تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Apr
544
4,901
118
انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

| سری هشتـم نقدانه با حضور
@SaRAH.B
مدیر تالار طبیعت و جاندارن، حقوق و فقه |

4689_7de484dd11c50728551ed0df39b2b953.jpg

تا حالا شده از برخورد مدیران نسبت به خودتون ناراحت بشید؟
انتقاد کنید و یا مشکلی رو بهشون گوشزد کنید و برخورد خوبی باهاتون نداشته باشند؟
کاری رو بهشون بسپرید و یادشون برن و مسئولیت کاری که بر عهده دارن رو پذیرا نباشن؟

اینجا نقدانه‌ست!
شما از مدیران کل، معاونت، سرپرستان، مدیران، ارشدها، طراح‌ها، ناظران و تمامی ِ افرادی که دارای رنگ و رنک هستن،
در را**بطه با طرز برخورد، اخلاق، حس مسئولیت‌پذیری شخص و یا فعالیت‌هاشون در انجمن برای پیشرفت و تصحیح کردن
اخلاقشون نظر میدین و نقد می‌کنید.

توجه:
  • بی‌احترامی، توهین، تیکه و هرگونه حرفی که باعث رنجش شخص شود، ممنوع!
  • نقد‌های خود را در کمال آرامش و احترام بیان کنید در غیر اینصورت برخورد خواهد شد.
برای شرکت در نقدانه به تاپیک زیر مراجعه کنید

| مدیریت تالار سرگرمی |​

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jun
2,353
5,786
148
روی این کره‌ی خاکی:)
وضعیت پروفایل
خدایا این همه امتحان میگیری ازمون،فکر ورقه و تصحیح کردنش نیستی؟
سلام
√ تا حالا شده از برخورد مدیر نسبت به خودتون ناراحت بشید؟نه.
√ انتقاد کنید و یا مشکلی رو بهشون گوشزد کنید و برخورد خوبی باهاتون نداشته باشند؟سارا خیلی دختر خوب و مهربونیه ?
√ کاری رو بهشون بسپرید و یادشون برن و مسئولیت کاری که بر عهده دارن رو پذیرا نباشن؟زیاد باهاشون برخورد نداشتم ،ولی فکر کنم مسئولیت پذیر هستند.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
May
1,197
6,572
148
هَوایـَـتـ
وضعیت پروفایل
[پَـهلوے راسـتِ دنیـا، بــه زیر پـارگـے بـه جـامـانده از سـهـل انـگاریهـــاے خیـــاط تشــَـک]
بسمه تعالیٰ

دختری آروم و در عین حال مهربان.
شاید گاهی سراغی نگیرد اما فراموش نمی‌کند.
طبق دیده‌هایم دختری مسئولیت پذیر و خلاق و البته آشپز…
تنها نقدی که این بین دارم پروفایلش هست ??
نقد همین؟
چقدر آسون.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Jul
12,190
58,174
270
سވހیܣ
وضعیت پروفایل
یه متن پاک شده...
خیلی دختر خوب و مهربونیه:love:
اگه مشکلی داشتی کمکت میکنه بدون هیچ چشم داشتی
من که تا حالا هیچ بدی ازش ندیدم
بخوام از خوبیاش بگم طول میکشه
درکل دختر خیلی عالی و مسئولیت پذیری یه
و در اخر مرسی که هستی
و امیدوارم همیشه تو زندگیت موفق باشی و
به هر چی میخوای برسی:giggle:

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Aug
140
698
93
من چند روزی نیست اومدم ولی از وقتی اومدم جزع خوبی تو اینجا از کسی ندیدم?❤❤❤چه از کاربران انجمن وچه از بقیه واز اینجا می گم چه اونی که توی انجمن میشناسمش وچه نمیشناسمش همه تونودوست دارم:aiwan_light_give_heart2::aiwan_light_heart:

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Jul
1,449
2,295
133
√ تا حالا شده از برخورد مدیران نسبت به خودتون ناراحت بشید؟ از سارا نه! سارا خعلی مهربون بوده تا الان ?
√ انتقاد کنید و یا مشکلی رو بهشون گوشزد کنید و برخورد خوبی باهاتون نداشته باشند؟ برخوردش همیشه خوب بوده و انتقادم اینه که... سارا به جز تبلیغ برا تاپیک اینا، وسطاش همینجوری هم یه سَری به پروف ما هم بزن ??
√ کاری رو بهشون بسپرید و یادشون برن و مسئولیت کاری که بر عهده دارن رو پذیرا نباشن؟ تا حالا کاریو نسپردم بهش ? اما باید مسئولیت پذیر باشه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
کاربر انجمن
کاربر انجمن
Aug
140
698
93
√ تا حالا شده از برخورد مدیران نسبت به خودتون ناراحت بشید؟ از سارا نه! سارا خعلی مهربون بوده تا الان ?
√ انتقاد کنید و یا مشکلی رو بهشون گوشزد کنید و برخورد خوبی باهاتون نداشته باشند؟ برخوردش همیشه خوب بوده و انتقادم اینه که... سارا به جز تبلیغ برا تاپیک اینا، وسطاش همینجوری هم یه سَری به پروف ما هم بزن ??
√ کاری رو بهشون بسپرید و یادشون برن و مسئولیت کاری که بر عهده دارن رو پذیرا نباشن؟ تا حالا کاریو نسپردم بهش ? اما باید مسئولیت پذیر باشه.
از اهنگ پروفایلت خیلی خوشم میاد???باحال?

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا