تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

موافقت شد درخواست چاپ کتاب وصیت‌نامه‌ای برای جوانه‌ها| .:مریــم:. کاربر انجمن کافه نویسندگان

وضعیت
موضوع بسته شده است.
مدیر تالار ترجمه
عضو کادر مدیریت
مدیر رسـمی تالار
گرافیست انجمن
Nov
2,379
20,208
193
20
خم یک کوچه?
وضعیت پروفایل
-پس زخم‌هامان چه؟ - نور از محل این زخم‌ها وارد می‌شود!
نام اثر: وصیت‌نامه‌ای برای جوانه‌ها
نوع اثر : یادداشت ها، نامه نویسی، دلنوشته
ژانر: اجتماعی، روانشناختی
نام نویسنده: مریم طرنم
تعداد صفحات: ۴۰ پارت انجمن کافه نویسندگان. حدودا بیست و پنج هزار کلمه
سطح اثر: ویژه
مقدمه :
این کتاب شامل سه بخش است. بخش اول را در طی یک شب و خورده‌ای وقتی تا صبح بیدار مانده بودم نوشتم. آن شب تمام وجودم کلمه شده بود و نوشتن تنها راهی بود که برای راه رفتن روی دریاچه تفکراتم بلد بودم. این مجموعه یادداشت‌ها تحت عنوان "دلنوشته: برای دختری که هرگز نبودم" چند ماه بعد از تالیف به صورت مجازی توسط سایت انجمن کافه نویسندگان منتشر شد.
بخش دوم، مجموعه نامه‌هایی است که بین دو نفر با القاب "سرو زیر آب" و "مهمان آینه" رد و بدل شده و حامل تمام احساسات‌شان به یکدیگر است. میان آن ها متن بازنویسی شده چند پیغام صوتی هم گنجانده شده است.
بخش سوم مجموعه ای از تفکرات، انتقادات، یادداشت ها و حرف های نگفته نویسنده است.
ماهیت کل اثر چیزی شبیه به یادگاری‌ایست که می‌خواهم از من در دنیا باقی بماند. چیزی که می‌خواهم من، خودم، من دیگر، پای راستم و قلبم بخوانند و یادشان بماند که وقتی همه‌مان در یک گور دسته جمعی دفن شده بودیم، جوانه‌ها از زیر پوست من بالا آمدند.

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا