تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

مصاحبه مصاحبه با Aras| مدیر تالار خانواده و زندگی/دوره نوزده‌ام

Jul
12,190
58,179
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با سلام و خسته نباشید!
مصاحبه این دوره با @Aras مدیر تالار طبیعت و جانداران انجمن کافه‌نویسندگان هست!
امیدوارم لذ*ت ببرید.
برای شرکت در مصاحبه به تاپیک زیر مراجعه فرمایید!

4239_e6b811a268a4085a2420158c4458729a.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,179
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
?سلام خسته نباشید?

1-لطفا یک بیوگرافی از خودتون به ما بدید؟!

2-یکی از بزرگ ترین اهدافتون رو به ما بگید؟

3-آیا به نظر خودتون آدم مفید و موفقی هستید؟

4-چه سوالی ذهن شما رو درگیر کرده که جوابی براش ندارید؟

5-تنهایی رو ترجیح میدید یا شلوغی؟

6-آیا از نظر خودتون میتونید به اهدافی که دارید برسید؟!

7-چه کسانی باعث پیشرفت شما میشند؟

8-چه کسی رو الگوی خودتون قرار میدید؟

9-چقدر به فضای مجازی وابسته هستید؟

10-چه آدم هایی تاثیر زیادی روی شما میذارند؟

11-شما در 20 سال آینده خودتون رو کجا تصور میکنید؟

12-شغل مورد علاقت؟

13-راجع ب رشتت بگو؟

14-و چیزایی ک تا حالا نوشتی؟

15-چیزی نوشتی ک منتشر شده باشه؟

16-از چه غذاهایی بدت میاد؟ از کدوما خوشت میاد؟

17-از چه رنگی خوشت میاد و چ رنگیو دوس نداری؟

18-از چه سبک آهنگی خوشت میاد؟

19-تاحالا از بیت های موزیسین خاصی خوشت اومده؟

20-به کدوم ژانر فیلمی علاقه داری؟

21-خواننده مورد علاقت؟

22-بازیگر مورد علاقت؟

23-فیلم های مورد علاقت؟

24-و آهنگ های مورد علاقت؟

25-از روحیاتت برامون بگو؟

26-چ چیزایی عصبیت میکنه؟

27-بنظرم آدم آرومی هستی، اما وقتی پیش اومده ک خیلی عصبی بشی؟

28-حین عصبانیت چیکار میکنی؟

29-ناراحتی دوستات آزارت میده، یا خانواده؟

30-اهل شنیدن نصیحت هستی؟

31-و چیزی هست ک از«از دست دادنش» بترسی؟

32-نظرت درباره جامعه و فرهنگ آدمای دورت چیه؟

33-ایرانی بودن رو دوس داری؟

34-از دوستات بگو...

35-چطور انتخابشون میکنی؟

36-دلت میخواد چه شخصیتی داشته باشن؟

37-بیشتر تو روی اونا تاثیر میذاری یا اونا روی تو؟

38-تا حالا شده ب سبب اعتمادت ب یه دوست، آسیب و صدمه جدی و بدی ببینی؟

39-هر چی میخوای از خودت برامون بگو؟ از زندگیت؟ از سختیایی که پیش رو بود؟ از هرچی دلت میخواد؟

ما سراپا گوشیم...

40- ورزشکار مورد علاقت کیه؟

41- از کدوم سبک لباس پوشیدن خوشت میاد؟

42-دوستات تو انجمن کیا هستن؟

و در آخر...

43-نظرتون رو راجب انجمن کافه نویسندگان به ما بگید؟

@Aras
با تشکر?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Oct
1,601
4,246
133
شهر خدا
وضعیت پروفایل
بعضی وقتا ادما ی جور برخورد میکنن احساس میکنی یک قاتلی و باید اعدام بشی .
?سلام خسته نباشید?

1-لطفا یک بیوگرافی از خودتون به ما بدید؟!
آرمیتا هستم 16 ساله اصالتا تهرانی ولی در یک شهر دیگه زندگی میکنم

2-یکی از بزرگ ترین اهدافتون رو به ما بگید؟ دوست دارم کتاب‌ها و رمان‌هام چاپ بشن و معلم تاریخ بشم

3-آیا به نظر خودتون آدم مفید و موفقی هستید؟ فعلا زیاد موفق نیستم اما در آینده میشم

4-چه سوالی ذهن شما رو درگیر کرده که جوابی براش ندارید؟ زندگی چیه؟ شادی واقعی چطور به دست میاد؟ چه چیزی باعث شده دنیا ترسناک بشه؟ سوال زیادی راجب زندگی و انسانیت دارم

5-تنهایی رو ترجیح میدید یا شلوغی؟ نه تنهایی نه شلوغی.

