تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

کلکسیون یادگاری‌های جنون هم‌گناه

نویسنده رسمی
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Jun
2,053
3,774
148
18

سلام‌ دوستان
به کلکسیون جنون هم‌گناه خوش اومدین.

دوست داشتم تکستا و تیزرا و مطالبی که توی این مدت برای جنون هم‌گناه درست کرده بودم‌ رو با شما هم‌ به اشتراک بذارم.
با نظراتتون رمان جنون هم‌گناه رو همراهی کنین=)

لینک جنون هم‌گناه

نویسنده رسمی
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Jun
2,053
3,774
148
18
یه سری توضیح باید بدم…
بخش مهمی از ایده برگفته از تصاویر ذهنی و خیالیه، با اینکه تاحدود زیادی سعی کردم فضاسازی و شخصیت‌پردازی رو به واقعیت باشه…
جزو اولین رمانایه که منتشرش می‌کنم، پس به قطع ایرادات زیادی داره…
از این رو سعی می‌کنم بعضی از پیچیدگی‌ها رو هم اینجا توضیح بدم.
ممنون از همراهیتون

نویسنده رسمی
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Jun
2,053
3,774
148
18
خنثی‌سازی بمب (به انگلیسی: Bomb disposal) یک حرفه مهندسی مواد منفجره است که از فرایند ایمن‌سازی وسایل انفجاری خطرناک استفاده می‌کند.

خنثی سازی بمب، یک اصطلاح فراگیر برای توصیف عملکردهای جداگانه اما مرتبط با هم در زمینه‌های نظامی
  • خنثی‌سازی مهمات انفجاری (به انگلیسی: explosive ordnance disposal) (به اختصار EOD)
  • خنثی‌سازی وسایل انفجاری دست‌ساز (به انگلیسی: improvised explosive device disposal) (به اختصار IEDD)
  • نقش‌های ایمنی عمومی خنثی‌سازی بمب ایمنی عمومی (به انگلیسی: public safety bomb disposal) (به اختصار PSBD)
  • جوخهٔ بمب(به انگلیسی: bomb squad)

می‌باشد.

نویسنده رسمی
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Jun
2,053
3,774
148
18

خشم شب اقدامی است که به جهت شبیه‌سازی حمله ناگهانی دشمن برای سربازها انجام می‌شود و در دوره آموزشی رخ می‌دهد.
معمولا خشم‌ شب‌ را هر چند شب‌ یک‌ بار انجام می‌دهندو طریقه‌ آن‌ هم‌ به‌ این‌ گونه‌ است‌ که‌ دژبان‌هابه‌ خوابگاه‌ سربازها حمله‌ور می‌شوند و حالت حمله ناگهانی و جنگ را ایجاد می‌کنند.

معمولا در خشم شب با استفاده از ایجاد سر و صداهای بلند و ناگهانی سربازها را غافگیر میکنند و طی آن سرباز باید بتواند واکنش مناسب در این موقعیت از خود بروز بدهد.

یه دوتا نکته هم من بگم.
اول اینکه خشم شب بیشتر برای سرباز اعزامی تو دوره آموزشی انجام میدن یعنی حتی دوره خدمت هم زیاد انجامش نمیدن.
دوم اینکه از اونجای که کارکتر اصلی سرباز وظیفه نیست و خودش یکی از اعضای کادر ارتشه، فرایند خشم شب برای اون و هم رده‌ای هاش انجام نشده صرفا مانوره نظامیه و فاز جدی نداره و تو ادامه پارت راجبش صحبت شده.
مورد آخر اینکه اطلاعاتی ک نوشتم طی تحقیقای که کردم، احتمال صحتش کامل نیس، کم و کاست صد درصد داره.
اطلاعاتی کاملی داشتین، خوشحال میشم بهم برسونین برای روند رمان لازم دارم.

پارت ۱

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا