به انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان خوش آمدید!

در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید.

همگانی {چه میکنید؟}: دیگه نبینمت!

Kallinu

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
امتیاز واکنش
24,935
بسمه تعالی

فکر کنم آشنا هستید با روند ($

◇ موقعیت سوم ◇

به شدت با رفیق فابت می زنید به تیپ و تاپ هم. تا جایی که کار به فحش و فحش کشی می کشه. بهت میگه "امیدوارم دیگه شماره ت رو گوشیم نیفته (..)(..)"! شما هم جواب میدی که "خوب شناختمت (..)" و همدیگه رو سر آتوهایی که دست هم دارید حسابی تهدید می کنید و خلاصه؛ می شورید همدیگه رو حسابی! شاید نتونم خوب توصیف کنم ولی از اون دعواها که تهش پیش خودت میگی «خدا این جونور چی بود من باهاش دوست شدم اخه»...!

توی همچین موقعیتی، به نظرتون میشه برگشت؟ عذرخواهی تا چه حد به درد میخوره؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:
اگه من مقصر باشم روم نمیشه برگردم و عذرخواهی کنم ولی تمام سعیم رو میکنم
ولی اگه اون مقصر باشه تا به پام نیوفته نمی بخشم و برگشتنش رو قبول نمی کنم.
و اینکه آتوهایی که ازش داشتم نشون میده که آدم دوستی نیست.در صورتی که آتویی نداشته باشم ازش ادامه دوستی باهاش موردی نداره.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
نه دیگه فایده نداره
هم دیگه رو شکلاتی (به رنگ قهوه) کردیم بعد فرداش خوش و خرم اندر آغو*ش دیگری باشیم؟
آی لاو یو BFF:///
نه اصلا نمی شه

آخرین ویرایش توسط مدیر:
من تو این موقعیت بودم
بعضی از ادم ها فقط در حد این خوبن تو کافه تو مهمونی
بشینن چرت و پرت بگن و بخندن نه برای دوستی واقعی
دوست واقعی هیچ وقت تو رو با چیزهایی که میدونه تهدید نمیکنه

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بسمه تعالی

◇ موقعیت سوم ◇

به شدت با رفیق فابت می زنید به تیپ و تاپ هم. تا جایی که کار به فحش و فحش کشی می کشه. بهت میگه "امیدوارم دیگه شماره ت رو گوشیم نیفته (..)(..)"! شما هم جواب میدی که "خوب شناختمت (..)" و همدیگه رو سر آتوهایی که دست هم دارید حسابی تهدید می کنید و خلاصه؛ می شورید همدیگه رو حسابی! شاید نتونم خوب توصیف کنم ولی از اون دعواها که تهش پیش خودت میگی «خدا این جونور چی بود من باهاش دوست شدم اخه»...!

بله که می‌شه .
عذرخواهی که پایه برگشته اما، دیگه دلبخواهیه
اگه دوست داری برگردی برگرد
دوست نداری برنگرد

آخرین ویرایش توسط مدیر:
تو همچین موقعیتی فقط سه کلمه باید گفت :
«من معذرت میخوام »
نه از دوستتون بلکه از خودتون .
عذر خواهی رو برای اینکه دعواتون شده نکنید بلکه برای اینکه شخصیت خودتونو برای یه همچین ادمی پایین اوردید که اسم دوست رو یدک میکشه باید از خودتون بکنید .
?
من باشم اینو به خودم میگم و حتی یک کلمه هم دیگه جواب دوستم رو نمیدم هر چی بیشتر ادم جواب بده طرف فکر میکنه به قول معروف تو کفشن همه ؛
سکوت یعنی ارزش واقعایی خودت که نمی خوای بی خودی وقتتو برای پوچی هدر بدی?​

آخرین ویرایش توسط مدیر:
تجربه نشون داده که اگه به یکی رو بدی یا در هر زمینه ای کوتاه بیایی
طرف فکر میکنه وظیفته اما نمیدونه که لطفه
بستگی به طرفش داره اگه معذرت خواهی من باعث بشه فکر کنه وظیفس
هیچ وقت معذرت خواهی نمیکنم

آخرین ویرایش توسط مدیر:
به شخصه همیشه یک راه بازگشتی میذارم بمونه؛ ولی یه وقتهایی هم، یه سری حرمتها که بشکنن دیگه هیچ جوره ترمیم نمیشند ...

آخرین ویرایش توسط مدیر:
رفاقت واقعی تموم شدنی نیست✌
همیشه راه برگشت هست اگه همه چیز واقعی باشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بسمه تعالی

◇ موقعیت سوم ◇

به نظر من برگشتی وجود نداره!
چون وقتی که دعوا صورت میگیره و دو طرف عصبانی میشن
ممکنه حرف هایی زده بشه که اگر زده نمیشد خیلی بهتر بود اون موقع شاید میشد بخشید
اما زمانی که روی آدم تو روی دوستش باز میشه
اون وقته که همه چی تمومه.
?‍♀️?‍♀️

آخرین ویرایش توسط مدیر:
این را*بطه دیگه بر نمیگرده،وقتی تو رفاقت تهدید به آتو میشه اگه برگرده طرفین بهم اعتماد نمیکنن و میترسن رازشون فاش شه...عذر خواهی میتونه خیلی روابط و بهم جفت کنه ولی تو این یه مورد بعد عذر خواهی مثه یه دوست معمولی رفتار میکنن شاید هم کمتر ازون!

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وقتی حرمت ها بین هم شکسته شده باشه اگه بع دوستی هم ختم شه دیگه رفاقت قبل شکل نمیگیره

آخرین ویرایش توسط مدیر:
این اتفاق برا من افتاده ولی نه در این صورت :sisi3: مثل ادم غریبه وقتی میبینمش سلام میدم ولی دیگه باهاش حرف نمی زنم

آخرین ویرایش توسط مدیر:
عذاب وجدان میگیرم.. عذر خواهی میکنم و میگم که من رو ببخشه.. ولی نه من و نه اون هیچ‌کدوم مثل سابق نمی‌شیم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

چه کسی این موضوع را خوانده است (مجموع: 0) دیدن جزئیات

عقب
بالا