تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

دیالوگ های ماندگار سریال بازی تاج و تخت

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
شاعر انجمن
مدیر بازنشسته
May
6,565
15,437
218
میان ستاره‌ای
سریال بازی تاج و تخت با دیالوگ های پرمعنا و ماندگار

سریال بازی تاج و تخت با دیالوگ های پرمعنا و ماندگار

«بعضی از زخم های قدیمی هیچوقت به صورت واقعی درمان نمی شن و با کوچکترین حرفی دوباره خون ازشون می شه» (ند استارک)

«وقتی که زبون یک نفر رو از حلقومش می کشی بیرون، ثابت نمی کنی که اون یه دروغگوه، با این کار در واقع داری به همه دنیا می گی که از او چیزی که ممکنه اونا بگن واهمه داری» (تیریون لنیستر)

سرسی لنیستر: «تو مرد باهوشی هستی. اما نصف اون چه که فکر می کنی هم باهوش نیستی». تیریون لنیستر: «همونجوری هم من از تو باهوش ترم»

«مهم نیست چی می خوایم. وقتی که بدستش بیاریم، اونوقته که چیز دیگه ای رو طلب می کنیم» (پتیر بیلیش)

«قسم می خورم که نشستن روی تخت پادشاهی هزار برابر سخت تر از بدست آوردن اونه» (رابرت برثیون)

«مسموم کردن سلاح زن هاس. مردها شمشیر رو ترجیح می دن» (سگ شکاری)

آخرین ویرایش توسط مدیر:
نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
شاعر انجمن
مدیر بازنشسته
May
6,565
15,437
218
میان ستاره‌ای
«ذهن به کتاب نیاز داره همونطور که شمشیر به تیز کننده نیاز داره تا تیزش کنه. به همین خاطره که من خیلی مطالعه می کنم» (تیریون لنیستر)
«هروقت که با یه دشمن کنار میایم، دو تا دشمن دیگه بهشون اضافه می کنیم» (تیریون لنیستر)
«دائماً م*ست بودن کار آسونی نیست. اگه آسون بود همه این کارو می کردن» (تیریون لنیستر)
«خیلی سخته گردن سگی قلاده بندازی که یه زمانی روی سرش تاج گذاشته بودی» (تیریون لنیستر)
«چرا وقتی یکی یه دیوار میسازه، بعدی می خواد بدونه که اون طرف دیوار چه خبره؟» (تیریون لنیستر)
«خواب خیلی خوبه ولی کتاب خوندن خیلی بهتره» (تیریون لنیستر)

آخرین ویرایش توسط مدیر:
نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
شاعر انجمن
مدیر بازنشسته
May
6,565
15,437
218
میان ستاره‌ای
«کاش همون هیولایی بودم که شما فکر می کنید هستم. کاش برای کشتن همه شماها زهر داشتم. زندگیمو با کمال میل می دادم که شما رو هنگام سر کشیدنش تماشا کنم. من زندگیمو به خاطر قتل جافری نمی دم. و می دونم که اینجا عدالتی برای من وجود نداره بنابراین اجازه میدم خدایان در مورد سرنوشتم تصمیم بگیرن. من قضاوت با مبارزه رو درخواست می کنم» (تیریون لنیستر)
«من به خاطر یک جرم بسیار شیطانی تر گناهکارم. من به خاطر کوتوله بودن گناهکارم» (تیریون لنیستر)
«افراد دارای قدرت همیشه ضعفا رو طعمه قرار دادن. از همون اول همینجوری به قدرت رسیدن» (تیریون لنیستر)
«در میدان نبرد، از هر ۱۰ بار ۹ بار نظم بر تعداد پیروز می شه» (جان اسنو)
«یادته پدر همیشه چی می گفت؟ هرچیزی که قبل از واژه “اما” بیاد مزخرفه» (جان اسنو)
«به سرسی بگو. می خوام بدونه که کار من بود» (اولنا تایرل)
«تو گوسفندی؟ نه. تو اژدهایی پس مثل اژدها باش» (اولنا تایرل)
«تو فردا خواهی مرد، لُرد بولتون. پس خوب بخواب» (سانسا استارک)

آخرین ویرایش توسط مدیر:
نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
شاعر انجمن
مدیر بازنشسته
May
6,565
15,437
218
میان ستاره‌ای
«یه مرد خردمندی گفته که نباید چیزی رو باور کنی تنها به این دلیل ساده که دوست داری باورش کنی» (تیریون لنیستر)
دیالوگ هایی که در ادامه می خوانید تنها دیالوگ های ماندگار سریال «بازی تاج و تخت» نیست. در ادامه تعدادی از دیالوگ هایی که ما به عنوان تماشاگر سریال و نویسنده این مطلب دوست داشتیم را برای شما به اشتراک می گذاریم:
«دفعه بعدی که دستتو روی من بلندی کنی آخرین باری خواهد بود که دست داری» (دینریس تارگرین به برادرش)
«هرج و مرج گودال نیست. هرج و مرج یه نردبانه. خیلیا که تلاش می کنن از این نردبان بالا برن اما شکست می خورن و دیگه فرصت پیدا نمی کنن دوباره امتحان کنن. این پایین افتادن اونا رو خرد می کنه. بعضیا هم شانسی برای بالا رفتن از این نردبان پیدا می کنن. اونا به واقعیت، خدایان یا عشق چنگ می زنن. تنها نردبانه که واقعیه. بالا رفتن تنها کاریه که باید اونجا کرد» (پتیر بیلیش)
«وقتی که در بازی تاج و تخت بازی می کنی، یا برنده می شی یا می میری» (سرسی لنیستر)
«اگه فکر می کنی که این موضوع پایان خوشی داره اصلا حواست به ماجرا نبوده» (رمزی بولتون)
«تو هیچی نمی دونی جان اسنو» (ییگریت)
«مردی که حکم رو صادر می کنه باید اجراش هم بکنه» (ند استارک)
«چیزهایی که برای عشق انجام می دم» (جیمی لنیستر قبل از پایین انداختن برن استارک از روی برج وینترفل)
«هر مردی که مجبور بشه بگم “من شاه هستم” شاه واقعی نیست» (تایوین لنیستر)
«در درون هر مردی یه هیولا هست. و این هیولا زمانی تحریک میشه که یه شمشیر دستش بدی» (جوراه مورمونت)
دیالوگ های ماندگار سریال بازی تاج و تخت
«با چه حقی گرگ شیر رو قضاوت می کنه؟» (جیمی لنیستر)
«هیچی بهتر یا بدتر از هر چی نیست. هیچی یعنی هیچی» (آریا استارک)
«حاکمی که وفاداران به خودش رو می کشه حاکمی نیست که الهام بخش وفاداری باشه» (تیریون لنیستر)
«همیشه به این نتیجه رسیدم که انتقام خالص ترین انگیزه هاس» (پتیر بیلیش)
«سنگدل بودن بهتر از ضعیف بودنه» (ثیون گریجوی)
«آزاد بودن برای ارتکاب اشتباهاتم تنها چیزی بود که همیشه می خواستم» (منس ریدر)

آخرین ویرایش توسط مدیر:
نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
شاعر انجمن
مدیر بازنشسته
May
6,565
15,437
218
میان ستاره‌ای
«من با سربازها بزرگ شدم. واسه همین خیلی وقت پیش چگونه مردن رو یاد گرفتم» (ند استارک)
«همه در اختیار منن که شکنجشون کنم» (جافری برثیون)
«یه روزی می رسه که فکر می کنم در امان و شاد هستی و شادی ات در دهانت به خاکستر تبدیل می شه» (تیریون لنیستر)
«یه لنیستری همیشه بدهی هاش رو پرداخت می کنه» (لنیسترها)
«قبل از اینکه بخوام اسم خانواده رو مسخره همگان کنم و تو رو وارث کسترلی راک بکنم، ترجیح می دم که بذارم کرم ها جنازمو بخورن» (تایوین لنیستر)
«اوه، هیولا؟ پس شاید بهتر باشه با نرمش بیشتری باهام حرف بزنی. هیولاها خطرناکن و این روزا پادشاهان مثل مگس می میرن» (تیریون لنیستر)
«ماهی بزرگ ماهی کوچیک رو می خوره و من به پارو زدن ادامه می دم» (لرد واریس)
«مردی که هیچ انگیزه ای نداره مردیه که هیشکی بهش مشکوک نمیشه. همیشه دشمناتو گیج نگه دار. اگه ندونن کی هستی و چی می خوای، نمی تونن حرکت بعدیت رو پیش بینی کنن» (پتیر بیلیش)
«پادشاه گند می زنه و وزیرش اونو پاک می کنه» (جیمی لنیستر)
سرسی لنیستر: «این خون مردگی رو مثل نشان افتخار می پوشم». رابرت برثیون: «اونو توی سکوت بپوش وگرنه دوباره به این افتخار نائلت می کنم»

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
May
452
2,440
103
شـهــر رویـــاهـا°•
وضعیت پروفایل
(:ʟⁱᵗˢ sᵒ ᴛᵒᵘᵍʰ ᴛᵒ ғᵃˡˢⁱᶠʸ ᴀ ʟᵃᵘᵍʰᵗᵉʳ
تیریون لنیستر: وقتی که تاج پادشاهی را بر سر سگی بزاری، سخت است که دوباره قلاده به او ببندی!

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
May
452
2,440
103
شـهــر رویـــاهـا°•
وضعیت پروفایل
ادارد استارک: تنها وقتی که یک نفر میتواند شجاع باشد، زمانی است که ترسیده باشد...

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
May
452
2,440
103
شـهــر رویـــاهـا°•
وضعیت پروفایل
تیریون لنیستر: هرگز فراموش نکن چه کسی هستی، چون که دنیا مطمئنا فراموش نخواهد کرد. ان را برای خودت تبدیل به پوششی محافظ کن، و مطمئن باش که هرگز بر علیه تو استفاده نخواهد شد!

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jun
10
9
3
«چرا وقتی یکی یه دیوار میسازه، بعدی می خواد بدونه که اون طرف دیوار چه خبره؟»
-تیریون لنیستر

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا