداتی آرام و پَری‌گونه را احساس می‌کند که از کنارَش می‌لغزند و میلِ شدید به آرامش و خوشبختی را در او زنده می‌کنند؛ "این‌ها زنان هستند."

? حکمت شادان
✍️ فریدریش نیچه

آخرین ویرایش توسط مدیر:
عشق افسانه‌ای است که فاصله‌ها را از میان می‌برد؛ غیرممکن‌ها را ممکن می‌کند.
عشق تو را وادار به نقض تمامی قوانینی ‌می‌کند که در زندگی وضع کرده‌ای، حرف‌هایی که با اطمینان زده‌ای را پس بگیری.
عشق افسانه‌ای است که اگر دستانت را بگیرد وجودت را فرا می‌گیرد و تا انتها رهایش نمی‌کند...

? شیر_سیاه
✍️ الیف_شافاک

آخرین ویرایش توسط مدیر:
برترین مدیر سال ۱۴۰۲
مدرس انجمن
مدیر بازنشسته
برترین‌ مقام‌دار سال
Feb
819
5,060
118
مبارزه به مراتب زيباتر از خود پيروزيست. تلاش براي رسيدن به مقصد لذ*ت بخش تر از رسيدن به مقصد است: وقتي پيروز مي شوي يا به مقصد ميرسي ، تازه احساس خلا عجيبي مي كني. و براي اينكه خلا موجود را دوباره پر كني، بايد دوباره راه بيفتي و هدفهاي تازه اي بيافريني...

🍁☕📚

کتابِ به کودکی‌که هرگز زاده نشد
اثرِ اوریانا فالاچی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا