تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

بیوگرافی سو جی سوب/بازیگر کره‌ای

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
مدیر بازنشسته
Jun
9,056
24,695
238
وضعیت پروفایل
مَن؛ نقآشِ بومِ کوچَک 🎨
پیشنهاد برای تماشا از این بازیگر: اوه ونوس من، خورشید ارباب

برای تماشا از این بازیگر: اوه ونوس من، خورشید ارباب

«سو جی سوب» تا سال 1996 به عنوان مدل شلوار جین فعالیت می‌کرد ولی از آن به بعد وارد حوزه‌ی بازیگری و خوانندگی شد و در حال حاضر یک هنرپیشه، خواننده و مدل سرشناس در کره جنوبی است.

سو جی ساب بیشتر با ایفای نقش به عنوان نقش اصلی در درام‌های «من متاسفم، من عاشقتم» (I'm Sorry, I Love You)، «اوه ونوس من» (Oh, My Venus) و «خورشید ارباب» (Master's Sun) شناخته می‌شود در کنار فیلم سینمایی «برش نادقیق» (Rough Cut) که یکی از بهترین آثار زندگی حرفه‌ای او است.

سو جی ساب برای بازی در هر قسمت از سریال حدود 80 میلیون وون معادل 67هزار دلار دستمزد دریافت می‌کند.

سو جی ساب کودکی سختی داشته، او از دوران بچگی خیلی کم رو و خجالتی بود و با جدا شدن پدر و مادرش در دوران نوجوانی‌اش اوضاع بدتر شد، او حدود 11 سال برای تبدیل شدن به یک شناگر حرفه‌ای تمرین کرد و حتی مدال برنز در مسابقات کشوری کره کسب کرد ولی بعدها آن را رها کرد و به دنبال حرفه‌ی کنونی‌اش رفت او یک خواهر بزرگتر هم دارد که در حال حاضر در استرالیا زندگی می‌کند.

So-Ji-Sub3.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:
نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
مدیر بازنشسته
Jun
9,056
24,695
238
وضعیت پروفایل
مَن؛ نقآشِ بومِ کوچَک 🎨
جالب است بدانید تنها دلیلی که سو جی ساب به سمت مدل شدن پیش رفت این بود که دوست داشت در کنار «کیم سونگ جائه» (Kim Sung-jae) یک خواننده معروف هیپ هاپ که در آن زمان کار مدلینگ هم انجام می‌داد عکس بگیرد؛ او در یکی از مصاحبه‌هایش می‌گوید"هیچ وقت به مدل شدن علاقه نداشتم، تمام زندگی من شنا و هیپ هاپ بود من به سمت مدلینگ رفتم چون که می‌خواستم با کیم ملاقات کنم و البته مدلینگ راحت ترین راه برای کس ب درآمد برای من بود."

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا