تازه چه خبر

خوش آمدید به انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان انجمن رمان نویسی | کافه نویسندگان

برای دسترسی به تمام امکانات انجمن و مشاهده تمامی رمان ها ثبت نام کنید

صندلی داغ سری چهل و سوم صندلی داغ| ermiya.s کاربر انجمن کافه نویسندگان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

WiNtEr WiNd1995

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
امتیاز واکنش
8,740
وضعیت پروفایل
آخه بعد از تو تو قلب من آتیشه آخه دلتنگی غرور مگه حالیشه؟! ❤️‍??
بسمه تعالی

9qq6_23257_650ee822e43d0a1297287a172b52113f.jpg

?| سلام خدمت تمامی ِ کاربران انجمن کافه نویسندگان |?

[ سری چهل و سوم صندلی داغ با حضور @ermiya.s
کاربر انجمن کافه نویسندگان ]

قوانین:

1. از سوالات خارج از شئونات اسلامی و با هدف توهین به شخص اکیدا خودداری کنید؛ در غیر این صورت برخورد خواهد شد.
2. سوالات خود را در یک الا دو پست ارسال کنید.
3. مدت باز بودن تاپیک 5 روز است.

برای شرکت در صندلی داغ در
www.forum.cafewriters.xyz
?فراخوان اعلام امادگی صندلی داغ? - انجمن رمان نویسی | کافه نویسندگان اعلام آمادگی کنید.

در صورت داشتن هرگونه مشکل، سوال، پیشنهاد و ... به تاپیک انتقادات و پیشنهادات کاربران | تالار سرگرمی - انجمن رمان نویسی | کافه نویسندگان مراجعه کنید.

| مدیریت سرگرمی |​

آخرین ویرایش توسط مدیر:

WiNtEr WiNd1995

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
امتیاز واکنش
8,740
وضعیت پروفایل
خب خب صندلی داغ آقا پلیسه ?? چه جزغاله ای بکنیم تورو.... به به به به ??
1.وفتی دانشکده افسری قبول شدی چه حسی داشتی؟
2.خفن ترین سوتیت تو دوران نظامی بودنت چیه؟
3.چرا خشک و جدی نیستی!؟
4.کی رو بد جور تنبیه کردی و چرا؟
5.نظرت درباره تعرض به بقیه با دستگیره در چیه؟ ? ? ?
6.بدترین سوتی ای که به آیهان دادی؟
7.ایهان یا ته دیگ ماکارونی؟
8.حست به عمه افسون چیه؟ ??
9.چرا از غذا خوردن با دست بدت میاد؟
10. بدترین کرمی که ریختی چیه؟
11. چرا گاهی خیلی گاو میشی منطق حالیت نمیشه ولی گاهی میشی عین افلاطون و فلسفه حالیت میشه و منطقت کار میکنه هان؟؟؟!!!
12. لاینحل ترین پرونده تو بگو!
13.مرموز ترین پرونده رو بگو!
14.جنایی ترین ؟
15.مخوف ترین؟
16. شده تا حالا از یه مجرم خوشت بیاد؟ ?
17. شده تا حالا متهم رو بزنی؟
18.انفرادی رفتی؟
19.بدترین مافوقت؟
20. حست به سرتیپ عثنی عشری چیه؟! ? ? ? ?
21. از کدوم سرباز بدت میاد؟
22.چرا با دربون کلانتری مشکل داری بدبخت از دستت ذله شده هان چرا؟؟؟
23.خدایی اون جملات سنگین رو که آدم کمرش خم میشه یهو از کجات در میاری؟؟؟
فعلا همینارو جواب بده تاااا اگر چیزی یادم اومد بیام سروقتت، ? ? ? ? ?

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ermiya.s

کاربر انجمن
کاربر انجمن
امتیاز واکنش
351
خب خب صندلی داغ آقا پلیسه ?? چه جزغاله ای بکنیم تورو.... به به به به ??
یا خضر نبی! کتایون بد جنس میشود! ای بابا رحم داشته باش گناه دارم!

1.وفتی دانشکده افسری قبول شدی چه حسی داشتی؟:ROFLMAO: :unlucky::ROFLMAO:یه حس فوق العاده اینکه بالاخره میتونستم اونی رو که مامان بابام رو ازم گرفت مجازات کنم و زجر کشیدنش رو ببینم برام از عسل شیرین تر بود!

2.خفن ترین سوتیت تو دوران نظامی بودنت چیه؟ داشتم ادای مافوقم رو در میاوردم و میگفتم این مردک فلان فلان شده فکر کرده کیه یهو صداش از پشتم در اومد گفت تعارف نکن یکی دیگه هم بگو تا پونزده روز انفرادی به پستت بخوره هیچی دیگه به فنا رفتم از انفرادی که اومدم بیرون شده بودم ریش و پشم خالص
3.چرا خشک و جدی نیستی!؟من به شخصه از نظامی های خشک و جدی خیلی بدم میاد جدیت لازمه ی کار هست ولی زندگی شخصی باید از کار جدا باشه و هر چی حد خودشو داشته باشه.

4.کی رو بد جور تنبیه کردی و چرا؟یه سرباز وظیفه داشتیم خیلی بی ادب بود با همه قومیت ها شوخی زشت میکرد یبار راجع به رشتی جماعت یچیزی گفت اینقدر بهم برخورد با مشت افتادم جونش تا دو هفته زمین گیر بود . بعد اون دیگه هییییچ کس رو مسخره نکرد.:roflym::roflym:
5.نظرت درباره تعرض به بقیه با دستگیره در چیه؟ ? ? ? هیچی فقط خدا سر کسی نیاره :ROFLMAO::ROFLMAO::naughty2::naughty2: امااااا روش بسی مناسبیست می پسندم:roflym:
6.بدترین سوتی ای که به آیهان دادی؟
7.ایهان یا ته دیگ ماکارونی؟ بررررر پدر تفرقه انداز لعنت من تو این مورد ادم فروشم و ته دیگ رو انتخاب مینمویم. توجه مینمویی؟
8.حست به عمه افسون چیه؟ ?? حسم اینکه که دلم میخواد جای تابلوی هدف گیری اونو هدف برم و تیکه تیکه ش کنم اسم اون لعنتی رو نیار کهیر میزنم قاط میزنم کار دست خودم میدم!
9.چرا از غذا خو*ردن با دست بدت میاد؟اهههههه چیه اخه عین انسان های اولیه نامتمدن! عصر تمدن و پیشرفته بعد با دست؟!مخصوصا که بعد دستت بوی یه غذای بو دار مثل ماهی و اشپل بگیره عققققققق
10. بدترین کرمی که ریختی چیه؟:naughty2::ROFLMAO: ترقه گذاشتم زیر صندلی یه نفر
11. چرا گاهی خیلی گاو میشی منطق حالیت نمیشه ولی گاهی میشی عین افلاطون و فلسفه حالیت میشه و منطقت کار میکنه هان؟؟؟!!!گاهی گاو بودن لازمه ی شاد بودنه اما گاهی صرفا میخوام لج تورو در بیارم
12. لاینحل ترین پرونده تو بگو!گم شدن دنیا علمی و مائده کبرایی ابکنار
13.مرموز ترین پرونده رو بگو! پرونده همونی که داری هزیمت رو از روش مینویسی!
14.جنایی ترین ؟ خفاش شب با هیجده قتل و سه جنازه مفقود!
15.مخوف ترین؟:ROFLMAO::roflym:پدری پنج تا بچه شو با اره برقی تیکه تیکه کرد!
16. شده تا حالا از یه مجرم خوشت بیاد؟ ?اره از مرد بی گناهی که زنش بچه اش رو ازش گرفته بود مرتکب قتل غیر عمد شده بود اخرم کمکش کردم ازاد بشه. خیلی اقا بود.
17. شده تا حالا متهم رو بزنی؟تو بازجویی اره ولی در کل حق زدن متهم رو نداریم
18.انفرادی رفتی؟ :unlucky::roflym: اره شیش هفت بارررر
19.بدترین مافوقت؟ محسن بینابینی خدا لعنتت کنه هر جا که هستی انشالله کفترا از اون بالا روت خرابکاری کنن ملعوووووووون
20. حست به سرتیپ عثنی عشری چیه؟! ? ? ? ? جوووووون عشقه اصلا شدیدا عاشقشم اصلا عین یه پدر میمونه سایهش کم نشه
21. از کدوم سرباز بدت میاد؟:roflym::ROFLMAO:از رضا پروین. وااای خیلی خنگه لعنتی اه اه جورابش هم همیشه بووووو میده پیف پیف
22.چرا با دربون کلانتری مشکل داری بدبخت از دستت ذله شده هان چرا؟؟؟ لامصب خییییلی تنبله بعد همشم لج میکنه یبار گفت بابام تا حالا سرم داد نزده شما هم حق نداری بزنی گفتم از نظام وظیفه اخراجت میکنم بری ور دل بابات تا عمرداری نه بتونی کار کنی نه هیچ غلطی دیگه هیچی دیگه افتاد تته پته
23.خدایی اون جملات سنگین رو که آدم کمرش خم میشه یهو از کجات در میاری؟؟؟از جیپ چپ شلوارک مامان دوووووز ایهان:roflym::naughty2:
فعلا همینارو جواب بده تاااا اگر چیزی یادم اومد بیام سروقتت، ? ? ? ? ?
خدایا انشالله گوشیضش بسوزه دیگه سوال نکنه:enamorado::roflym:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Neko

مدیر بازنشسته
کاربر انجمن
امتیاز واکنش
5,654
وضعیت پروفایل
وَ دَر نَهایَت این مَن هَستَم که غَرق دَر آرامِشَم اَما سیراب نیستَم و باز خواهان آنَم!
دیلام، با اجازه.. من سوال زیادی ندارم ولی خب هرچی به مخم بیاد مینویسم=|
1. امم ی بیوگرافی کاملِ کامل از خودت بده..
2. غذای مورد علاقت؟
3. انیمه دوست داری=|؟؟؟ (جواب به این سوال واجب است!)
4. ی سوتی دوران مدرسه‌ات رو بگو
5. ی سوتی دورانی افسری رو بگو
6. ی سوتی که همین چند روز پیش دادی بگو=|
7. ی سوتی که الان دادی رو بگو??
8. هوا چطوره؟ سرد؟ گرم؟ برفی؟ تگرگ میباره؟ سنگ میباره؟ شهاب سنگ یا ستاره بارونه؟
9. رنگ مورد علاقت؟
10. تاحالا به در و دیوار خوردی=|؟
11. شده ی موقعی بدویی یهو پات لیز بخوره و بخوری زمین؟ خیلی درد داره ن؟?
12. ی جمله من در آوردی بگو
13. شیخ اشراق کیه=|؟
14. ارسطو شاگرد افلاطون بوده یا افلاطون شاگرد ارسطو؟
15. ترجیح میدی وقتی بارون میاد، مثل این مجنون‌ها بری زیر بارون و خیس بشی و فیض ببری یا بری تو این چاله چوله ها بپری؟
16. شکلاتی یا وانیلی؟
17. میوه چی دوست داری؟
18. کوچیک بودی بچه ها فامیل اذیتت میکردن یا تو کرم میریختی؟
19. کسی تاحالا به حیوونات توهینی کرده؟ چیکارشون کردی؟
20. نظرت چیه کلاس رق*ص و اشپزی بزاری؟?
21. فکر میکنی با چرت کردن آهنگا تهش اسمتو تو گینس ثبت میکنن یا نه؟
دیگه سوالی به مخم نمیاد-_ ولی باز میام.. منتظر باش=|

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ermiya.s

کاربر انجمن
کاربر انجمن
امتیاز واکنش
351
دیلام، با اجازه.. من سوال زیادی ندارم ولی خب هرچی به مخم بیاد مینویسم=|
1. امم ی بیوگرافی کاملِ کامل از خودت بده.. ارمیا صداقت کیش با نام شناسنامه ای مهرزاد! متولد رشت اما اصالتا ابادانی! تحصیل کرده ی دانشکده ی افسری و در حال حاضر مشغول در بخش دبیرخانه کلانتری یازده انزلی عاشق والیبال ، مجرد و....
2. غذای مورد علاقت؟ماکارونی و فسنجون!
3. انیمه دوست داری=|؟؟؟ (جواب به این سوال واجب است!) دوست دارم ولی وقتشو ندارم
4. ی سوتی دوران مدرسه‌ات رو بگواومدم بگم سر نماز دعاتون میکنم گفتم سر دعا نمازتون میکنم :roflym:
5. ی سوتی دورانی افسری رو بگو به مافوقم گفتم خاله
6. ی سوتی که همین چند روز پیش دادی بگو=| اومدم به یکی خیلی محترمانه یچی رو توضیح بدم حواسم نبود یه استیکر فرستادم که به شدت منکراتی بود:roflym::roflym:
7. ی سوتی که الان دادی رو بگو?? هر وقت به تو سوتی دادم باشه:ROFLMAO:
8. هوا چطوره؟ سرد؟ گرم؟ برفی؟ تگرگ میباره؟ سنگ میباره؟ شهاب سنگ یا ستاره بارونه؟ طبق رصد اداره ی هواشناسی هم اکنون هوا کمی تا قسمتی ابری و افتاب کم جون در حال تابیدن است
9. رنگ مورد علاقت؟سبز کثیف ،سبز کاهویی. ابی یواش ، ابی تیره. قهوه ای شکلاتی
10. تاحالا به در و دیوار خوردی=|؟تااااا دلتتتتت بخواد امروز ایهان درو وا کرد زارت خورد به منه بدبخت
11. شده ی موقعی بدویی یهو پات لیز بخوره و بخوری زمین؟ خیلی درد داره ن؟? فکر کن وسط دویدن دنبال یه متهمی یهو همچین چیزی واسم پیش اومد و به قدری دردم گرفت که حد نداشت اون یارو هم از دستم پررررید
12. ی جمله من در آوردی بگو عشق شرایط بظاهر دشوار را ذوب میکندددد
13. شیخ اشراق کیه=|؟سهروردی خواهر!
14. ارسطو شاگرد افلاطون بوده یا افلاطون شاگرد ارسطو؟ میروم سماقم را بمکم!:roflym:
15. ترجیح میدی وقتی بارون میاد، مثل این مجنون‌ها بری زیر بارون و خیس بشی و فیض ببری یا بری تو این چاله چوله ها بپری؟هییییچ کدم یه سطل رو میزارم زیر بارون پر که شد خالیش میکنم رو تو:naughty2::naughty2:
16. شکلاتی یا وانیلی؟شکللللللات فقط شکللللللات
17. میوه چی دوست داری؟ اوووووف فقط میوه های تابستونی ووووو خرمالو
18. کوچیک بودی بچه ها فامیل اذیتت میکردن یا تو کرم میریختی؟ من اینقدر کرمو بودم اونا جرات نمیکردن بیان سمتم:roflym::emule:
19. کسی تاحالا به حیوونات توهینی کرده؟ چیکارشون کردی؟ :ROFLMAO: اینقدر حرف بارشون کردم به چیز خوری افتادن:ROFLMAO:
20. نظرت چیه کلاس رق*ص و اشپزی بزاری؟? جووووون کلاس رق*ص اوووووف رقض رو عشقه اشپزی هم عشششقه ولی کسی لیاقت نداره من یادش بدم :ROFLMAO::ROFLMAO:
21. فکر میکنی با چرت کردن آهنگا تهش اسمتو تو گینس ثبت میکنن یا نه؟ بکنن نشونه ی طبع لطیف شونه نکنن هم نشونه ی بی شعوری شونه :naughty2::naughty2::ROFLMAO::emule:
دیگه سوالی به مخم نمیاد-_ ولی باز میام.. منتظر باش=| منتظر نباشم میخوای چی کنی پیشی؟:roflym:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Zizi

مدیر ارشد بخش عمومی
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد بخش
ناظر انجمن
کاریکلماتوریست‌
مشاور انجمن
ژورنالیست انجمن
امتیاز واکنش
12,318
سالام:lunchacos:
خب راستش فقط به خاطر شغل خفنت اومدم جزغاله‌ات کنم:private:

۱. شغلت رو دوس؟:aiwan_light_new_russian:
۲. تا حالا شده احساس پشیمونی کنی ولی دیگه دیر شده باشه؟Hmmm. Gif
۳. تو مدرسه دخترا معمولا به خاطر تنبلی "مدیونی فکر کنی میخواستم یه چی دیگه جا تنبلی بگم/:" وضو نمیگرفتن و نماز میخوندن:straight_face: از جمله خودم:whistling:...توهم همینجوری بودی؟ خدا شاهده بگی نه همچین با پشت دست میزنم دهنت که خون بالا بیاری:smug:
۴. به نظرت اگه یکی از مافوق هات سوسک ببینه، اون از سوسک میترسه یا سوسک از اون؟:peace:
۵. یه شعر بخون خاله ببینه بلدی:D
خب دیگه :|
سوالی ندارم میتونی بری /:
قبل رفتن یه احترام نظامی هم بزار کف کنم:straight_face::laughting:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

دختر خوشگل انجمن

مدیر بازنشسته + نویسنده ادبی انجمن
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
امتیاز واکنش
22,871
از جلو نظام بلند بگو سلام
۱. شت یا شت یا شت؟
۲. راسته ک رفیق دبستانت رفیقت بود؟
۳. چرا ب نسکافه میگن نسکافه ولی نمیگن پُرکافه؟
۴. چرا وختی میخوابیم چشامون بستس؟
۵. راسته ک میگن وختی ما خواب خوش میبینیم شما دنبال شکارین؟
۶. درواقع چی شکار میکنین؟
۷. اصولا دوس دارین چی شکار کنین؟
۸. مسلما اگه یروزی نتونین شکار کنین اونوخت چی شکار میکنین؟
۹. چرا وختی قراره چهارتا ستاره داشته باشی، تقسیمش میکنن دوتا اینور دوتا اونور؟
۱۰. چرا سرهنگ سوم نداریم؟
۱۱. دندون اسب وحشی یا چایی؟
۱۲. ایا سربازی در سربازی سر بازی سرسره بازی زد سر سربازی را شکست؟
۱۳. چرا رشد سهام شرکت بالستیک به مشکل خورد؟
۱۴. چرا اون عاقاهه موهاش شونه نیست؟
۱۵. اگه گفتی کدوم ورزشه ک دوازده تا بیکار پی یه توپ هستن؟
۱۶. مرغ اول بوده یا تخم مرغ؟
۱۷. تا حالا تیر زدی یکیو کشتی؟
۱۸. اسم منو میدونی چیه؟
۱۹. حاظری بی‌دندون باشی ولی...؟
دلم نمیاد تموم کنم ولی تو خیابونم میرم زیر ماشین
چه افتخاری نسیبت شد اومدم حسودیم شد بعت?

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ermiya.s

کاربر انجمن
کاربر انجمن
امتیاز واکنش
351
سالام:lunchacos::roflym:سلام بروس لی!
خب راستش فقط به خاطر شغل خفنت اومدم جزغاله‌ات کنم:private:ای بابا پلیس بودن هم دردسره ها ولی عیب نداره خوش اومدین

۱. شغلت رو دوس؟:aiwan_light_new_russian: چیزی فراتر از دوست داشتن همه ی زندگیم شغل مه
۲. تا حالا شده احساس پشیمونی کنی ولی دیگه دیر شده باشه؟Hmmm. Gifاره سر یه موضوع خیلی مهم چند هفته پیش فهمیدم سالهای زیادیه که اشتباه کردم و دیگه دیر شده!
۳. تو مدرسه دخترا معمولا به خاطر تنبلی "مدیونی فکر کنی میخواستم یه چی دیگه جا تنبلی بگم/:" وضو نمیگرفتن و نماز میخوندن:straight_face: از جمله خودم:whistling:...توهم همینجوری بودی؟ خدا شاهده بگی نه همچین با پشت دست میزنم دهنت که خون بالا بیاری:smug:نه جدی منم گاهی وضو نمیگرفتم گاهی هم میگفتم کمرم درد میکنه اصلا نمیخوندم
۴. به نظرت اگه یکی از مافوق هات سوسک ببینه، اون از سوسک میترسه یا سوسک از اون؟:peace:تا حالا پیش نیومده بدونم:ROFLMAO:
۵. یه شعر بخون خاله ببینه بلدی:D :roflym: اتل متل توتوله گاو حسن چجوره خب دیگه همین بسه
خب دیگه :|
سوالی ندارم میتونی بری /:
کجا برم یه جا نشون بده همونجا برم:roflym:
قبل رفتن یه احترام نظامی هم بزار کف کنم:straight_face::laughting: هر وقت اگر حضوری منو دیدی باشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ermiya.s

کاربر انجمن
کاربر انجمن
امتیاز واکنش
351
از جلو نظام بلند بگو سلام
۱. شت یا شت یا شت؟:eyepop::roflym:هن؟؟؟ مو چمیدونم خوووو!
۲. راسته ک رفیق دبستانت رفیقت بود؟نه راست نیییست
۳. چرا ب نسکافه میگن نسکافه ولی نمیگن پُرکافه؟سوال از بیخ و بن ناقصه اگر سوالت بود نصفکافه اون وقت ج میدادم بهت:ROFLMAO:
۴. چرا وختی میخوابیم چشامون بستس؟که راحت تر خواب ادمای کنجکاوی عین تورو بببینیم:naughty2::roflym:
۵. راسته ک میگن وختی ما خواب خوش میبینیم شما دنبال شکارین؟ اره بدجورم راست میگن
۶. درواقع چی شکار میکنین؟ادمایی رو که امنیت ایران مون رو به هم میزنن و نمیزارن مردم با اسایش زندگی کنن.
۷. اصولا دوس دارین چی شکار کنین؟ من کلا به شخصه به قاتل های زنجیری علاقه دارم:naughty2::flaming:
۸. مسلما اگه یروزی نتونین شکار کنین اونوخت چی شکار میکنین؟جن های خونه ی کتایون اینارو
۹. چرا وختی قراره چهارتا ستاره داشته باشی، تقسیمش میکنن دوتا اینور دوتا اونور؟ خب اینجوری لباس قشنگتره اونجوری بی ریخت میشه ابجی
۱۰. چرا سرهنگ سوم نداریم؟ اینو بهش فکر نکردم
۱۱. دندون اسب وحشی یا چایی؟ :eyepop: افق رو لطف کن نشونم بده فقطططط
۱۲. ایا سربازی در سربازی سر بازی سرسره بازی زد سر سربازی را شکست؟ حتما شکست دیگه:roflym:
۱۳. چرا رشد سهام شرکت بالستیک به مشکل خورد؟ ای خدا غلط کردم خاصی از شزکت در این صندلی داغ تو چشمامه:ROFLMAO:
۱۴. چرا اون عاقاهه موهاش شونه نیست؟ دلش خواسته هپلی باشه
۱۵. اگه گفتی کدوم ورزشه ک دوازده تا بیکار پی یه توپ هستن؟ کلا اکثر ورزشها اینجوریه ولی فوتبال بیشتره. بیکاران میلیونر اه اه
۱۶. مرغ اول بوده یا تخم مرغ؟مرررررغ
۱۷. تا حالا تیر زدی یکیو کشتی؟ :) با اخرین نفری که حساب کنیم میشه 19 نفر
۱۸. اسم منو میدونی چیه؟ غیر از کیاناز چیز دیگه ای که نیستی انشالله؟ ذکر خیرت بوده چندین بار با کتایون!
:roflym::ROFLMAO::naughty2:۱۹. حاظری بی‌دندون باشی ولی...؟ ولی چی؟؟!
دلم نمیاد تموم کنم ولی تو خیابونم میرم زیر ماشین افرین به این اراده تو خیابونم ول کن نیستی الان زنده ای یا صاف شدی کف اسفالت بیا یه ندا بده
چه افتخاری نسیبت شد اومدم حسودیم شد بعت?

آخرین ویرایش توسط مدیر:

WiNtEr WiNd1995

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
امتیاز واکنش
8,740
وضعیت پروفایل
خااااب من بازم هو*س سوزوندنت رو کردم!
بریم سری بعدی سوالا???
1. چرا سعی میکنی تا آخرین لحظه شلیک نکنی؟!
2.چرا اینقدر پاستیل و لواشک و شکلات دوست داری؟
3.این همه آرامشت از کجا میاد؟
4.چرا تا موقع استارت هزیمت رو نکرده بودی که بلدی بنویسی؟
5. چرا اسم مار خونگی تو گذاشتی پیتی؟
6.احمقانه ترین دعوایی که با آیهان گرفتی سر چی بوده؟
7.چرا اینقدر با هم دعوا میگیرن بعد وسط دعوا غش غش می‌خندین این چجور دعواییه؟
8.اولین بار که آیهان رو دیدی یادته؟ چه حسی داشتی؟
9.تاثیر گذار ترین جمله ای که تا حالا ازم شنیدی؟
10. دلت میخواد برگردی به بچگی؟
11.عمه ات چرا عادت داره با بشقاب برقصه؟؟!!
12.چرا همیشه لباس هات ست هستن هان؟؟
13. تا حالا شده یه متهم سربسرت بزاره؟
14.چرا همیشه سرکار یه دور سر صف با همه چهره به چهره میشی درکت نمیکنم! ?
15.نینجا بودن چه حسی داره چه تصمیم گرفتی نینجا شی؟!
16.مگه میشه آدم به مار علاقه پیدا کنه این علاقه از کجا اومده؟
17.از چکاری تو زندگی خیلی پشیمونی؟
18. آیهان رو تعریف کن ?

خب دیگه سوختن بسه بیا پماد بدم ???

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ermiya.s

کاربر انجمن
کاربر انجمن
امتیاز واکنش
351
خااااب من بازم هو*س سوزوندنت رو کردم!
ای بابا کتایون بیخیال ما شو خواهشا!

بریم سری بعدی سوالا???
هوووف برووویم

1. چرا سعی میکنی تا آخرین لحظه شلیک نکنی؟! خببب این یه قانونه که میگه حکم تیر اخرین انتخابه و باید تا حد ممکن طرف رو زنده نگه داری چون علاوه بر مجرم بودن شخص قبلش یه انسانه و حق داره که یه شانس بهش بدن و علاوه بر این خیلی از پرونده ها به سر نخ نمیرسه اگر متهم کشته شه!
2.چرا اینقدر پاستیل و لواشک و شکلات دوست داری؟ چه سوال سختی. جوابی براش ندارم
3.این همه آرامشت از کجا میاد؟ من ادمیم که میگم چه بخندی چه نخندی اروم باشی یا نباشی دنیا برات صبر نمیکنه زندگی هم منتت رو نمیکشه پس چه بهتر که اروم باشی و بخندی البته شغلم هم خب خیلی موثره. لازمه اش اکثرا صبوری و ارامشه!
4.چرا تا موقع استارت هزیمت رو نکرده بودی که بلدی بنویسی؟ چون فکر میکردم نوشته هام ارزش ندارن و لایق این نیستن که کسی بخونتشون و منتشر شن.
5. چرا اسم مار خونگی تو گذاشتی پیتی؟ مخفف پیتون خو
6.احمقانه ترین دعوایی که با آیهان گرفتی سر چی بوده؟ :roflym::unlucky:سر یه قابلمه که بد شسته بودمش دعوامون شد شددددید
7.چرا اینقدر با هم دعوا میگیرن بعد وسط دعوا غش غش می‌خندین این چجور دعواییه؟ منو ایهان به شدت دوتا دنیای متفاوتیم اون سرد و مردم گریز من گرم و اجتماعی و واقعا عقایدمون متفاوت و خیلی وقتها به تفاهم نمیرسیم! اکثرا سر رفتار و حرکاتش بحثمون میشه. ولی خب اینقدر برام عزیزه که نمیتونم ناراحت شدنش رو ببینم و اونم همین طور! برای همین یهو خندمون میگیره و یکی مون همیشه کوتاه میاد و این دو طرفه اس.
8.اولین بار که آیهان رو دیدی یادته؟ چه حسی داشتی؟ اره تو خونمون دیدمش خییییلی سرد و عنق و اخمو بود اما نگاهش یجوری بود. همش تنها می نشست و هیچ علاقه ای به حرف زدن با کسی نداشت بعدها فهمیدم چه کودکی عجیبی داشته...
9.تاثیر گذار ترین جمله ای که تا حالا ازم شنیدی؟ یادمه یبار داد زدی گفتی تو خیلی ساده ای اجازه میدی همه روت سوار شن. خر بودن بسه ارمیا کمتر حماقت کن!
10. دلت میخواد برگردی به بچگی؟نه.... هیچوقت
11.عمه ات چرا عادت داره با بشقاب برقصه؟؟!!
این رسم روستایی که توش بزرگ شده خو
12.چرا همیشه لباس هات ست هستن هان؟؟ به همون دلیل که پروف تو همیشه سته:naughty2::ROFLMAO:
13. تا حالا شده یه متهم سربسرت بزاره؟ جراتش رو داره مگه؟؟؟؟
14.چرا همیشه سرکار یه دور سر صف با همه چهره به چهره میشی درکت نمیکنم! ?میخوام روحیه اون روز سرباز هامو بدونم و بفهمم حالشون خوبه یا بد تا طبق مود اونا رفتار کنم!
15.نینجا بودن چه حسی داره چه تصمیم گرفتی نینجا شی؟! هیچ حسی قشنگتر از نینجا بودن نیست حس ازادی و شجاعت داره ادم. نینجا شدن من یه داستان طولانی داره که بعدا بهت میگم.
16.مگه میشه آدم به مار علاقه پیدا کنه این علاقه از کجا اومده؟ ازیون جایی که تصمیم گرفتم به فوبیام غلبه کنم!
17.از چکاری تو زندگی خیلی پشیمونی؟ از هشت سال عاشق کسی بودن...!
18. آیهان رو تعریف کن ?ایهان خاصه مودش قاطیه پشت ظاهر سردش یه قلب طلایی رو پنهان میکنه. شناختنش سخت نیس اما با هر کسی جوش نمیزنه. ادم شدیدا درد کشیده ای که یه نفر دنیاش رو عوض کرد خودتم میدونی دیگه... :)
خب دیگه سوختن بسه بیا پماد بدم ???
سوختگی درجه سه پیدا کردم از دستت پمادم خوبم نمیکنه یه تشت اب یخ بده:roflym::unlucky::naughty2:

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • Haha
واکنش ها : Neko
وضعیت
موضوع بسته شده است.

چه کسی این موضوع را خوانده است (مجموع: 0) دیدن جزئیات

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8