تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

اطلاعیه درخواست [ساخت ریلز]

• شروع کننده موضوع نازلــی
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 57
  • پاسخ ها 1
مدیریـت کل سایـت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل سایت
Aug
6,466
12,571
219
هوالمحبوب
با سلام

در این تاپیک تنها مدیر روابط عمومی @مآهلی حق ارسال پست(درخواست) جهت ساخت کلیپ های ۱۵ ثانیه ای برای پیج اینستاگرام انجمن و کانال انجمن رو دارند

+ @مآهلی لطفا تمام آنچه که مورد نیاز است در درخواست خود ذکر کنید تا نیازی به ارسال گفتگوی شخصی نباشد.

سپاس از همراهی و همکاری مدیر محترم تالار تدوین و تدوینگران با استعداد و عزیز

آخرین ویرایش توسط مدیر:
نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
مدیر بازنشسته
Jul
4,136
11,713
193
18
درود💕
درخواست ریلز برای رمان
رمان ادوارد کلاه‌ به‌ سر
به قلم آیناز تابش
اجتماعی، فانتزی

دیالوگ :
- من احساس شادی نمی‌کنم فیلیپ، من واقعا خستم و خیلی غمگین‌تر و پوچ‌تر از همیشه. برای من قشنگی این گل‌های رز اهمیتی نداره وقتی چارلی نیست که بچینمشون و براش ببرم. برای من برداشته شدن تبعیض نژادی ایالات دیگه مهم نیست موقعی که چارلی نیست تا با بچه‌های دیگه بدون ترس و عصبانیت والدینشون بازی کنه. من توی این آزادی و انقلاب جنگ‌زده و خاکسترآلود که براش همه‌ی چیزهای فوق‌العاده ارزشمند و تک‌تک عزیزهام از بین رفتن، هیچ عدالتی نمی‌بینم. من حتی انتقامی رو احساس نمی‌کنم وقتی مسیح و مونالیزا مثل چارلی باقی رفیق‌هامون، در اوج معصومیت و بی‌گناهی نمردن. آره.‌.. یه روزی اومد که همه‌چیز قشنگ شد... ولی ما دیگه اون‌قدر خوشحال نیستیم که بفهمیم قشنگی چیه.
@parisa rouhi

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا