تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

نقدانه سری بیستم نقدانه|کتایون مدیر تالار سرگرمی و خانواده و زندگی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Oct
3,061
8,743
193
åñžåȽȋ
وضعیت پروفایل
آخه بعد از تو تو قلب من آتیشه آخه دلتنگی غرور مگه حالیشه؟! ❤️‍??

| سری بیستم نقدانه با حضور
@star shadow (کتایون)
مدیر تالار سرگرمی و خانواده و زندگی |

23517_7de484dd11c50728551ed0df39b2b953.jpg

√ تا حالا شده از برخورد مدیران نسبت به خودتون ناراحت بشید؟
√ انتقاد کنید و یا مشکلی رو بهشون گوشزد کنید و برخورد خوبی باهاتون نداشته باشند؟
√ کاری رو بهشون بسپرید و یادشون برن و مسئولیت کاری که بر عهده دارن رو پذیرا نباشن؟

اینجا نقدانه‌ست!
شما از مدیران کل، معاونت، سرپرستان، مدیران، ارشدها، طراح‌ها، ناظران و تمامی ِ افرادی که دارای رنگ و رنک هستن،
در را**بطه با طرز برخورد، اخلاق، حس مسئولیت‌پذیری شخص و یا فعالیت‌هاشون در انجمن برای پیشرفت و تصحیح کردن
اخلاقشون نظر میدین و نقد می‌کنید.

توجه:
بی‌احترامی، توهین، تیکه و هرگونه حرفی که باعث رنجش شخص شود، ممنوع!
نقد‌های خود را در کمال آرامش و احترام بیان کنید در غیر اینصورت برخورد خواهد شد.
برای اعلام آمادگی شرکت در نقدانه به این تاپیک مراجعه کنید.
فراخوان شرکت در نقدانه
| مدیریت تالار سرگرمی |​

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Nov
29
271
48
33
تا جایی که من میدونم و میشناسمش کتایون یه فرد مسئولیت پذیر و وظیفه شناسه. اینجا هم آن تایم و قانونمنده. همیشه در دسترس، به عنوان مدیر خیلی خوش برخورد و صمیمی و البته به قول خودش هیچی از قانون براش بالاتر نیست. در کل فکر میکنم کسی نباشه که بتونه بگه کتی بداخلاقه البته رفتارش خیلی آینه ای و به طرف مقابل هم خیلی بستگی داره ? اما به هر کاربر و هر رنکی احترام میزاره.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Sep
5,845
14,933
218
21
همین حوالی
وضعیت پروفایل
هیچ حالے را بقایی نیست" بےصبری نکن'
با اجازه اقا کلمات کمن واسه نقد کردن این مدیر نمونه ???
یه دختر مهربون شوخ همیشه حال بقیه رو با تایپک های خنده دارش و جالبش خوب میکنه یه دوست خیلی خوبع هرچی ازش بگم کمه خدایی تا باهاش دوس نشی نمیتونی بفهمی چه فرشته ایه نابه دلبر جذاب خودمه????

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Nov
1,384
1,730
133
19
از خلوچلستان
وضعیت پروفایل
همیشه کسی هست که بشه لبخندت :)
:love: :ole::love:
:aiwan_light_clapping:یـــــــــــــــک عدد مدیر فعــــــــــــــــــــــــــــــــــــال :aiwan_light_yess:
به قول مریمی یه دختر فراتر از فرشته;):aiwan_light_heart:

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیر بازنشسته
کاربر انجمن
Sep
1,299
5,654
148
خلوچلستان
وضعیت پروفایل
وَ دَر نَهایَت این مَن هَستَم که غَرق دَر آرامِشَم اَما سیراب نیستَم و باز خواهان آنَم!
والا گفتنی‌ها رو بقیه گفتن من چی بگم دیگه؟!?

اما به نظر من، کتایون‌جان هیچ نقصی تو روند مدیریت کردن تالار سرگرمی و خانواده نداشتن، هیچ نقصی تو شخصیت و رفتارشون ندارن و این یک چیز بسیار کمیابیه که نمونش تو این جهان کمه! اینو قبول دارم که هممون مشغله و دغدغه‌های زندگی واقعی رو داریم و باهاشون حالا درگیریم ولی ایشون همیشه در دسترس هستن و به شخصه اینو بگم که تا الان هیچ بی مسئولیتی‌ای تو کاراش ندیدم! یعنی این بشر انگار از قبل رفته پادگان نظامی و برگشته که انقدر با نظم هستش! من هیچ عیب و ایرادی نمیتونم از ایشون ببینم که بگم ایشون فلان رفتارش بده و فلان کارش بده و.. چون که جداً و واقعاً مدیر خوف، با لیاقت و با صبر و حوصله‌ای هستند! عمر و سلامتیتون پایدار عزیزجان?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
3,468
15,306
193
وضعیت پروفایل
همچنان تیرگی بال میگستراند~
خب خب :roto2cafe:
زیادییییییی عالیههه:enamorado:
دوتا تالاراش رو بدون هیچ بی نظمی اداره میکنه ک من خشنگ بغض می‌کنم وقتی تالارشو رو نگاه می‌کنم و میگم کاش می‌شد سه تا تالار بگیره من بیشتر بغض کنمم برا این مسئولیت پذیر بودنش* - *
در کل یدون طلاسGh56re

آخرین ویرایش توسط مدیر:
مدیرتالارویرایش+طراح آزمایشی وبتون
عضو کادر مدیریت
مدیر رسـمی تالار
مدرس انجمن
ناظر رمان
ویراستار انجمن
کپیست انجمن
ژورنالیست انجمن
مقام‌دار آزمایشی
برترین‌ مقام‌دار سال