تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

آیات و ذکر جهت ازیاد رزق و روزی

مدیریت وبـسایت
مدیریت وبـسایت
Apr
1,175
11,686
169
TehRan
جهت ازدیاد رزق و روزی باید پیش از طلوع آفتاب در حالی که به کسی ظلم نکند ۳۱۹ مرتبه بگوید:
یا فتاح يا رزاق يا وهاب .(1)
و دیگر آن که: اگر خواسته باشد روزی و رزقش زیاد شود، در مکان خلوت ۴۰۰۰ مرتبه بگوید: يا قاضي الحاجات (۲)
برای رزق و... این آیه را:
إذ قال الحواریون یا عیسی بن مريم هل يستطيع ربك أن يتل علينا مائدة من آل
اتقوا اللة إن م مؤمنين قالوا تريد أن تأكل منها و تطمن قلوبنا و تعلم أن قد صدقتنا و تكون من الشاهدين قال عیسی بن مريم اللهم ربنا أنزل علينا مائدة من الماء تكون لنا عيدا الأولنا و آخرنا و آيه يثك و أزرقنا و أنت خير الرازقين (۳.
در اول ماه به قلمی که از نقره در طبقی یا کاسه ای از چوب گز بشرطی که با وضو بنویسد بعد آن را با آب بشوید و روز جمعه پیش از طلوع آفتاب آن آب را در منزل بپاشد خیر و برکت بسیار در آن منزل پیدا می شود و ابواب رزق بر او گشاده خواهد شد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیریت وبـسایت
مدیریت وبـسایت
Apr
1,175
11,686
169
TehRan
و اگر در مزرعه یا بستان بپاشد محصول میوه بسیار گردد. و اگر سه جمعه پشت سر هم از آن آب بخورد از امراض محفوظ
می ماند. (1)
برای گشایش معیشت رسول خدا صلى الله علیه و آله فرمود: هر کس را غمی رسد یا در زندگی دچار کمی معیشت و رزق گردد و یا بلایی به او برسد این کلمات را بر کاغذی بنویسد و در آب روان بیاندازد که از تمامی غم ها خلاص و معیشتش رو به بهبودی خواهد شد. اما کلمات
بسم الله الرحمن الرحيم
من العبي الأليل إلى مولى الجليل رب إني مسني الضر وأنت أرحم الراحمين
اللهم بحزمة ممبر صلى الله عليه و اليه و سلم اكشف ضري وهمي
و فج عمي.(۲)

گشایش درهای رزق
این آیات برای گشایش کارها و باز کردن درهای رزق و توان گر شدن و دفع فقر و فاقه و از بین بردن دست تنگی و نجات فرو مانده و مضطر بسیار نافع می باشد که باید این دستور را عمل نماید .
در مدت ۱۲۰ روز به عدد کبیر که ۵۲۱/ ۵۷ بار باشد این ورد را بخواند که هر روز ۴۴۲ نوبت می شود، که البته ابواب فتوحات خواهد شد و نعمت های فراوان به او خواهد رسید و به هیچ کس میناس نخواهد شد.
و اگر خواسته باشد در یک مجلس به عدد وسيط که ۸۸۹ مرتبه باشد بخواند همین اثر را خواهد داشت و اگر خواندن این مقدار برای او میش نشود به عدد صغیر ورد کند که هر روز بعد از نماز صبح قبل از آن یا کسی سخن بگوید دو نوبت این آیات را بخواند همین اثر را خواهد داشت ، علاوه بر این تأثيرات اگر در شهری خشک سالی و قحطی پیدا شود و شخصی قيام باين عمل نماید خیر و برکت بر آن شهر باز خواهد اشد و هر فقیری که در آن شهر باشد توانگر می شود .
و اگر این دعا را برای باز کردن بخت بسته ای بخوانند بختش باز می شود و به دولت بزرگ خواهد رسید.
و اگر بعد از اتمام ختم این آیات را بر کاغذی مهر زده بنویسند و با خود داشته باشند دولتش مستقیم بماند و هر روز سعادت او زیاده و هرگز فقر و درویشی به سراغش نخواهد آمد. این کلمات دارای خواص بی شماری هستند و اما آیات:

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیریت وبـسایت
مدیریت وبـسایت
Apr
1,175
11,686
169
TehRan
بشم الله الرحمن الرحيم الحمد لله رب العالمين الرحمن الرحيم مالك يوم الدين إياك نعبد وإياك تشتيين أهدنا الصراط المستقيم صراط الذين أنعمت عليهم غير المضوب عليهم ولا الضالين.
قال عيسى ابن مريم اللهم ربنا أنزل علينا مائدة من الماء تكون لنا اولنا و اخرنا وانه لا و ارزقنا وأنت خير الرازقين (1) ولقد تاكم في الأرض و جعلنا أم فيها معمایش قليلا ما تشكرون (۲) والأزش مددناها و الفينا فيها رواسي و أثبتنا فيها من كل شيء
و لنا لكم فيها معایش و من تشتم له برازقين (۳) | الديد. إله الذي أنزل على عنده الكتاب ولم يجعل له عوجا(5)
يا أينذر بأسا شدیدا من لدنه و يبشر المؤمنين الذين يعملون الالات أن لهم أجرأ
نا ماكثين فيه أبدا. (۴) وإن من شيء إلا عندا ځایه و ما تؤله إلا بقدر معلوم)
قل كل متربض فتربصوا فتتلمون من أصحاب الصراط الشوي ومن اهتدی (۸)
ألم تر أن الله أنزل من الشماء ماء ضبخ الأرض مخضرة إن الله لطيف
بيز (6) إن الله هو الرزاق ذو القوة المتين (۱۰) و من يئق الله يجعل له مخرجا (۱۱)
ويرزقه من حيث لايحتسب ومن يتوكل على الله فهو شبه إن الله بالۓ أمرير قد جعل الله لكل شيء قدرا (۱۳)
لينفق ذو سعة من سعته ومن قدر عليه رزقه فلينفق مما آتاه الله لا اورال رازی
وكلف الله نفسا إلا ما آتاها سيجعل الله بعد عشر يشر)
كلا إن كتاب الأبرار لفي عليين.(۲) وما أدراك ما عليون .(۳) کتاب مرقوم (3) يشقه المقون (۵)
از تجربه برای ازدیاد ثروت و دولت بزرگان فرمودند: برای ازدیاد ثروت و دولت مداوت بر قرائت سورة ق بسیار نافع است (۶)
رفع شدت و اضطراب و طلب رزق امیر المؤمنین علی علیه السلام فرمود که رسول خدا صلی الله عليه و - اله فرموده است:
وقتی در شدت و اضطراب قرار گرفته اید بگویید: يا حي يا قيوم
در همان حال فرجی برای شما حاصل گردد و اگر خواسته باشید برای وسعت رزق این کلمات را بگویید باید در وقت سحر تا طلوع آفتاب این کلمات را زمزمه کنید که بسیار مؤثر می باشد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیریت وبـسایت
مدیریت وبـسایت
Apr
1,175
11,686
169
TehRan
شب نیمه شعبان و رزق المی مستحب است در شب نیمه شعبان سه نوبت سوره یاسین (پس) را بخواند با
اول : برای طول عمر . دوم : برای غنی شدن و جلب روزی الهی . سوم : برا رفع بلیات . البته بعد از اتمام هر بار سوره یس این دعا را بخواند :
اللهم إنك عليم ذو إناة و لا طاقة لنا فاغفر لنا بچليك يا أرخم الراحمين (1)
جهت وسعت در زندگی این آیه را فراموش نکن هر گاه احساس کردید که امورات زندگی شما به کندی چرخش می کند برای وسعتش و یا دوست دارید دارای حشمت شوید و خواسته باشید محبت و قدرت ایجاد کنید و از همه بالاتر در صدد ایجاد امنیت برای خود و خانوادتان می باشید پس این آیه کریمه را ۶۶ مرتبه تلاوت نمایید : خشبي الله لا إله إلا هو عليه توكلت وهو رب العرش العظيم .)
تا به مقاصد خود دست پیدا کنید.
این آیه دارای خاصیت های زیادی است که لازم است لااقل روزی هشت بار خوانده شود.(۳)

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیریت وبـسایت
مدیریت وبـسایت
Apr
1,175
11,686
169
TehRan
یک اربعین برای وسعت رزق این آیه کریمه را إن الله هو الرزاق أو القوة المتين .
باید یک اربعین روزی ۲۷ بار بعد از نماز صبح به نیت وسعت رزق و گشایش در زندگی پیدا شود بخوانند.)
یک دستور برای نیمه شب اگر خواسته باشید زندگی شما رونقی پیدا کند و گشایشی در آن بوجود آید باید نیمه های شب بلند شده و این آیه کریمه را هزار مرتبه بخوانید:
سبحان الله الملك الحي الذي لايموث .
خواندن دعا در شب و روز برای وسعت رزق مرحوم فیض در الثالی از پیامبر اکرم صلی الله عليه و آله حديث کرد که آن حضرت فرمود : برای فراخی روزی در هر شب این دعا را ۳ بار بخوانید:
يا الله يا الله يا الله يا رب يا رب يا رب يا حي يا قيوم يا ذالجلال و الاخرام أشألك باسمك الأعظم أن ترزقني واسعا حلالا طيبا برحمتك يا أرحم الراحمين .۳

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیریت وبـسایت
مدیریت وبـسایت
Apr
1,175
11,686
169
TehRan
و در هر روز این دعا را بخواند که در کتاب المجتبی صفحه ۱۱۱ سید بن طاووس آمده و فرموده : هر کس مواظبت نماید بر این دعا خداوند اسباب رزق را برای او اسان می کند و صاحب ثروت بسیار خواهد شد؛
اما دعا:
اللهم يا شبب من لا شبت له و يا سبب كل ذي شب و یا مبب الأشباب من غير سبب صل علی محمد و آل محمد و آغيني بحلالك عن حرامك و بطاعتك عن معصيتك و يفضلك عمن سواك يا خي یا قيوم صل على محمد و آل محمد، وثب على یا گریه، واغفرلي يا خليم و تقبل مني، وأشمغ دعائې، ولا تعترض عنې، قاء ئې عبدك وابن عبدك وابن أمتك، فقیر بین دیگ، سایك بباب، واقف بفنائک، أرجو منک و أطلب ما عندك، و أشتفي من خزاییک، شبحانک آئت الله العظيم | الحليم الجواد الكريم، چذ على من فضلک، و تكرم من رمیک، وثب
على یا شیدې توبه نصوحة، فأني أشتغفرك وأتوب إليك، ولا حول ولا قوة الا بالله العلى العظيم والحمد لله رب العالمين وصلى الله على سیدنا محمد الثبي و آله الطاهرين، ولم كثيرة، برحمتک یا آزم الترجمين.(۱)
برای جلب روزی نماز بخوانید شیخ طوسی را روایت کرده است که مردی خدمت امام صادق عليه السلام رسید و عرض داشت: یابن رسول الله ! من خیلی گرفتار و بسیار
- المجتبی من دعاء المجتبی - السيد ابن طاووس الحسني عن
حس رسیده تا از دوست خود به شما شکایت کنم و راه حلی
ک ے ، خار سیم خورد که بتوانم ، خو د مشر غنی میر شرعی هر انداز ستم سنه ما را از سر خود در نمایم اردن علیه السلام به اثر غر سود هرگاه تاریکی شبن در گرمت ، قیمت هر گه شتر رسمت را حمد وآية الكرس در رشت زه حمد و وانت آخر سوزه عبره حشر
یک روز حشر تور ها انقر علی ج ر به خانه م ا
من شية الله و است تردا باسی لقه ی گرون هو الله الذي لا إله إلا هو عليه أبي و الشدة و الم أخيه و اله الذي لا إله إلا هو الي او الكلام الي الي التقرير الخيار الشكر شيحان النوع يكون هو الله الخالق البارئ المصور له الأشياء الشتی سيخ له ما في السماوات و الأرض و هو العزيز الحكيم
پر قرآن مجید را بر سر گذاشته و بگو
التي يخفي هذا القرآن و ي من أزشته به و بحق گل مژین منځته فيه و يحك عليهم لا أحد أغرق ب ك منك بك يا الله. ( ده مرتبه ) بم (
دو مرتبه ) بلي (دو مرتبه ) بفاطمة (ده مرتبه ) بالخشن ( ده مرتبه )
بالین ( ده مرتبه ) بعلي بن الحسین ( ده مرتبه ) بمحمد بن علي (
ده مرتبه )
بجعفربن محمد ( ده مرتبه) بموسی بن جعفر (
ده مرتبه ) بعلی بن موسی (
ده مرتبه ) بمحفل بي

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیریت وبـسایت
مدیریت وبـسایت
Apr
1,175
11,686
169
TehRan
بعلي بن محمد ( ده مرتبه ) بالحسن بن على ( ده مرتبه )
بالخطة ( ده مرتبه ) پس حاجت را از خداوند درخواست کن .
آن مرد رفت و بعد از مدتی آمد در حالی که قرضش ادا شده بود و امر سلطانش اصلاح و مالش زیاد گشته بود . (1)
شية الله
إله إلا
روزی از غیب میرسد در کتب معتبره وارد شده هر کس این دعا را هر روز پیش از سخن گفتن ۱۰۰ مرتبه یا به روایتی ۳ مرتبه بخواند از غیب به قدر نیازش به او روزی خواهد رسید ، البته به شرط آن که به کسی اظهار نکند :
بسم الله الرحمن الرحيم، یا کثير الجود و يا ذا المعروف يا قديم الإنسان أخين الدنيا بإحسانك القديم برحمتك يا أرحم الراحمين .
الة إلا هو
= شبحان
اها
سوره مبارکه واقعه و روزی از شب جمعه شروع کنید تا شب جمعه دیگر، هر شبی ۵ مرتبه باید این سوره مبارکه را بخوانید در شب جمعه آخری شش مرتبه بخوانید که مجموعا چهل و یک مرتبه می شود البته نباید فراموش کنید بعد از هر بار که سوره واقعه را خواندید بدنبالش این دعا را بخوانید .
بشم الله الرحمن الرحيم، یا رازق المقلين يا راحم المساکین و یا ذا القوة المتين يا غياث المستغيثين و يا خير التاصرين إياك نعبد و إياک تشعين، اللهم إن كان رزقي في السماء فأنزله و إن كان في الأرض
أخرجه و إن كان بعيدا فقربه و إن كان قريبا فيښژه و إن كان يسيرا فكيزه و إن كان خرامأ فلله وإن كان خلا فبارك لنا فيه برحمتك يا أرحم الراحمين.
ان شاء الله تعالی دعاهایت به اجابت خواهد رسید و روزی فراوانی نصیبت خواهد شد .(1)
توسعه رزق برای توسعه رزق از ذکر شریف: يا غني يا قوي يا ملي يا وفي.
به تعداد ۱۰۰۰۰ بار غافل مباش که خداوند روزی حلال و وسیع را در این اوراد قرار داده است که به گوینده اش کرامت می فرماید .۳
. هزار و یک ختم ۱۹۵.
۲. همان / ۲۰۰
منبع: کتاب کلیدهای وسعت رزق و روزی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا