تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

همگانی رمان ترسناک معرفی کن ?

کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jun
39
119
33
رمان "من قاتل زنجیره‌ای نیستم"

نویسنده:دن ولز

مترجم:سید حسن رضوی

انتشارات میلکان

«من قاتل زنجیره‌ای نیستم» رمانی در ژانر وحشت، اثر دن ولز، نویسنده امریکایی خالق داستان‌های ژانر وحشت و علمی-تخیلی است که در سال ۲۰۱۶ فیلمی به کارگردانی بیلی اوبرین بر اساس آن ساخته شد.

جان پسری ۱۵ ساله است که در یک خانواده غسال متولد شده و مادر و خاله‌اش در غسالخانه کار می‌کنند. به تازگی خانم پیری به اسم اندرسون که تنها زندگی می‌کرده در محله انها مرده است و این تنها مرگ طبیعی در محله انها در شش ماه اخیر است چون یک قاتل زنجیره ای مدتی است در محله آنها جنایت می‌کند و همین دو سه روز گذشته جسد آخرین قربانی او را پشت یک خشکشویی با دل و روده بیرون ریخته پیدا کرده‌اند.

«واستادن جایی که کسی مرده، عجیب بود. ماشین‌ها به‌آرومی از توی خیابون رد می‌شدن و صداشون به‌خاطر دیوارها و فاصله خفه می‌شد. سعی کردم تصور کنم چه اتفاقی این‌جا افتاده. جب از کجا داشته می‌اومده، کجا داشته می‌رفته، چرا مسیرش رو به‌سمت کوچهٔ پشتی تغییر داده و وقتی قاتل به‌ش حمله کرده، کجا واستاده بوده. شاید به یه علتی دیرش شده بوده و داشته از توی کوچه می‌دویده که میون‌بُر بزنه یا شاید م*ست بوده و یه جور خطرناکی تلوتلو می‌خورده و نمی‌دونسته کجاست. توی ذهنم با صورت سرخ و نیشخندزنان دیدمش که از مرگ پشت سرش بی‌خبر بود.»

این اثر حیرت‌انگیز و سرشار از ترس و هیجان برای توصیفات باورپذیری که از جامعه‌ستیزی یک نوجوان دارد و به خاطر دنیای اسرارآمیزی که با توصیفاتش از شیوه‌های قتل و تدفین برای خواننده می‌سازد از سوی منتقدان تحسین شده‌است.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر انجمن
Jun
1,337
3,826
133
...
وضعیت پروفایل
...
1پنجمین نفر