6-آیا از نظر خودتون میتونید به اهدافی که دارید برسید؟! سعیمو بکنم می‌تونم

7-چه کسانی باعث پیشرفت شما میشند؟ پدرم

8-چه کسی رو الگوی خودتون قرار میدید؟ خودم رو

9-چقدر به فضای مجازی وابسته هستید؟ خیلی زیاد میشه گفت بخش عظیمی از زندگیم رو تشکیل داده

10-چه آدم هایی تاثیر زیادی روی شما میذارند؟ وقتی از یک رفتار خوشم بیاد ازش تاثیر میپذیرم و خوشم نیاد رد می‌کنم. اکثرا رفیقای که دوسشون دارم روم تاثیر دارن

11-شما در 20 سال آینده خودتون رو کجا تصور میکنید؟ روی تراس خونم که نشستم و رمان می‌نویسم

12-شغل مورد علاقت؟ در اصل بازیگری اما معلم تاریخ میشم

13-راجع ب رشتت بگو؟ رشتم انسانیه نمیشه گفت خیلی اسون یا خیلی سخته بلاخره هر رشته ای سختی خودش رو داره. میشه گفت درسی هست که باید فهمید

14-و چیزایی ک تا حالا نوشتی؟ مدرسه شبانه روزی در لندن
شبی نفرین شده
دختری در لباس یک پسر
دخترماورایی
در پس آیینه
شر*ط بندی عشق ممنوع
گربه من
یک مبارز

15-چیزی نوشتی ک منتشر شده باشه؟ چاپ نشده بخوام می‌تونم بکنم ولی خب کسی کتاب نمی‌خونه. اما بیشتر رمانام رو سایت مجازی هست

16-از چه غذاهایی بدت میاد؟ از کدوما خوشت میاد؟ از هر غذایی که باید گوشت باشه بدم میاد قرمه سبزی بدم میاد ماهی بدم میاد دیگه لوبیا پلو بدم میاد کلا از همه غذاها بدم میاد و از استانبولی و فسنجون و مرغ خوشم میاد و شامی تمام

17-از چه رنگی خوشت میاد و چ رنگیو دوس نداری؟ آبی دوست دارم اما از قرمز بدم میاد(با قرمز نوشتم چون ابی و قرمز تضاد دارن)

18-از چه سبک آهنگی خوشت میاد؟پاپ

19-تاحالا از بیت های موزیسین خاصی خوشت اومده؟ نه

20-به کدوم ژانر فیلمی علاقه داری؟ ترسناک جنایی طنز تخیلی (بیشتر تخیلی)

21-خواننده مورد علاقت؟محسن ابراهیم زاده علیرضا طلیسچی محمد لطفی و..

22-بازیگر مورد علاقت؟ کسی نیست که موردعلاقم باش فقط می‌بینمش

23-فیلم های مورد علاقت؟ تو زیبایی زیبای حقیقی کلا فیلمای کره ای
زن وزنه بردار

24-و آهنگ های مورد علاقت؟ آریا حال دلم

25-از روحیاتت برامون بگو؟ یک زندگی سالم و بدون دغدغه لبی که همیشه بدون هیچ ترسو نگرانی‌ای بخنده. اینکه صبح برم سرکار و تدریس کنم و بعد بیام خونه و رمانمو بنویسم. اینکه تو خونه مجردیم حال کنممو دوستای دخترمم بیارم چن شب پیشم باشن. اینکه برم مسابقه فوتبال دوباره و تمرینامو شروع کنم.

26-چ چیزایی عصبیت میکنه؟ خودشیفتگی دیکتاتور بازی زورگویی ابلهانه رفتار کردن ادما
بعضی وقتا فکر میکنن خودشون فقط بلدن و شما ساده ای ولی درواقع اونا ابله تشریف دارن

27-بنظرم آدم آرومی هستی، اما وقتی پیش اومده ک خیلی عصبی بشی؟ خیلی عصبانی شدن منو کسی نمی‌بینه. من وقتی خیلی عصبانیم ترک می‌کنم آدمارو مجازی عصبانی بشم افلاین میشم واقعی عصبانی بشم میرم اتاقم یا میرم بیرون. من موقع تنهاییم زیادی عصبانی میشم مشت میزنم به درو دیوار بدبخت اما به ادما خشممو نشون نمیدم

28-حین عصبانیت چیکار میکنی؟ مشت و لگد میزنم

29-ناراحتی دوستات آزارت میده، یا خانواده؟ سوال سختیه......ناراحتی بابام

30-اهل شنیدن نصیحت هستی؟ نه . مثلا یک بار بهت نصیحت میکنه میگی چشم ولی اینا عادت دارن صدو هشتاد بار نصیحت میکنن اونم تکراری بعدم برمیگردن میگن من که میدونم به حرفام عمل نمیکنی ادم شو......

31-و چیزی هست ک از«از دست دادنش» بترسی؟ میشه گفت اره خیلی چیزا

32-نظرت درباره جامعه و فرهنگ آدمای دورت چیه؟ جامعه خیلیا اصلا نمیدونن چیه. نصف بیشتر ادمای جامعه بی فرهنگن تعداد کمی با شعور و با ففرهنگ پیدا میکنی. سر چیزای بی خود به هم میپرن والا باغ وحش اینطور نیست

33-ایرانی بودن رو دوس داری؟ نمیدونم......

34-از دوستات بگو... خب من یک رفیق و آبجی دارم که اسمش آتریساست دختر دلسوز و مهربونیه ولی خب سرشم شلوغه اندکی با مسئولیه و دوستش دارم. سارا که یک دختر درجه یک شیطون باحال و بامزه... خواهری که اسمشو نمیارم زیادی دلخورم کرده به ناراحتیش منو می سوزونه و انجمنم هست دوسش دارم مهربونه..... اما خب...خلاصه نرگسو فلانو فلانو فلان و هزاران رفیق دیگه ک همشون باحالن..
از پسرا ی داداش دارم ک هشتمو میخونه خیلی بچه باحالیه و خب میشه گفت رفیقام خیلی زیادن نام بردن سخته

35-چطور انتخابشون میکنی؟ باهاشون کمی حرف میزنم ولی بشناسم گرمن و مهربون انتخاب میشن

36-دلت میخواد چه شخصیتی داشته باشن؟ هرکس همون طور که هست با همون شخصیت وارد قلبم شده

37-بیشتر تو روی اونا تاثیر میذاری یا اونا روی تو؟ هیچکدوم خخخ

38-تا حالا شده ب سبب اعتمادت ب یه دوست، آسیب و صدمه جدی و بدی ببینی؟ نه دوستای من همشون خوبن اگرم بدی ای ببینم ولشون میکنم آسیب ندیدم.

39-هر چی میخوای از خودت برامون بگو؟ از زندگیت؟ از سختیایی که پیش رو بود؟ از هرچی دلت میخواد؟ من بچگیم بیش از حد سختی کشیدم خیلی زیاد که یادم میفته گریم میگیره اما بزرگتر که شدم تو راهنمایی همه چی عوض شد. میشه گفت ابتدایی همیش صفر می گرفتم از راهنمایی به بعد استارت زدم و با ادما دوست شدمم درسمم عالی شد. من بچگی با کسی دوست نمیشدم راستش اجتماعی نبودم میشه
گفت از ادما متنفر بودم. با مرور زمان با ادما اشنا شدم و خودمو باهاشون وقف دادم اما نتونستم همرنگشون بشم رنگشونو دوست نداشتم. تو زندگیم هنوزم سختی هست نمیشه گفت نیتس اما خیلی کمه فعلا استرس کنکور و فکر ایندمو دارم. و اینکه دیگه دو سال رفیقامو نمی بینم اونام نیستن دلم براشون از الان تنگ میشه و زیادی سخته این دوری مخصوصا قرار نیست دیگه رمانم بنویسم بعد دوسال......
تا اطلااع ثانویه هم کرونا دارم
سعی میکنم خوب شم
خخخ تمام

ما سراپا گوشیم...

40- ورزشکار مورد علاقت کیه؟
خودم

41- از کدوم سبک لباس پوشیدن خوشت میاد؟ امم سبکشو نمیدونم دم میخواد یک سویرشت سیاه ک عکس جمجمه داره با شلوار جنگی بپوشم خفن. از سبک چریکی و جنگی پوشیدن خوشم میاد

42-دوستات تو انجمن کیا هستن؟ اینم سوال بود؟ الان یکیو میگم یکیو نمیگم دلخور میشن....همه هستن همه

و در آخر...

43-نظرتون رو راجب انجمن کافه نویسندگان به ما بگید؟
از همون اول که اومدم واقعا برخورد گرم و صمیمی ای داشت عاشقانه دوستش دارم

@Aras ب
با تشکر?

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا