تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

متن و ترجمه متن و ترجمه آهنگ Born for this از The score

• شروع کننده موضوع blaze
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 1,195
  • پاسخ ها 0
کاربر اخراج شده
کاربر انجمن
Jan
162
1
103
دقّوز آباد
وضعیت پروفایل
I'm mad at myself
I'm checking my vital signsمن علائم حیاتی ام رو بررسی می کنم

Drawing my battle lines, going to war againترسیم خطوط نبرد من ، دوباره رفتن به جنگ

Feeling the rhythm inside of my chest, all I need is just a penاحساس کردن ریتم در درون سینه ام ، تنها چیزی که نیاز دارم فقط یک قلم (خودکار) هست

I know I was Born for Thisمن می دونم که من برای این به دنیا آمدم

Don't care for the critics, my words are like physics:به منتقدان اهمیت ندهید، کلمه های من مثل فیزیک اند.

A force that they can't stopنیرویی که اونا نمیتونن متوقف کنن

They just don't get it, I think they forget I'm notآنها فقط متوجه نمی شوند ، فکر می کنم اونها فراموش می کنند

Done 'til I'm on topمن کارمو تموم نمیکنم تا وقتی به اوج برسم

دانلود آهنگ Born for This از The Score​

I believe, I believe we can write our storyمن باور دارم، من باور دارم ما میتونیم داستان خودمونو بنویسیم

I believe, I believe we can be an army (Hoo)من باور دارم ، من باور دارم ما میتونیم یه ارتش باشیم (منظورش اینه متحد و گروه شیم)

We are the warriors who learned to love the painما رزمندگانی(جنگندگان) هستیم که یادگرفتند که درد رو دوست داشته باشند

We come from different places, but have the same nameما از جاهای مختلفی اومدیم (در مکان های متخلفی زندگی میکنیم) ولی اسم یکسانی داریم (یک اسم داریم)

'Cause we were, 'cause we were, 'cause we wereچون ما، چون ما، چون ما

'Cause we were Born for This, we were Born for This (Oh-oh-oh, hoo)چون ما برای این به دنیا اومدیم ، ما برای این به دنیا اومدیم oh oh oh hoo

We are the broken ones who chose to spark a flameما آنهایی هستیم که شکسته شدیم و تصمیم گرفتیم شعله ای روشن کنیم

Watch as our fire rages; our hearts are never tameببین که آتش ما بیداد می کند (طغیان میکند) ، قلب ما هرگز اهلی نمی شود

'Cause we were Born for This, we were Born for This (Oh-oh-oh, hoo)چون ما برای این به دنیا اومدیم ، ما برای این به دنیا اومدیم oh oh oh hoo

I've struggled for years and through all the tearsمن سالها تلاش کردم و در میان همه اشکها

I've faced the doubts I hideمن با تردیدهایی که پنهان می کنم روبرو شده ام

I never gave into my fears deep within causeمن هرگز در اعماق وجودم، تسلیم ترس هایم نشدم چون

I heard my voice insideاز درونم صدایی میشنیدم

I will never lose my voiceمن هیچ وقت صدامو (صدای درون) رو از دست نمیدم

If I cut out all the noise(حتی) اگه تمام صداها (صداهای اطراف) رو قطع کنم

I believe, I believe we can write our storyمن باور دارم، من باور دارم ما میتونیم داستان خودمونو بنویسیم

I'll believe, I'll believe we can be an army (Hoo)من باور دارم(پ.ن :به صورت فعل آینده اومده) من باور دارم ما میتونیم یک ارتش باشیم (hoo)

We are the warriors who learned to love the painما رزمندگانی(جنگندگان) هستیم که یادگرفتند که درد رو دوست داشته باشند

We come from different places, but have the same nameما از جاهای مختلفی اومدیم (در مکان های متخلفی زندگی میکنیم) ولی اسم یکسانی داریم (یک اسم داریم)

We are the broken ones who chose to spark a flameما آنهایی هستیم که شکسته شدیم و تصمیم گرفتیم شعله ای روشن کنیم

Watch as our fire rages; our hearts are never tameببین که آتش ما بیداد می کند (طغیان میکند) ، قلب ما هرگز اهلی نمی شود

'Cause we were Born for This, we were Born for This (Oh-oh-oh, hoo)چون ما برای این به دنیا اومدیم ، ما برای این به دنیا اومدیم
These words that I write are for someone like meاین حرف هایی که می نویسم برای یکی مثل من است

To know you're not aloneاینکه بدونی تو تنها نیستی

The moves that you make, yeah, they come up mistakesحرکاتی که انجام میدی، اره، اونا اشتباه میان

Don't ever lose your hopeهرگز امیدت رو از دست نده (هرگز امیدت رو نَباز)

Just know that you were Born for Thisفقط بدون که برای این به دنیا آمده ای

Just know you were Born for This (Hoo)فقط بدون که برای این به دنیا آمده ای

We were Born for This, we were Born for Thisچون ما برای این بدنیا اومدیم، چون ما برای این بدنیا اومدیم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا