تازه چه خبر

خوش آمدید به انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان انجمن رمان نویسی | کافه نویسندگان

برای دسترسی به تمام امکانات انجمن و مشاهده تمامی رمان ها ثبت نام کنید

بیوگرافی سجاد بابایی | بازیگر

امتیاز واکنش
20,889
وضعیت پروفایل
خودت شاید نمی‌دانی چه کردی با دلم اما، دل یک ادم سرسخت را بردی خدا قوت!
بیوگرافی سجاد بابایی بازیگر
سجاد بابایی متولد ۲۱ اردیبهشت دهه شصت بازیگر تئاتر اهل ایران است که با بازی در نقش “دانیال” در سریال زندگی زیباست به مردم و بینندگان تلویزیون معرفی شد.

سوابق بازیگری
سجاد بابایی از بازیگران تئاتر محسوب میشود که کارهای هنری را از تئاتر شروع کرده و با درخشش در چندین نمایش توانست نظر اهالی سینما و فیلمسازان را به خود جلب کند.

او همچنین در فیلم های کوتاه «برادر» و «این و آن» به کارگردانی مهدیه محمدی … نیز بازی کردند
از دیگر فیلم‌ سینمایی این هنرمند جوان میتوان به فیلم «تومان» به کارگردانی مرتضی فرشباف ، «من، زهره» به کارگردانی سیامک ابراهیمی و …. اشاره کرد

سجاد در نمایش هایی چون «هیچ چیز جدی نیست» ، «شاه لیر» به کارگردانی مسعود دلخواه ، «جیغ بنفش» به کارگردانی وحید ملکی و …. به روی صحنه رفته است.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
امتیاز واکنش
20,889
وضعیت پروفایل

ازدواج و همسر سجاد بابایی بازیگر​

ایشان هنوز ازدواج نکرده و مجرد است، البته اطلاع دقیقی نیز از زندگی خصوصی وی در دست نمی باشد.

ورود به سینما​

بابایی کار تصویری را از سال ۱۳۸۶ با بازی در فیلم سکوت سیاه به کارگردانی علی جلالی آغاز کرد
بعد از وقفه ای طولانی در بازیگری، در سال ۱۳۹۶ در فیلم سوزن آب ساخته بهمن شهروان در کنار بازیگرانی چون نسیم ادبی، لیلا شوقی و محمدرضا داوودنژاد و … ایفای نقش کرد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
امتیاز واکنش
20,889
وضعیت پروفایل
سجاد در جدیدترین کار هنری خود در سریال زندگی زیباست در نقش “دانیال” در کنار یاسمین خلدبرین، آزاده سیفی؛ وحید رشید، یاسمین جعفری و …. بازی کرده است
این سریال داستان زندگی چند جوان را روایت می کند و بازیگران اصلی آن ۱۰ دختر و پسر جوان تئاتری در کنار تعدادی بازیگر قدیمی و با سابقه می باشد.

از جمله بازیگرانی ثریا قاسمی، بیژن بنفشه خواه، نیما رئیسی، امید روحانی، مهتاج نجومی، رسول نجفیان، جمشید جهانزاده، اردلان شجاع کاوه، صحرا اسداللهی، سیاوش قلعه وردی، علیرضا ناصحی، سعید زارعی، شهرزاد جعفری، ستایش رجایی نیا، آزاده سیفی، علیرضا رسولی، رامین جعفری، حمید رشید، سارا مقربی، یاسمین خلدبرین و …

تصاویر و عکس های سجاد بابایی بازیگر

آخرین ویرایش توسط مدیر:
امتیاز واکنش
20,889
وضعیت پروفایل

سریال خانواده آقای شهریاری

سجاد بابایی با ایفای نقش در سریال خانواده آقای شهریاری وارد قاب تلویزیون شد و در کنار بازیگران باسابقه و سرشناسی چون تجارب خوبی را کسب کرد.
او در نقش پسر آقای شهریاری با بازی رضا بنفشه خواه بازی کرده بود و در این باره در صفحه اینستاگرامش با انتشار عکس زیر نوشت:

سریال خانواده آقای شهریاری، من و عمو رضا بنفشه خواه در نقش پدر و پسر كه امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشی

آخرین ویرایش توسط مدیر:
امتیاز واکنش
20,889
وضعیت پروفایل

فیلم شناسی سجاد بابایی:​

• فیلم سینمایی تومان
• نمایش اعترافاتی درباره ی زنان
• نمایش هیچ چیز جدی نیست
• نمایش شاه لیر
• نمایش خوانی زندگی گالیه
• گمشدگان
• تنها تا جمعه
• تجربه های اخیر
• بزرگراه
• سریال زندگی زیباست (۱۳۹۸)
• فیلم سوزن آب (۱۳۹۶)
• فیلم سکوت سیاه (۱۳۸۶)
خسوف ( 1400 )

آخرین ویرایش توسط مدیر:
امتیاز واکنش
20,889
وضعیت پروفایل

زندگی سجاد بابایی​

سجاد بابایی متولد ۱۹ اردیبهشت دهه ۱۳۷۰ بازیگر، طراح صحنه و کارگردان تئاتر است. او بیشتر بازی هایش را در حوزه تئاتر انجام داده و یک بازیگر حرفه ای تئاتر است. سجاد بابایی کارگردانی نمایش نیز انجام داده است اما تمایل بیشتر او به بازیگری است.

فعالیت های هنری

او بازیگری را از تئاتر آغاز کرد و از میان کارهای او در این عرصه می‌ توان به نمایش‌ های «اعترافاتی درباره‌ی زنان» ، «هیچ چیز جدی نیست» ، «شاه لیر» ، «تجربه‌ های اخیر» ، « پاداش جنگ» ، «بزرگراه» ، «ٰآقای سین الف گاف زنش را کشت» ، «گمشدگان» ، «تنها تا جمعه» ، «جیغ بنفش» و «زندگی گالیه» اشاره داشت.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
امتیاز واکنش
20,889
وضعیت پروفایل
سجاد بابایی در سینما

سجاد بابایی در سال ۱۳۹۸ در فیلم سینمایی «من، زهره» به کارگردانی و تهیه‌ کنندگی، سیامک ابراهیمی حضور داشت، این اثر به جشنواره بین‌ المللی دوربان آفریقای جنوبی، راه یافت و همچنین برنده جایزه بهترین فیلم بلند از جشنواره فیلم‌ های مستقل رومانی شد.

این فیلم، سکانس پلان فیلمبرداری شده و داستان ساعت‌ های آخر زندگی یک ورزشکار را قبل از مهاجرت روایت می‌ کند. این بازیگر در سال ۱۳۸۶ با ایفای نقش در فیلم «سکوت سیاه» به کارگردانی علی جلالی اولین فیلم بلندش را تجربه کرد.

زندگی سجاد بابایی

آخرین ویرایش توسط مدیر:
امتیاز واکنش
20,889
وضعیت پروفایل

بازیگر نقش امیر در سریال خسوف

در ادامه زندگی سجاد بابایی و فعالیت های هنری وی این بازیگر جوان سینما و تاتر ایران، پس از بازی در یک سریال تلویزیونی حالا با نخستین حضورش در نمایش خانگی جلوی دوربین سریال «خسوف» رفته و نقش امیر را بازی می‌ کند. این سریال جدیدترین ساخته مازیار میری کارگردان به تهیه‌‌ کنندگی همایون اسعدیان و با صدای محسن چاوشی است.

سریال خسوف

آخرین ویرایش توسط مدیر:
امتیاز واکنش
20,889
وضعیت پروفایل
«خسوف» اولین سریال شبکه نمایش خانگی است که چند جوان نوظهور و با استعداد، در آن بازی کرده‌ اند. منتظر معرفی دیگر بازیگرهای این سریال عاشقانه می باشد.

در واقع خسوف درباره داستان ازدواج پسری جوان به نام امیر است که در ابتدای داستان قرار است با دختردایی خود ازدواج کند. در این را*بطه، بین خانواده‌ها هم قول و قرار‌هایی بناشده، اما در میانه راه معلوم می‌ شود که امیر به دختر دیگری دل باخته است. آشکار شدن این عشق خانواده امیر را به چالش می‌ کشد.

سریال

آخرین ویرایش توسط مدیر:
امتیاز واکنش
20,889
وضعیت پروفایل
در این سریال که چندین جوان نوظهور را به عرصه بازیگری معرفی کرده است، امین تارخ، علی عمرانی، مسعود کرامتی، ستاره اسکندری، پوریا رحیمی سام، شمسی فضل الهی، شهره سلطانی، مینو شریفی، سجاد بابایی، فریبا خادمی، المیرا دهقانی و… به ایفای نقش پرداخته‌ اند.

محسن چاووشی نیز خواننده تیتراژ این سریال است. خواننده‌ ای که ترانه‌ هایش برای سریال شهرزاد هنوز در خاطره مخاطبان این سریال مانده است و عوامل خسوف هم امیدوارند که چاووشی از برگ‌ های برنده‌ شان باشد.

زندگی سجاد بابایی

آخرین ویرایش توسط مدیر:
امتیاز واکنش
20,889
وضعیت پروفایل

چهره های تازه نفس در سریال «خسوف»

یکی از سریال هایی که به تازگی پخش آن به شکل انحصاری از نماوا در شبکه خانگی شروع شده، سریال «خسوف» کار جدید مازیار میری است که همایون اسعدیان را به عنوان تهیه کننده بالای سر خود دارد.

اولین وجه تمایز این سریال با دیگر تولیدات شبکه خانگی ، ترکیب متفاوت بازیگرانش است. درست در تنگاتنگ رقابت نفسگیر تولیدات خانگی در جذب ستاره های سینما، و تلاش فراوان برای راضی کردن هر یک از آنها برای بازی در سریال های خانگی، میری و اسعدیان مسیر متفاوتی را درپیش گرفته اند و با ترکیبی متفاوت و البته جوان، و نام آشنا وارد میدان رقابت شده اند.

زندگی سجاد بابایی

آخرین ویرایش توسط مدیر:
امتیاز واکنش
20,889
وضعیت پروفایل
1648272060406.jpeg

1648272081800.jpeg

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8