تازه چه خبر

انجمن رمان نویسی کافه نویسندگان

با خواندن و نوشتن رشد کنید,به آینده متفاوتی فکر کنید که بیشتر از حالا با خواندن و نوشتن می‌گذرد.در کوچه پس کوچه‌های هفت شهر نوشتن با کافه نویسندگان باشید

« اشوان »

مدیر بازنشسته + نویسنده ادبی انجمن
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Jun
4,685
22,863
218
اشکان خدابنده معروف به اشوان ( متولد ۳ مهر ۱۳۶۹ – تهران ) دانشجوی رشته مهندسی عمران در مقطع لیسانس دانشگاه آزاد تهران مرکز است، پدرش اصالتا دامغانی و مادرش طالقانی است. اشوان برادری با نام اروان دارد.

اشوان فعالیت خود را با نوازندگی گیتار از ده سالگی شروع کرد سپس از 15 سالگی گیتار الکتریک یاد گرفت سپس بصورت تجربی پیانو را شروع کرد و بعدها آهنگسازی کرد و شروع به نوشتن شعر کرد تا به امروز …

اشوان تک ترک هایش باعث شد خیلی زود صدایش مشهور شود و با آهنگ تنها شدم و بعد از آن چند اهنگ دیگر طرفداران دو آتیشه خودشا جمع کرد

بهت مریضم، شمع ها رو روشن کن، من آدم رویای تو نیستم،چرا گریه کردم، تنها شدم و...

آخرین ویرایش توسط مدیر:
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Jun
4,685
22,863
218
تلاشش برای ارائه شعر و ملودی عام پسند مطابق با سلیقه ی خودش در سبک غربی را نقطه قوت خود در موفقیت در این عرصه می داند

نخستین آلبوم اشوان، بهت مریضم نام دارد که علی رغم اینکه اعلام شده بود زمستان ۱۳۹۵ منتشر خواهد شد هنوز وارد بازار موسیقی نشده است.

اولین کنسرت وی در 24 شهریور 95 در سالن برج میلاد با استقبال پرشوری در یک سانس برگزار شد، این درحالی بود که بلیط این کنسرت در کمتر از 24 ساعت بدون تبلیغات به فروش رسیده بود همچنین در 27 شهریور در دوسانس این کنسرت تکرار شد

%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D8%A7%D8%B4%D9%88%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%B4.jpg

اشوان از پدر و مادرش بعنوان رفقای خود یاد میکند، همچنین از دایی اش فریدون محرابی که در رادیو فعالیت میکند بعنوان حامیان خود برای ورود به این عرصه نام می برد

آخرین ویرایش توسط مدیر:
نویسنده رسمی
مدیر بازنشسته
Jun
4,685
22,863
218
ماجرای ازدواج و همسر اشوان

اشوان مجرد بوده و هنوز ازدواج نکرده است عکس ها و خبرهایی که بعضا در فضای مجازی منتشر میشود شایعه بوده است.

اشوان با مرحوم علی طباطبایی بازیگری که در سال 94 سکته کرد و مرحوم شد را*بطه خوبی داشت، از طریق یک دوست مشترک باهم آشنا شده بودند و قرار بود علی برگزار کننده اولین کنسرت وی باشد

اشوان از خوانندگان مجاز داخل کاوه یغمایی رو قبول دارد

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,889
238
Shz
وضعیت پروفایل
خودت شاید نمی‌دانی چه کردی با دلم اما، دل یک ادم سرسخت را بردی خدا قوت!
ashvan-music-photokade-com-1.jpg

بیوگرافی اشوان خواننده پاپ

اشوان متولد 3 مهر 1369 در تهران، خواننده می باشد
فارغ التحصیل فوق لیسانس مهندسی عمران از دانشگاه آزاد تهران مرکز می باشد، با گیتار الکترونیک شروع کرد و حالا خواننده بنام و پر طرفدار می باشد

خانواده
اشکان خدابنده لو معروف به اشوان در یک خانواده 4 نفره در تهران متولد شد، پدرش اصالتا اهل دامغان و مادرش طالقانی است و تنها یک برادر بنام آروان دارد

فعالیت خود را با نوازندگی گیتار از 10سالگی شروع کرد

سپس از 15 سالگی گیتار الکتریک یاد گرفت و بعد بصورت تجربی پیانو را شروع کرد و کم کم آهنگسازی کرد و شروع به نوشتن شعر کرد تا به امروز …

او مدتی دوره سلفژ را در کلاس های بهیاد کریمی گذارند
شهرت
تک ترک هایش باعث شد خیلی زود صدایش مشهور شود و با آهنگ تنها شدم و بعد از آن آهنگ ها بهت مریضم، شمع ها رو روشن کن و … طرفداران دو آتیشه خودشا جمع کرد

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,889
238
Shz
وضعیت پروفایل

سبک غربی و نقطه قوت
تلاشش برای ارائه شعر و ملودی عام پسند مطابق با سلیقه خودش در سبک غربی را نقطه قوت خود در موفقیت در این عرصه می داند

اولین کنسرت
اشوان اولین کنسرت خود را در 24 شهریور 95 وقتی 26 ساله بود در سالن برج میلاد با استقبال پرشوری در یک سانس برگزار کرد که بخاطر این استقبال دو سانس دیگر تمدید شد

حمایت خانواده و دایی
اشوان از پدر و مادرش بعنوان رفقای خود یاد میکند، همچنین از دایی اش فریدون محرابی که در رادیو فعالیت میکند بعنوان حامیان خود برای ورودش به این عرصه نام می برد

خواننده ای بدون آلبوم
با اینکه از سال 95 اشوان اعلام کرده همین چند ماه آینده اولین آلبوم رسمی اش بنام بهت مریضم را منتشر می کند، اما این آلبوم هیچگاه بدون هیچ توضیحی پخش نشد

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,889
238
Shz
وضعیت پروفایل

حامد همایون را خواننده نمی دانم
اشوان در مورد حامد همایون دیگر خواننده نو ظهور می گوید : سلیقه من نیست و از لحاظ موسیقیایی چیزی نداره که بتونم در موردش بحث کنم و ایشون را خواننده نمی دونم !

ازدواج و پول داری !
اشوانی با اینکه وضعیت مالی بسیار خوبی دارد هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد

دوستی با علی طباطبایی
اشوان با مرحوم علی طباطبایی بازیگری که در سال 94 بعلت عارضه سکته درگذشت، را*بطه بسیار خوبی داشت و می گفت قرار بود علی در سال 95 برگزار کننده اولین کنسرت من باشد

ashvan-2.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,889
238
Shz
وضعیت پروفایل

بیوگرافی اشوان یا اشکان خدابنده خواننده پاپ ایرانی

اشکان خدابنده یا اشوان به انگلیسی Ashvan زاده 3 مهر سال 1369 در شهر تهران است. پدر اشوان دامغانی است و مادرش اهل طالقان. اشوان فقط یک برادر دارد که نامش آراد است. اشوان حس می کند که پدر و مادرش رفقای او هستند، همچنین او دایی اش که فریدون محرابی نام دارد و در رادیو فعالیت می کند به عنوان حامی یاد می کند و او یکی از حامیان او در عرصه هنر بوده است.

اشوان

اشوان Ashvan فعالیت موسیقی خود را با گیتار از سن 10 سالگی آغاز کرد و در 15 سالگی گیتار الکتریک را هم یاد گرفت. او سپس بصورت تجربی پیانو نواختن را آغاز کرد و بعدها توانست آهنگسازی کند و ترانه نیز بنویسد.

او بیشتر شعر و ملودی هایی عماه پسند با سلیقه خودش و سبک غربی ارائه می کند که باعث موفقیت او در این عرصه شده است.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
May
13,949
20,889
238
Shz
وضعیت پروفایل

اشوان

بیوگرافی کامل اشوان

آهنگ های او مانند بهت مریضم، شمع ها رو روشن کن، من ادم رویای تو نیستم و چرا گریه کردم باعث شدند که این خواننده پاپ نو ظهور بین جوانان بسیار معروف شود.

اولین آلبوم اشوان بهت مریضم نام دارد. او کنسرت های زیادی در شهر تهران و شهرستان های مختلف داشته که با استقبال زیادی مواجه شده است.

66.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Who has read this thread (Total: 0) View details

بالا